Jaka bielizna najbardziej kręci facetów? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jaka bielizna najbardziej kręci facetów?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 86 ]

Temat: Jaka bielizna najbardziej kręci facetów?

Co was najbardziek kreci???chodzi mi o bielizne a dokladnie o ta nizsza czesc;-)wolicie u pan bokserki ,figi czy stringi???i w jaki kolorek bielizny na was najbardziej dziala???a panie jak mysla co najbardziej kreci facetow???slyszalam rozne opinie ale chciala bym was o to zapytac;-)bd wdzieczna za odp

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaka bielizna najbardziej kręci facetów?

ja tam fole figi...a co do koloru to bez znaczenia...na kobiecie kazda bielizna wyglada bosko;)

3

dzieki za pomoc no i odp buziaki

4

Hm koronkowe, prześwitujace we wszystkich kolorach... ja mam takich pelno, najwiecej czarnych i czerwonych.......

5

wiesz dzieki za odp widze ze jestes fantastyczna dziewczynka penie tez byla bys fajna kolezanka dzieki za wszystko przedewszystkim za odp na posta o zdradzie

6

hmm...
chyba raczej stringi ;]

7

koronkowe,przeswitujace,w kazdym kolorze;)

8

Hmm, to chyba zależy od postury kobiety moim zdaniem i też od tego w czym sama sie czujesz najlepiej i najswobodniej-wygodniej.

pytacie kim jest ten ów siódmy anioł ??
znacie go na pewno
tylko trzeba patrzeć na niego przez pryzmat duszy

9

Zdecydowanie biale bokserki smile

10

ja  zawsze myślałam że facetów najbardziej kręci czerwona bielizna ale zauważyłam że bardzo często kręci ich biała bielizna. Mój lubi stringi i nad uchem mi zrzędzi żebym sobie kupiła biały koronkowy stanik,taki prześwitujący bo chciałby żeby mi sutki przebijały. a ja nie mam żadnego takiego stanika bo chodzę w pusch-apach sad

11

Mi moj ostatnio marudzi o koronkach. ale znalesc cos fajnego w moim rozmiarze - niemozliwe

http://www.youtube.com/watch?v=3VVuMIB2 … 68719FFEF/

eh, co ten kawałek ma w sobie że ja go tak lubię?

12

Uwielbiam podwiązki koloru czarnego.

Znać mnie to sztuka.

13

moj facet uwielbia samonosne ponczochy:D

14

zdecydowanie nie lubie bialej bielizny
uwielbiam za to czarna koronkowa smile niewypału być nie może tongue

-homeless-

15

a ja bardzo nie lubie czarnej bielizny.Mam kilka egzemparzy;) ale to w wyjatkowych sytuacjach zakladam.A normalnie to sama koronka...ale bede musiala sie przerzucic chyba na bawelne,bo mam wrazliwa skore....

16

zdecydowanie figi, zdecydowanie białe

17

moj uwielbia czerwone, koronkowe stringi smile i tylko stringi

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

18

Zdecydowanie koronkowe figi, głownie czarne lub brązowe.
A czasami dla odmiany zakładam gorset z pończochami i szpilki.

19

koronkowe bokreski zakrywające połowę pośladków - oto co mój mis lubi najbardziej wink

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

20 Ostatnio edytowany przez men (2009-04-27 22:15:27)

figi białe koronkowe

Jestem jaki jestem i nic tego nie zmieni

21

ktoś kiedyś powiedział, że kobieta powinna się ładnie rozbierać a nie ubierać wink

22

samonośne ponczoszki, i koronkowe bielizny big_smile czarna, czerwona big_smile i różyk tongue:P:P stringi czy figi? hmm... raczej bokserki ale koronkowe tongue:P:D

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

23

Pończoszki samonośne z szeroką koronką powyżej 10cm.Na nich delikatny wzorek od stopy po samą górę. To wszystko w czarnym kolorze. Do tego figi półprzezroczyste z koronką.

24

biała bielizna ;]

Chodzić swoimi ścieżkami...

25

biała bielizna na lekko opalonym pięknym ciele mojej żony to jest to...

...prawie wszystko co Nas dziś otacza, było kiedyś czyimś marzeniem...

26

karol_cia_s napisał/a:

Mi moj ostatnio marudzi o koronkach. ale znalesc cos fajnego w moim rozmiarze - niemozliwe

A cóż to za rozmiar, że tak trudno dostać?Jest fajna polska firma, ktora robi fantastyczną bieliznę na niemalże każdą babeczkę.Małe rozmiary, i te większe też...firma nazywa się SAMANTHA, albo SAMANTA, dokładnie nie pamiętam.Na pewno w Twojej okolicy, jest jakiś sklep z ich bielizną. Super fasony, super kolory, niesamowicie dobra nitka. nie znam lepszej bielizny.

...o, jakie dziwne formy może przybierać szaleństwo ludzi zdrowych...

27

Figi białe, czerwone, czarne.

Historia magistra vitae est. Make love and war!
Śmierć jednego człowieka to radość, śmierć miliona to święto!

28 Ostatnio edytowany przez ANIELA (2009-09-14 07:38:37)

koronkowe zarówno stringi jak i bokserki smile

29

myślę że.. czarna koronkowa plus pończochy samonośne big_smile

"Każda kobieta zasługuje na to aby być czyjąś księżniczką 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku" - pamiętajcie o tym :*

30

majorka napisał/a:

myślę że.. czarna koronkowa plus pończochy samonośne big_smile

Prawie (w moim przypadku). Obok koronkowej dodałbym taką gładziutką (koniecznie czarna). Lubię dotyk takiej gładziutkiej bielizny...

mąż:

Dziewczyny we wszystkim wyglądacie ładnie, sam nie wiedziałem w czym mi się moja żona najbardziej podoba. od pewnego czasu żona robi zakupy przez neta i pyta mnie o radę co wybrać, z czego bym chciał ja rozebrać. Ma ona na tyle dobry gust, że obojętne co kupi i tak szybko z niej potem zdejmuję.
To WY MUSICIE CZUĆ SIĘ W TYM DOBRZE ABY WAM NIC NIE UWIERAŁO I NIE PRZESZKADZAŁO. JAK ODPOWIEDNIO TO ZAPREZENTUJECIE TO I TAK BĘDZIECIE ZAWSZE PIĘKNE A FACET "STWARDNIEJE" NA WASZ WIDOK I SZYBKO WAS WYZWOLI.

Taka jest prawda bieliznę nosicie tylko kilka minut hi hi. o d jej rodzaju zalezy tylko czy będzie to 5 minut czy godzina.

Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie lecz patrzeniu razem w jednym kierunku.

Mąż powinien dbać o to aby było dobrze żonie a żona aby było dobrze mężowi

32

Nie wiem jak innych facetów, ale mojego kręcą stringi, lub ewentualnie figi z rozcięciem w kroku. Do tego prześwitujące haleczki, no i siateczkowe body z rozcięciem w kroku. Gdy się tak ubieram to w sypialni jest istny wulkan!!!:)

Agniesia - Nic co ludzkie nie jest mi obce!!! smile

33

Zdecydowanie biała, granatowa lub czarna i zawsze koronkowa... smile

Mon mane na...

34

a co myslicie o bieliźnie w stylu retro, lat 50tych??

35 Ostatnio edytowany przez youngwind (2010-02-25 23:44:07)

papillon napisał/a:

a co myslicie o bieliźnie w stylu retro, lat 50tych??

Nie jestem facetem, ale... Jeśli o retro chodzi, to bardzo na tak, lecz nie do łóżka smile. Jestem ogromną fanką tego typu ciuszków, ale są moim zdaniem idealne tylko do stylizacji fotograficznej. Wysokie majteczki i pełne staniki to z pewnością unikatowa bielizna, jednak wydaje mi się nieco aseksualna, pomimo wszystko.

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

36

no właśnie mnie też się wydaje, że chociaż mnie się bardzo podoba, facetom pewnie nie bardzo tongue ale myślę nad zakupem do jakiejś sesji foto.
http://www.whatkatiedid.com/fes_php/fes … 330500191c a majteczki z falbanek? widziałam w zwykłym sklepie, wprawdzie drogie, no ale jakie ślicznee

37

papillon napisał/a:

no właśnie mnie też się wydaje, że chociaż mnie się bardzo podoba, facetom pewnie nie bardzo tongue ale myślę nad zakupem do jakiejś sesji foto.
http://www.whatkatiedid.com/fes_php/fes … 330500191c a majteczki z falbanek? widziałam w zwykłym sklepie, wprawdzie drogie, no ale jakie ślicznee

Mam takie smile. W kolorze niebieskim oraz białym. Nie tej firmy wprawdzie tongue, ale niemalże identyczne (nawiasem pisząc, ta pani na zdjęciu z majteczkami, uczesana jest na Bettie Page, ikonę pin-up lat '50tych smile ). Te falbanki są super seksowne i mojemu facetowi bardzo się podobają smile.

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

38

Jak rozmawiałam ze swoim facetem to mówił, że stringi są fajne i podniecające, ale za dużo ciałka pokazują. A jak mamy figi czy bokserki to wyobraźnia działa wink Także według mojego faceta to lepsze są pełne majtki wink Z drugiej strony już dawno temu kupiłam sobie jakąś bieliznę erotyczną i to mu się jeszcze bardziej podobało i kręciło wink img.dyskrecja.pl/p6671_normal.jpg - podobną do tej kupilam właśnie kiedyś i mu się bardzo ale to bardzo podobałam wink

Posty [ 1 do 38 z 86 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jaka bielizna najbardziej kręci facetów?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018