tabletka po i tabletki antykoncepcyjne [ważne!] - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletka po i tabletki antykoncepcyjne [ważne!]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez merx110 (2018-11-18 22:09:25)

Temat: tabletka po i tabletki antykoncepcyjne [ważne!]

Dzień dobry,
byłam wczoraj u ginekologa w sprawie tabletki dzień po, ale również po tabletki antykoncepcyjne. Dostałam escapelle i vibin mini. Ginekolog podkreślił, by antykoncepcyjne zacząć brać od razu pierwszego dnia cyklu, ale jest jeden problem. Wzięłam wczoraj escapelle i dziś nastąpiło krwawienie, normalne jak podczas okresu, silne bóle brzucha i osłabienie. Ogólnie wszystkie objawy jak podczas okresu, ale wiem, że takie objawy występują również po tabletce po. Nie mam pojęcia czy to naprawdę okres czy zwykłe krwawienie przez silną dawkę hormonów, a przez to nie wiem czy zacząć dziś brać tabletki antykoncepcyjne.
Dodam jeszcze, że kilka dni temu powinnam dostać okres, ale mi się spóźniał (ciąża wykluczona na 100% przez ginekologa). Więc tak jakby teraz czekałam ciągle na okres, czyli jest duża szansa, że to właśnie to. Ale wciąż nie jestem pewna.
Bardzo proszę o szybką odpowiedź!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletka po i tabletki antykoncepcyjne [ważne!]

Ja bym na Twoim miejscu poczekała do kolejnej miesiączki i w międzyczasie stosowała prezerwatywy.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Lady Loka napisał/a:

Ja bym na Twoim miejscu poczekała do kolejnej miesiączki i w międzyczasie stosowała prezerwatywy.

teraz dodałam jeszcze jedną informację do postu. a jeśli spóźniał mi się okres (ogólnie mam trochę nieregularne cykle) więc teraz i tak czekałam na niego ciągle, to jest bardzo prawdopodobne, że dziś go dostałam. dalej lepiej poczekać do kolejnej miesiączki czy mogę na spokojnie wziąć tabletkę?

4

Wzięłaś tabletkę po. Masz w organizmie aktualnie gigantyczną burzę hormonów.
Ja bym poczekała.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5 Ostatnio edytowany przez Jazzmine (2018-11-18 23:32:16)

Brałam ellaone (tez tabletka po), po 2 dniach dostałam krwawienia, potraktowalam jako miesiączkę i tego samego dnia przykleiłam 1 plaster evra. Antykoncepcja była skuteczna wink

less is more

6

Hm nie wiem sama, nie brałam nigdy tabletki po bo od lat zabezpieczam się belarą i nie miałam jeszcze ryzykownej sytuacji. Ja bym się posłuchała lekarza jednak, a jeśli nie masz pewności czy to miesiączka to możesz też miesiąc poczekać i zacząć w następnym cyklu. Słyszałam że te tabletki mogą nieźle rozregulować cykl, uważaj teraz żebyś już nie musiała ich brać.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletka po i tabletki antykoncepcyjne [ważne!]

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018