Momentalne włożenie penisa- Jest szansa że zajdę w ciąże? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Momentalne włożenie penisa- Jest szansa że zajdę w ciąże?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Momentalne włożenie penisa- Jest szansa że zajdę w ciąże?

Czy po przeżytym momentalnym stosunku bez zabezpieczeń można zajść w ciąże takim o którym napisałam? Wczoraj trosze za bardzo poczułam się z przyjacielem, okropnie się stresuje czy przez włożenie penisa dosłownie na 5 sekund mogło dojść do czegoś? Chodzi mi też czy przez tak zwane kropelkowanie mogło dojść do takiego nieszczęścia? Strasznie się stresuje.. dodam do tego że przed przyjściem do mnie kąpał się.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Dagmara_1999 (2018-11-18 18:22:56)

Odp: Momentalne włożenie penisa- Jest szansa że zajdę w ciąże?

.

3

Odp: Momentalne włożenie penisa- Jest szansa że zajdę w ciąże?
icoteraz napisał/a:

Czy po przeżytym momentalnym stosunku bez zabezpieczeń można zajść w ciąże takim o którym napisałam? Wczoraj trosze za bardzo poczułam się z przyjacielem, okropnie się stresuje czy przez włożenie penisa dosłownie na 5 sekund mogło dojść do czegoś? Chodzi mi też czy przez tak zwane kropelkowanie mogło dojść do takiego nieszczęścia? Strasznie się stresuje.. dodam do tego że przed przyjściem do mnie kąpał się.

Oczywiście, że tak. Stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji. Na penisie znajduje się wydzielina, w której są plemniki, które spokojnie mogą zapłodnić komórkę jajową

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Momentalne włożenie penisa- Jest szansa że zajdę w ciąże?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018