dość mojego życia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » dość mojego życia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: dość mojego życia

Nie potrafię ładnie pisac więc powiem wprost mój mąż jest alkoholikiem pije codziennie na początku pił kładł się spać jakoś to było  są awantury i ciągle wyzwiska nie mam rodziny nie mam mieszkania nie mam nikogo 5 lat temu miałam wypadek jestem niepełnosprawna i nie mam pracy niby wszędzie chcą niepełnosprawnych ale takich zdrowych a nie takich jak ją mam 3 dzieci nie wiem już co robić nie sypią jak jest trochę trzezwiejszy to wymaga sexu. Nie potrafię już się uśmiechać ciągle płacze zastanawiam się czy on pamięta jak mam na imię nie mam pieniędzy na nic on rzadko kiedy pracuje a jak już to i ltak przepije. Brak mi siły na życie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dość mojego życia

smutne nie wiem co powiedzieć, najlepiej jakby maz poszedł na odwyk i zaczal prace, ale wiem ze to latwo się mowi, a ile maja dzieci lat, może praca dla ciebie przez internet, nawet kosmetyki sprzedawac avon oriflame

3

Jolacia, nie wiem w jakim jesteś wieku i na ile jesteś niepełnosprawna, ale wiem jedno, w Twoim przypadku nie ma złotego środka. Tyle problemów się nawarstwiło, ze nie wiadomo w co ręce włożyć.Myślę, że największym problemem jest alkoholizm męża, więc przy następnej awanturze wezwij Policię, nie bój się.Po paru interwencjach poproś o założenie niebieskiej karty i działaj dalej. Nie wiadomo jaka jest Twoja sytuacja materialna, jeżeli mąż nie łoży na utrzymanie domu, podaj go o alimenty. Czy masz jakąś rentę? Gdzieś w końcu mieszkacie, więc obecnie nie ma tak, że oprawca sobie spokojnie mieszka, a kobieta z dziećmi musi uciekać. Proponowalabym zacząć od wezwania Policji na interwencję, może coś mu tam się rozjaśni w głowie.No i do sądu w sprawie alimentów, powództwo jest bezplatne.

4

Witaj Jalcia .Pomożemy ci ale pisz z jakiej jestes miejscowości

Nie dyskutuj z głupszym od siebie -najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu , a potem pokona doświadczeniem .

5

payapa napisał/a:

Jolacia, nie wiem w jakim jesteś wieku i na ile jesteś niepełnosprawna, ale wiem jedno, w Twoim przypadku nie ma złotego środka. Tyle problemów się nawarstwiło, ze nie wiadomo w co ręce włożyć.Myślę, że największym problemem jest alkoholizm męża, więc przy następnej awanturze wezwij Policię, nie bój się.Po paru interwencjach poproś o założenie niebieskiej karty i działaj dalej. Nie wiadomo jaka jest Twoja sytuacja materialna, jeżeli mąż nie łoży na utrzymanie domu, podaj go o alimenty. Czy masz jakąś rentę? Gdzieś w końcu mieszkacie, więc obecnie nie ma tak, że oprawca sobie spokojnie mieszka, a kobieta z dziećmi musi uciekać. Proponowalabym zacząć od wezwania Policji na interwencję, może coś mu tam się rozjaśni w głowie.No i do sądu w sprawie alimentów, powództwo jest bezplatne.

Tak, to prawdziwie ludzka rada. Niebieska karta rozwiązuje wszystkie problemy. Wystarczy ją przyłożyć do rany, a przestaje krwawić. To cudowne remedium na wszystko. I do tego to "nie bój się", które powinno mieć ciąg dalszy "nie bój się pogorszyć sobie sytuacji i rób cokolwiek, tak jak cokolwiek zrobiło państwo polskie" i cokolwiek napisała payapa, bo jakaż to odpowiedzialność eksperymentować na cudzym życiu.

Jolacia, skoro napisałaś te dwa posty, to znaczy, że możesz przez Internet szukać wsparcia, pomocy i pracy.

Nie napisałaś w jakim wieku są Twoje dzieci i jak sobie radzisz z codziennymi obowiązkami, ale skoro nie piszesz o tym, to znaczy, że jakoś sobie radzisz. Nie radzisz sobie natomiast ze swoimi emocjami, skoro masz myśli takie jak w tytule wątku. I tu potrzebna Ci natychmiastowa pomoc. Policja nie leczy emocji, opieka społeczna nie leczy zranionej duszy.

Wykorzystaj ten środek i to miejsce (forum i portal netkobiety.pl) do uzyskania konkretnej pomocy.

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

6

Jolacia           
                bardzo dobrze podpowiadają abyś  jak najhszybciej załozyła "niebieską kartę .
                Dwie interwencje  jak jest mąż pod wpływem np ze nie wspomnę jak sie awanturuje,wystarcza aby zalozyc
                taka kartę .A potem to juz lecie .Im częśtsze  interwencje ale oczywiśćie uzasadnione tym  krótsza droga do tzw, przymusowego leczenia .Najpier rozmowy po dobroci a póżniej  przymus w postaci doprowadzenia.
       Ważne czy twój men  widzi problem ?? czy jest świadomy  że naduzywa alkoholu ??  bo częśto uzależnieni nie widza ani problemu ani nadmiernego picia .Uwżają to za normę .
A ze w niekgórych środowiskach jest na to przyzwolenie społeczne??  to osbny temat  do dyskusjii .
Alkohol to choroba  a jak choroba to ją  trzeba leczyć a jak leczyć to musi byc chęć wyleczenia
                    Napisz więcej  , mieszkasz na wsi czy w mieście   - w mieśćie są większe możliwości pomocy dlatego pytam .
W kazdym z nich istnieje komórka ,wydział "ds rozwiązywania problemów alkoholowych"  tam też można zglosic problem ./
                    Czyli będą juz 2 instytucje zainteresowane aby pomóc .

Dobrze że napisałaś .Nie wstydż  się . to mąż .powinien sie wstydzić .

. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy

7

właśnie masz Internet może poszukaj gdzie sa blisko ciebie darmowe punkty pomocy prawnej w sprawie alimentów na  początek

8

Jolacia  nie podałaś  swego adresu  em  .   w profilku .

9

Jest również wiele biur bezpłatnych porad prawnych przez internet dla Osób Niepełnosprawnych.Wystarczy wysłać meila, skontaktują się, doradzą.

10

Jolacia  .....milczysz????   czy coś  sie  stało ???

11

niu7nia napisał/a:

Jolacia  .....milczysz????   czy coś  sie  stało ???

Zapewne się stało... Zastosowała się do wyżej wypisanych rad i pewnie już wie, jakie są tego wyniki.

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » dość mojego życia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018