Okres, który trwa ponad miesiąc, co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Okres, który trwa ponad miesiąc, co robić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Okres, który trwa ponad miesiąc, co robić?

hej pisze do was ponieważ od ostatniego okresu,który miałam miesiąc temu, wciąż się utrzymuje.
Biorę tabletki antykoncepcyjne Yaz, które brałam już wcześniej przez pół roku, potem miałam 4 miesiące przerwe i znów do nich wrociłam. Biore wszystkie 28 tabletek bez przerwy. Skonczylam juz pierwsze opakowanie gdzie zawsze bralam ostatnia biala tabletke placebo i dostawalam okres,a teraz wciąż mam lekkie plamienie.
Dostałam 10 listopada okres, z reguły trwa on 5 dni a potem mam kolejne 5 dni plamienia i zawsze na tym sie konczyło.
Jednak pierwszy raz mam tak,że okres trwał tydzień, potem plamienia brązowe, które utrzymują się aż do teraz, cały miesiąc, raz to bylo lekkie plamienie jasnoczerwone delikatne,raz brązowe i tak na zmiane, bez ustępu aż do dziś. Co to może być?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Okres, który trwa ponad miesiąc, co robić?

pomyślałaś może o tym, żeby zapytać swojego ginekologa, a nie obcych ludzi z forum, którzy Cię nie widzą?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2018-12-13 00:07:47)

Nie uważasz, że to stanowczo za długo tych objawów, żeby do tej pory nie skonsultować tego z lekarzem?

Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.                                                                                          gg 66434334

4

"Drogie forum, od miesiąca mam krwotok z dróg rodnych. Co robić?"
roll

A co byś zrobiła, jakbyś od miesiąca kaszlała krwią?
Zrób dokładnie to samo. Idź do lekarza.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Okres, który trwa ponad miesiąc, co robić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018