Bardzo proszę o pomoc. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Bardzo proszę o pomoc.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Bardzo proszę o pomoc.

Witam. Bardzo proszę o pomoc ponieważ wykończę się ze stresu. Mam 20 lat. Od października cierpię na silne bóle głowy. Zrobiłam więc na własną rękę rezonans magnetyczny głowy. Wyniki wyszły bardzo prawidłowe, a ja trochę się uspokoiłam. Na jakiś czas ból głowy powrócił, ale dużo bardziej nasilony, trwa dzień i noc, nie przechodzi nawet na moment. Na dodatek wyczułam na skórze głowy jakiś podłóżny guzek, naciskając go mam wrażenie, że cały ból głowy podchodzi od niego. Płaczę dzień i noc, nie mam pieniędzy na kolejny rezonans czy tomografię. Nie wiem co mam zrobić. Czy to możliwe żeby od października do teraz zrobił się w mojej głowie guz? Wiem że to brzmi śmiesznie, ale dla mnie nie jest.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Karliczek (2018-12-07 17:34:18)

Odp: Bardzo proszę o pomoc.

Cześć

A co u Ciebie zmieniło się w październiku? Zmieniłaś np. dietę (np. wprowadziłaś coś nowego), masz jakieś stresy od tego czasu? Uderzyłaś się może? Zastanów się dobrze co się zmieniło, co mogło się do tego przyczynić. Poszłaś z tym do lekarza z NFZ by zrobił badania? Dobrze żebyś zrobiła badania na boreliozę.

"Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na d.... i przytakuj."

3

Karliczek napisał/a:

Cześć

A co u Ciebie zmieniło się w październiku? Zmieniłaś np. dietę (np. wprowadziłaś coś nowego), masz jakieś stresy od tego czasu? Uderzyłaś się może? Zastanów się dobrze co się zmieniło, co mogło się do tego przyczynić. Poszłaś z tym do lekarza z NFZ by zrobił badania?

Dziękuję za odpowiedź. Nic nie zmieniłam w diecie, stres rzeczywiście jest. Uderzyłam się dość mocno głową o półkę jakieś 3 tygodnie temu, ale w całkiem innym miejscu niż występuje te „zgrubienie” na głowie. Pulsuje mi całe wnętrze głowy z tego obszaru. Byłam z tym u lekarza, obejrzał mi głowę i stwierdził że nic nie widać i dał skierowanie do okulisty, bo stwierdził że może od oczu boli mnie głowa, a ja wzrok mam dobry, sprawdzany rok temu...

4 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2018-12-07 17:43:31)

Hmmm... Wyniki masz dobre, twierdzisz ze z oczami też nie masz problemów, a głowa boli...
Zrobiłaś rezonans "na własną rękę". Przyznam sie, że nie bardzo rozumiem... Masz ubezpieczenie? Przecież nie musisz chyba płacić za badania?
Może powinnaś jeszcze zasiegnąć opinii neurologa?

5

Salomonka napisał/a:

Hmmm... Wyniki masz dobre, twierdzisz ze z oczami też nie masz problemów, a głowa boli...
Zrobiłaś rezonans "na własną rękę". Przyznam sie, że nie bardzo rozumiem... Masz ubezpieczenie? Przecież nie musisz chyba płacić za badania?
Może powinnaś jeszcze zasiegnąć opinii neurologa?

Tylko że rezonans robiłam w październiku a teraz doszedł ten objaw w postaci guzka/zgrubienia. Lekarz może nic nie czuć, bo to jest bardzo małe zgrubienie ale bardzo bolesne dla mnie. „Na własną rękę” miałam na myśli, że było to badanie prywatne. Niestety na neurologa nie mam już pieniędzy, a na Nfz czas oczekiwania jest bardzo długi sad Pojechałabym na Sor, ale nie mam pojęcia co tam powiedzieć, bo w moim mieście nie przyjmują od tak...

6

Nie mieszkam w Polsce, więc chyba dlatego nie bardzo wiem, jak cię stricte skierować na leczenie, ale chyba z gwałtownym bólem głowy, to nawet w Polsce przyjmują na badania?
Moim zdaniem po pierwsze neurolog. Potem badania, które on zleci.

7

Jeżeli rezonans wyszedł dobrze, to prawdopodobnie nie masz guza. Piszę prawdopodobnie, bo sama miałam robiony rezonans i radiolog nie zauważył tego co zauważyło dwóch innych lekarzy ortopedów, ale spokojnie. Rób dalej badania, bo trzeba dojść do tego skąd ten ból. Możesz ewentualnie dać ten rezonans do sprawdzenia jeszcze raz neurologowi, ale spokojnie może to nic poważnego. Być może to po prostu stres. Zrób sobie też badania na boreliozę, bo październik był bardzo ciepły jak będziesz przy kasie, albo poproś kogoś z rodziny. Jakby coś to na SORze po prostu powiedz, że te bóle głowy są nie do zniesienia i bez przerwy, co najwyżej Cię nie przyjmą, ale pokierują dalej. Możesz też iść jeszcze do innego lekarza.

"Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na d.... i przytakuj."

8

nie wierzę, że nie masz 100 zł -150 zł na wizytę u neuro. jak ty sobie wyczułaś guza to na 100% lekarz go wyczuje również, niewykluczone, że sobie go uroiłaś szukając przyczyn bólu głowy.
powodów bólu głowy może być masa, od chorób zakaźnych, pasożytniczych, przez przewlekłe, psychosomatyczne itd.
idź do lekarza, na forum nikt ci nie napisze co ci dolega.

9

Jest takie forum "najdziwniejsze objawy nerwicy" wejdź sobie tam i poczytaj jakie ludzie mają problemy, może z tobą jest tak samo? Są też inne fora dyskusyjne na temat objawów nerwicy lękowej.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Bardzo proszę o pomoc.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018