Podróż w marzenia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Podróż w marzenia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1

Temat: Podróż w marzenia

Cześć dziewczyny smile

Ja to tak pojawiam się na parę dni i potem znikam - na parę lat. 
  No ale cóż zrobić?   Takie życie, dużo by trzeba pisać.      Tylko po co?
    Fajnie chociaż że to forum nie kasuje takich profili jak moje.

Tutaj macie drogie panie taki fajny kącik poświęcony podróżom.    Ja to wiadomo - facet-   taka pchła znaczy która skądeś wam tutaj wlazła.
Profil jednak jest to pisać można- prawda?
    Przyznam się wam że w ostatnim czasie trochę odwykłem od pisania a od gadania jeszcze bardziej.    Wszystko po to żeby dopiąć tego o czymś kiedyś marzyło się.
Taaa- darmowe marzenia- hahahhahahaha
Realizacja dla odmiany potrafi wymagać wielu wyrzeczeń.   Potrafi wręcz wymagać WSZYSTKIEGO.
    Jakoś chyba daję radę pomimo opóźnień w stosunku do planu który sam sobie ułożyłem i wyznaczyłem do realizacji.
A cóż to ja takiego chcę zrobić?   Gdzie pojechać?
   Zapytacie

Ja chcę sobie pojechać, a raczej spłynąć na tyle ile się da- tam gdzie oczy poniosą.   Jakieś konkretnie miejsca do zobaczenia trudno nazywać bo są ich tysiące pewnie.
Krótko mówiąc:   postanowiłem kupić jacht i tak go uzbroić żeby marzenia stały się realem.
   Początek mojego >spływania< miał nastąpić w zeszłym miesiącu.
Niestety- jak powiedział kiedyś pewien żeglarz:  jacht nie kosztuje tysiąc czy pięć tysięcy a kosztuje wszystko co masz i jeszcze więcej.
   Oj, prawda.
Tak więc początek rejsu w marzenia odłożyłem na przyszły rok.   Jakoś tak na czerwiec-lipiec.   Żeby dać sobie jednak trochę czasu na odłożenie jakiś pieniążków które mogą się przydać.
  Sam jacht nie wymaga już niczego poza załadowaniem prowiantu.   Jest gotowy do drogi i czeka w marinie w Topsham.
    Pierwotny plan zakłada że płynę samotnie, przede wszystkim dlatego że nie znalazłem nikogo szalonego na tyle żeby mi towarzyszyć.
Z drugiej strony jakoś szczególnie i nie szukałem.
   Pomyślałem że napiszę posta tutaj.
    Może znajdzie się jakaś szalona kobieta która też chciałaby sie wypisać z codziennego świata na rok-dwa-trzy
smile
   Nie zrozumcie tego proszę -hmmmm- płytko, jeżeli tak to mogę określić.

Zamiast kombinować co tu dalej mam napisać poczekam trochę na odpowiedzi smile

Gdy człowiek będzie miał wszystko
Bogowie będą musieli umierać...
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Podróż w marzenia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018