coś widziałyście najbardziej szokującego? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » coś widziałyście najbardziej szokującego?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 36 ]

Temat: coś widziałyście najbardziej szokującego?

ja jak odwiedzałam kiedyś dom dziecka to mnie zaszokowało jak widziałam że chłopak i dziewczyna są wepchnięci w jedną sukienkę ale odwroceni do siebie plecami -podobno to była kara za to że się kłocili ze sobą !!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: coś widziałyście najbardziej szokującego?

Najbardziej ostatnio zszokowała mnie możliwość kupna broni i amunicji do niej w supermarkecie. Oraz ugotowane na twardo, ładnie poobierane ze skorupek, zapakowane w torebkę foliową jajka. Też w supermarkecie. Amerykańskim smile big_smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3

Sklepy pełne dekoracji świątecznych... półtora miesiąca przed świętami. Chociaż w ostatnim czasie to podobno już standard.

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora] - Porównywarka tanich pożyczek krótkoterminowych.

4 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-11-19 12:27:47)

Kiedyś widziałam pijanego mężczyznę, prowadzącego za rękę małą dziewczynkę, której leciała krew z nosa.

Sama byłam wtedy dzieciakiem, więc nie zareagowałam. Ale ten widok długo mnie prześladował.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

W sortowni ubrań używanych kilka dni temu znaleziono sprasowane dziecko. Bylo w kontenerze z ubraniami.

6

To co mnie najbardziej zszokowało, to zupełna obojętność pielęgniarek na cierpienie skazanych na nie pacjentów. I nie mówiłabym nic, gdyby to był odosobniony przypadek, niestety nie jest. Ten zawód to misja, a mimo to odnoszę wrażenie, że zbyt wiele osób trafia do niego z przypadku.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

7

Dzisiaj artykuł na Onecie na temat dziecka, któremu urwano główkę podczas porodu sad

8

DytaZawadzka napisał/a:

Sklepy pełne dekoracji świątecznych... półtora miesiąca przed świętami. Chociaż w ostatnim czasie to podobno już standard.

W Niemczech dekoracje świąteczne pojawiają się w sklepach już we wrześniu a po sylwestrze, w styczniu asortyment jest wymieniany już na dekoracje wielkanocne.... hmm

9

Może nie był to aż taki szok, jednak baaardzo się zdziwiłam. Jakieś 3 lata temu zatrzymując się na dużej stacji benzynowej zobaczyłam parkujący obok bus transportowy na rumuńskich rejestracjach, miał on rozsuwane boczne drzwi, a w środku...porozwieszane hamaki! jakieś materace na podłodze i różne manele i wytaczające się z niego ze 20 osób, w tym małe dzieci.

10

Oglądałam na żywo śmierć osoby skaczącej z mostu.

11

Moja pierwsza wypłata (jak zobaczyłam pasek to doznałam szoku) big_smile

gg 48623644

12

rossanka napisał/a:

Moja pierwsza wypłata (jak zobaczyłam pasek to doznałam szoku) big_smile

Witaj Rossanka, to taka duża była ta pierwsza wypłata?!

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

Widziałam potrącenie człowieka na pasach. Facet biegł na autobus, w którym jechałam, biegł przez pasy na czerwonym...Jadący samochód, nie miał szans się zatrzymać sad
To było kilkanaście lat temu, a ja mam nadal ten widok przed oczami sad

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko. " - K. Nosowska

14

Ludzie idący i gapiący się w komórkę big_smile Zwłaszcza jak przechodzą przez jezdnię. Zawsze się zastanawiam, czy oni już mają jakąś echolokację, jak nietoperze. Ja tak nie mogę. Muszę się zatrzymać i dopiero ewentualnie zrobić w telefonie to co potrzebuję big_smile No ale ja jestem już stary model. Mniej RAMu.

15

Najbardziej szokujacy jest dla mnie widok psow na lancuchach w Polsce.
Za kazdym razem, jak jestem w Polsce na urlopie, odwiedzinach, itp. to ten widok mnie szokuje, smuci i doluje.
Na Zachodzie psow na lancuchach juz dawno nie ma.

16

Gosia1962 napisał/a:

Najbardziej szokujacy jest dla mnie widok psow na lancuchach w Polsce.
Za kazdym razem, jak jestem w Polsce na urlopie, odwiedzinach, itp. to ten widok mnie szokuje, smuci i doluje.
Na Zachodzie psow na lancuchach juz dawno nie ma.

sad Chodzi Ci o to, że ludzie z psami na spacery nie wychodzą?

17

ConniaB napisał/a:

sad Chodzi Ci o to, że ludzie z psami na spacery nie wychodzą?

Sądzę, że raczej o fakt ograniczania czworonogom ich wolności. Jeśli już pies nie może chodzić swobodnie, to powinien mieć przynajmniej kojec, wybieg, a nie 'sznurek' na szyi.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

18

Nie jestem w stanie wymienić jedynego, po prostu za dużo rzeczy widziałem, które na stałe utwierdziło we mnie pogardę do własnego gatunku.

Ciało jest jedynie pojemnikiem służącym do przetrzymywania i kontynuowania narzucania swojej siły woli słabszym.
Słabości ciała nigdy nie powinny przyczyniać się do słabości woli i umysłu.
Ciało dąży do przyjęcia roli fizycznego odbicia woli.
Is it mad to pray for better hallucinations?

19

Lucyfer666 napisał/a:

Nie jestem w stanie wymienić jedynego, po prostu za dużo rzeczy widziałem, które na stałe utwierdziło we mnie pogardę do własnego gatunku.

Nasz gatunek jest mocno przereklamowany smile

20 Ostatnio edytowany przez Esthere (2018-11-24 09:51:32)

Kiedys czytalam liste rankingową najbardziej szokujacych filmow. Na szczycie listy byl film, o ktorym pisano, ze krytycy filmowi wychodzili w trakcie projekcji. Z ciekawosci odnalazlam ten film. Nie ogladalam a tylko przewinęłam stopujac w paru miejscach. Trwalo to moze kilka minut. I o te kilka minut za duzo. To, co zobaczylam na długo wyrylo sie w mojej psychice. Nie moglam sie uwolnic od tych obrazow. Bardzo załuję!!!!
Nigdy nie widzialam takich okropieństw.
Rezyser jest chyba chorym, powaznie zaburzonym człowiekiem.
Nie chce wchodzic w szczegoly co to za sceny. Ostrzegam. Najokropniejsze rzeczy jakich mozma dokonac przedstawione tak realistycznie, ze ja osobiscie mialam po tym stres pourazowy. Po migawce filmu zalewie!

21

Esthere napisał/a:

Kiedys czytalam liste rankingową najbardziej szokujacych filmow. Na szczycie listy byl film, o ktorym pisano, ze krytycy filmowi wychodzili w trakcie projekcji. Z ciekawosci odnalazlam ten film. Nie ogladalam a tylko przewinęłam stopujac w paru miejscach. Trwalo to moze kilka minut. I o te kilka minut za duzo. To, co zobaczylam na długo wyrylo sie w mojej psychice. Nie moglam sie uwolnic od tych obrazow. Bardzo załuję!!!!
Nie chce wchodzic w szczegoly co to za sceny. Ostrzegam. Najokropniejsze rzeczy jakich mozma dokonac przedstawione tak realistycznie, ze ja osobiscie mialam po tym stres pourazowy. Po migawce filmu zalewie!

Niech zgadnę... Salo, czyli 120 dni Gomory,  albo Srbski Film.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

22 Ostatnio edytowany przez Esthere (2018-11-24 10:00:28)

Cyngli napisał/a:
Esthere napisał/a:

Niech zgadnę... Salo, czyli 120 dni Gomory,  albo Srbski Film.

Bardzo szczerze odradzam. To nie są filmy dostosowane do psychiki normalnego czlowieka. Zrobicie sobie krzywde, trwała krzywde i uszczerbek emocjonalny, ogladajac to.
Nie mowie tego jako osoba przewrazliwiona. Lubilam zawsze kryminaly, thillery, jakis horror czasem..Ale to....to jest dnem zupełnym. To powinno byc zakazane.

23 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2018-11-24 10:01:50)

Hehehe... Serbski film to oglądaliśmy raz grupą w ramach próby nerwów... Kac na następny dzie to był ogromny... Choć już wiadomo czym Turków torturują smile

Snuff movies też są okropne...

Ciało jest jedynie pojemnikiem służącym do przetrzymywania i kontynuowania narzucania swojej siły woli słabszym.

24

Obawiam się, że nie tylko widziałem ale i doświadczyłem na własnej skórze. Kochana rodzina...
Jednak mogło być gorzej. W Bangladeszu kilkuletnie dzieci sprzedaje się do fabryk dywanów gdzie szyjąc po 12 godzin na dobę siedząc w kucki w wieku lat 10 są kalekami z kręgosłupami wygiętymi w pałąk. Ktoś kupuje świadomie BTW?

Ta niewielka doza inteligencji, którą człowiek posiada czyni go tylko okrutnie szalonym ew. szalenie okrutnym.
Jeśli by to ode mnie zależało totalna wojna termojądrowa zaczęłaby się już dawno temu. Bogowie powinni mieć szansę zacząć na nowo z ośmiornicami.

25

pamiętam jak kilkanaście lat temu byłam odwiedzić koleżankę i jej 17 letni syn zachowywał się niezbyt grzecznie to koleżanka mu powiedziała ,że jak się nie uspokoi to go jak dziewczynę ubierze! przerażenie w oczach tego chłopaka pamiętam do dziś!

26

Misinx napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Po prostu w minimalnym stopniu wykorzystuje swój potencjał i nie pragnie awansu na wyższy poziom... przynajmniej jako masa

27

Lucyfer666 napisał/a:
Misinx napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Po prostu w minimalnym stopniu wykorzystuje swój potencjał i nie pragnie awansu na wyższy poziom... przynajmniej jako masa

Potencjał też jest mocno przereklamowany big_smile Nie jesteśmy tacy zajebiści za jakich się mamy. No dobra...poza Avengers wink

28

Ktos tu pyta o spacery w powiazaniu z tematem psow na lancuchu...to dla mnie jeszcze jeden niezbity dowod, ze dla Polakow nie ma tematu.
Nie, nie o spacery mi chodzi.
Pytanie bylo o najstraszniejsza rzecz, jaka sie widzialo.
powtarzam:
dla mnie to psy lancuchowe w Polsce.

Pies na lancuchu jest bardzo nieszczesliwy.
udowodnione jest, ze pies ma inteligencje 2 letniego dziecka.

Wiecej nie bede tlumaczyc, bo widze, ze temat do Polakow nie dociera.

Jestem zalamana.

29 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2018-11-26 11:17:20)

Misinx napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:
Misinx napisał/a:

Potencjał też jest mocno przereklamowany big_smile Nie jesteśmy tacy zajebiści za jakich się mamy. No dobra...poza Avengers wink

Rozwój człowieka zależny jest środowiska - obecne środowisko go niszczy. Nie mówię, że człowiek jest mega zajebisty, ale to, że z pewnością jest zdolny do czegoś więcej niż obecnie przeciętnie sobą prezentuje.

Ja Ciebie Gosiu rozumiem - też mnie to razi.

30

Mnie przeraża ludzkie bestialstwo. Jest gorsze niż diabła.

31

Ja też jak widzę psy na łańcuchu w Polsce (w reportażach np.), to mi skóra cierpnie. Czy ci ludzie nie mają pojęcia, że pies potrzebuje się wybiegać, pobawić, powąchać, poprzytulać z człowiekiem? Masakra. Jak ktoś tego nie potrafi zrozumieć, nie powinien mieć psa- taka osoba to bestia.

Owszem, wyprowadzam swojego na smyczy (miasto, samochody), ale spuszczam wolno na scieżkach wiejskich i w parku, a w domu chodzi sobie jak chce.

32

Beyondblackie napisał/a:

Ja też jak widzę psy na łańcuchu w Polsce (w reportażach np.), to mi skóra cierpnie. Czy ci ludzie nie mają pojęcia, że pies potrzebuje się wybiegać, pobawić, powąchać, poprzytulać z człowiekiem? Masakra. Jak ktoś tego nie potrafi zrozumieć, nie powinien mieć psa- taka osoba to bestia.

Owszem, wyprowadzam swojego na smyczy (miasto, samochody), ale spuszczam wolno na scieżkach wiejskich i w parku, a w domu chodzi sobie jak chce.

A może w domach w ogóle nie powinno trzymać się psów? Dla mnie niezrozumiałe jest trzymanie dużych psów (chodzi mi o gatunek) w małych mieszkaniach.

33

Caiara napisał/a:

A może w domach w ogóle nie powinno trzymać się psów? Dla mnie niezrozumiałe jest trzymanie dużych psów (chodzi mi o gatunek) w małych mieszkaniach.

Ja mam dom jednorodzinny, 130 metrów kwadratowych, z ogródkiem smile

Oczywiście, że dużego psa nie trzymałabym w bloku. Tam, to co najwyżej, jakiegoś ratlerka czy jamnika można mieć.

34

1. Jestem dziwica I mam 3cm rozwarcia, a gdy googluje czy to normalne to pojawiaja mi sie strony o porodach.. WTF
2. Jako 13latka ide do liceum, bez przeskakiwania klas
3. Dostane psa na gwiazdkeeeee
LOL I to tyle

35

YoungFem napisał/a:

1. Jestem dziwica I mam 3cm rozwarcia, a gdy googluje czy to normalne to pojawiaja mi sie strony o porodach.. WTF
2. Jako 13latka ide do liceum, bez przeskakiwania klas
3. Dostane psa na gwiazdkeeeee
LOL I to tyle

Tak, to normalne - rozwarcie szyjki macicy jest terminem okołoporodowym, więc nie ma nic zaskakującego w tym, że pojawiają Ci się strony o porodach, kiedy wpisujesz taką frazę w wyszukiwarkę.

Ile masz lat ?

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

36

Jak sobie samej można zmierzyć rozwarcie szyjki macicy?

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

Posty [ 36 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » coś widziałyście najbardziej szokującego?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018