zarabianie na seks kamerkach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » zarabianie na seks kamerkach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: zarabianie na seks kamerkach

Witam kiedyś zainteresowałem się sex kamerkami i wszedłem na jedną ze stron, która jest bardzo popularna i zobaczyłem bardzo wiele dziewczyn młodych studentek które bez zahamowań pokazują swoje ciała nagie za kasę niektóre nawet twarz.

Co sądzicie o takiej prostytucji w sieci która ma co raz większy zasięg?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zarabianie na seks kamerkach

Nie toleruję tego i nie chciałbym poznać dziewczyny ani faceta który/która takie coś robiły/robią. Zazwyczaj takie osoby lecą na łatwą kasę, a że jeszcze głupiutkie są to nie wiedzą jakie konsekwencje to za sobą niesie.

3 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-12-05 19:03:11)

Odp: zarabianie na seks kamerkach
KAMIL29 napisał/a:

Witam kiedyś zainteresowałem się sex kamerkami i wszedłem na jedną ze stron, która jest bardzo popularna i zobaczyłem bardzo wiele dziewczyn młodych studentek które bez zahamowań pokazują swoje ciała nagie za kasę niektóre nawet twarz.

Co sądzicie o takiej prostytucji w sieci która ma co raz większy zasięg?

Co można powiedzieć, by nikogo nie urazić?
"Pecunia non olet".
Same "głupiutkie studentki"?
Wybiórczo te strony traktujesz jednak... smile

4

Odp: zarabianie na seks kamerkach
TypowyCharlie napisał/a:

Nie toleruję tego i nie chciałbym poznać dziewczyny ani faceta który/która takie coś robiły/robią. Zazwyczaj takie osoby lecą na łatwą kasę, a że jeszcze głupiutkie są to nie wiedzą jakie konsekwencje to za sobą niesie.

A czemu uważasz, że jest to taka prosta kasa? Mi się wydaję, że trzeba się poważnie zaangażować aby zarobić tam dobre pieniądze. W kwestii konsekwencji, masz rację. Zawsze się znajdą jacyś zakompleksieni hejterzy, którzy będą wytykać takich ludzi palcami.

5

Odp: zarabianie na seks kamerkach

Ostatnio nawet czytałem że znany seksuolog Andrzej Depko stwierdził że prostytucja jest potrzebna  i jest pracą jak każda inna, chyba trochę ryzykowne stwierdzenie, ja na pewno go nie kupuje;p.

6

Odp: zarabianie na seks kamerkach

No cóż że prostytucja w jakiś sposób jest w społeczeństwie "potrzebna" to ja nie mam wątpliwości - nie bez powodu to najstarszy zawód świata, popyt jest od zawsze wink

7

Odp: zarabianie na seks kamerkach
teeom napisał/a:
TypowyCharlie napisał/a:

Nie toleruję tego i nie chciałbym poznać dziewczyny ani faceta który/która takie coś robiły/robią. Zazwyczaj takie osoby lecą na łatwą kasę, a że jeszcze głupiutkie są to nie wiedzą jakie konsekwencje to za sobą niesie.

A czemu uważasz, że jest to taka prosta kasa? Mi się wydaję, że trzeba się poważnie zaangażować aby zarobić tam dobre pieniądze. W kwestii konsekwencji, masz rację. Zawsze się znajdą jacyś zakompleksieni hejterzy, którzy będą wytykać takich ludzi palcami.

Większość osób na kamerkach kieruje się tym czego chce tłum i wykonuje ich polecenia. Zazwyczaj takie portale kierują się żetonami czy napiwkami, osoby ustawiają sobie cel który muszą wykonać gdy suma będzie odpowiednia. Jak tego nie wykona to banują takich osobników. Jakichś adoratorów każdy tam znajdzie, bez względu na wygląd.

8

Odp: zarabianie na seks kamerkach
teeom napisał/a:

Zawsze się znajdą jacyś zakompleksieni hejterzy, którzy będą wytykać takich ludzi palcami.

Naprawdę uważasz, że negacja określonych zachowań musi wynikać z kompleksów? Ja się z tym zupełnie nie zgadzam. Owszem, być może z niezrozumienia, z kierowania się odmiennymi wartościami, z braku akceptacji dla zbyt luźnego, żeby nie napisać przedmiotowego, traktowania swojego ciała, ale to wcale NIE musi mieć podłoża w kompleksach.

9

Odp: zarabianie na seks kamerkach
KAMIL29 napisał/a:

Witam kiedyś zainteresowałem się sex kamerkami i wszedłem na jedną ze stron, która jest bardzo popularna i zobaczyłem bardzo wiele dziewczyn młodych studentek które bez zahamowań pokazują swoje ciała nagie za kasę niektóre nawet twarz.

Co sądzicie o takiej prostytucji w sieci która ma co raz większy zasięg?

A skąd wiesz, że to studentki? Prosiłeś o indeks?  :-)

10 Ostatnio edytowany przez teeom (2018-12-06 09:22:40)

Odp: zarabianie na seks kamerkach
TypowyCharlie napisał/a:

Większość osób na kamerkach kieruje się tym czego chce tłum i wykonuje ich polecenia. Zazwyczaj takie portale kierują się żetonami czy napiwkami, osoby ustawiają sobie cel który muszą wykonać gdy suma będzie odpowiednia. Jak tego nie wykona to banują takich osobników. Jakichś adoratorów każdy tam znajdzie, bez względu na wygląd.

Widownia swoją drogą, ale to prowadzący samemu wyznacza owe cele i decyduje co chce zrobić przed kamerką. Nikt tam nikogo nie gwałci.

Olinka napisał/a:

Naprawdę uważasz, że negacja określonych zachowań musi wynikać z kompleksów? Ja się z tym zupełnie nie zgadzam. Owszem, być może z niezrozumienia, z kierowania się odmiennymi wartościami, z braku akceptacji dla zbyt luźnego, żeby nie napisać przedmiotowego, traktowania swojego ciała, ale to wcale NIE musi mieć podłoża w kompleksach.

Nie uważam, że to wynika wyłącznie z kompleksów. Mimo wszystko wytykanie takich osób z jakiegokolwiek z wymienionych przez Ciebie powodów jest niewłaściwe. Każdy robi ze swoim, życiem co mu się podoba i dopóki nie szkodzi tym drugiej osobie, to nikt nie ma prawa go napiętnować.

11

Odp: zarabianie na seks kamerkach
KAMIL29 napisał/a:

Witam kiedyś zainteresowałem się sex kamerkami i wszedłem na jedną ze stron, która jest bardzo popularna i zobaczyłem bardzo wiele dziewczyn młodych studentek które bez zahamowań pokazują swoje ciała nagie za kasę niektóre nawet twarz.

Co sądzicie o takiej prostytucji w sieci która ma co raz większy zasięg?

Sądzę, że jest widownia więc są aktorzy. Albo jakoś odwrotnie? W każdym bądź razie obie strony mają zaspokojone swoje potrzeby (w przybliżeniu) - jedna otrzymuje kasę, druga ciekawe wizualnie wrażenia. I łot, cały temat.
A co będzie potem? I jedna i druga strona o tym nie myśli.

12

Odp: zarabianie na seks kamerkach
Olinka napisał/a:
teeom napisał/a:

Zawsze się znajdą jacyś zakompleksieni hejterzy, którzy będą wytykać takich ludzi palcami.

Naprawdę uważasz, że negacja określonych zachowań musi wynikać z kompleksów? Ja się z tym zupełnie nie zgadzam. Owszem, być może z niezrozumienia, z kierowania się odmiennymi wartościami, z braku akceptacji dla zbyt luźnego, żeby nie napisać przedmiotowego, traktowania swojego ciała, ale to wcale NIE musi mieć podłoża w kompleksach.

Masz rację na pewno jest to traktowanie swojego ciała przedmiotowo ale nie mi to oceniać i nie będę się nad nikim pastwił ale na pewno dzisiejsza rewolucja seksualna może nasilać takie zjawiska w końcu to łatwa kasa a jeśli np seks za kase już nikogo nie dziwi to dla czego nie możemy trochę ciała pokazać w na kamerce za dobre pieniądze.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » zarabianie na seks kamerkach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024