Laserowe podcięcie wędzidełka górnego... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Laserowe podcięcie wędzidełka górnego...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Laserowe podcięcie wędzidełka górnego...

Hej,
Moja corka najprawdopodobniej bedzie miala podcinane gorne wedzidelko ze wzgledu na przewe miedzy jedynkami. Inne zabki ma proste wiec jak narazie zalezono jej to podciecie. Powiedzcie mi czy mialyscie doswiadczenia z takim zabiegem? Czy byla poprawa tzn. jedynki byly blizej siebie? Slyszalam, ze czesto po laserowym zabiegu nie ma efektow i dopieo takie chirurgiczne podciecie daje efekty, ale moze to zalezy od czlowieka...
Jakie sa Wasze doswiadczenia, a moze znacie jakies inne spodoby na przerwe miedzy jedynkami?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Laserowe podcięcie wędzidełka górnego...

Miałam jakieś 9 lat, gdy przeszłam ten zabieg.
Był bolesny i tyle tyle pamiętam. Poprawa była.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

A mialas laserowo? Teraz mnie przestraszylas, bo wszyscy mowili ze jest prawie bezbolesny...

4

MamaMajki napisał/a:

A mialas laserowo? Teraz mnie przestraszylas, bo wszyscy mowili ze jest prawie bezbolesny...

Nie, wtedy jeszcze nie było takich cudów techniki.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Laserowe podcięcie wędzidełka górnego...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018