Wypadajace narządy rodne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wypadajace narządy rodne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Wypadajace narządy rodne

Witam. Mam pytanie. Dzisiaj przy kąpieli wyczulam, że cos mi wypada z pochwy. Niestety jak obejrzalam, okazalo sie ze mam pochwe otwarta na jakies 4 cm i duzo mieska kulkowego na wierzchu( wybaczcie za taki opis) jestem zalamana. Podejrzewam , że to wypadanie macicy. Jestem 4 miesiace po 2 porodzie. Oba byly mega ciężkie. Jutro bede zapisywala sie do lekarza, ale są tu kobiety , ktore maja cos takiego za soba? Boje sie, ze cos mi wypadnie tak konkretnie:( dodam, że mam 30 lat

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wypadajace narządy rodne
Ona3024 napisał/a:

Witam. Mam pytanie. Dzisiaj przy kąpieli wyczulam, że cos mi wypada z pochwy. Niestety jak obejrzalam, okazalo sie ze mam pochwe otwarta na jakies 4 cm i duzo mieska kulkowego na wierzchu( wybaczcie za taki opis) jestem zalamana. Podejrzewam , że to wypadanie macicy. Jestem 4 miesiace po 2 porodzie. Oba byly mega ciężkie. Jutro bede zapisywala sie do lekarza, ale są tu kobiety , ktore maja cos takiego za soba? Boje sie, ze cos mi wypadnie tak konkretnie:( dodam, że mam 30 lat

Moja mama tak miała. Miała operację, macicę przyszyli.

3

Dlugo czekala na operację? Bolało? Powikłania?

4 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2018-12-17 00:09:39)

To było już bardzo dawno temu. Z tego, co mama opowiadała, to operacja była od razu, kiedy zgłosiła się do lekarza z problemem. Powikłań ginekologicznych nie miała żadnych.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wypadajace narządy rodne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018