Żele/pianki plemnikobójcze lub globulki jako dodatek do prezerwatyw - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Żele/pianki plemnikobójcze lub globulki jako dodatek do prezerwatyw

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Żele/pianki plemnikobójcze lub globulki jako dodatek do prezerwatyw

Cześć.

Mam pytanie. Jesteśmy z dziewczyną dość długo bo 5 lat ale nie doszło jeszcze do 1 razu. Jakoś tak wychodziło, że najpierw nie była gotowa później nie było jak a do tego też trochę bała się ciąży. Mamy po 23 lata studiujemy pracujemy ale chcemy w kocu spróbować. Hormony odpadają więc tabletki spirale i inne metody odpadają na pewno nie chcemy żeby dziewczyna się truła i w sumie skoro można inaczej to czemu nie. Kiedyś dość popularne byly różne żele lub też pianki plemnikobójcze które stosowało się i nie miały one zbyt wysokiego współczynnika Pearla ale zawsze coś dawały.

Teraz są ciężej dostępne, ale do dostania. Warto sobie nimi zaprzątać głowę i próbować czy raczej one nic nie dają? Prezerwatyw z środkami plemnikobójczymi nie ma więc chciałbym wiedzieć czy takie dodatkowe sposoby coś dadzą?

Dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli to głupie pytanie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Żele/pianki plemnikobójcze lub globulki jako dodatek do prezerwatyw

Po wielu latach seksu stwierdzam, że prezerwatywa jeśli dobrze założona działa świetnie. Nigdy nie pęka, nie zsuwa się, nie przeszkadza w seksie.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

3

darksoul95 napisał/a:

Cześć.

Mam pytanie. Jesteśmy z dziewczyną dość długo bo 5 lat ale nie doszło jeszcze do 1 razu. Jakoś tak wychodziło, że najpierw nie była gotowa później nie było jak a do tego też trochę bała się ciąży. Mamy po 23 lata studiujemy pracujemy ale chcemy w kocu spróbować. Hormony odpadają więc tabletki spirale i inne metody odpadają na pewno nie chcemy żeby dziewczyna się truła i w sumie skoro można inaczej to czemu nie. Kiedyś dość popularne byly różne żele lub też pianki plemnikobójcze które stosowało się i nie miały one zbyt wysokiego współczynnika Pearla ale zawsze coś dawały.

Teraz są ciężej dostępne, ale do dostania. Warto sobie nimi zaprzątać głowę i próbować czy raczej one nic nie dają? Prezerwatyw z środkami plemnikobójczymi nie ma więc chciałbym wiedzieć czy takie dodatkowe sposoby coś dadzą?

Większość prezerwatyw, o ile nie wszystkie, ma w sobie środek plemnikobójczy.

Ja bym nie eksperymentowała z czymś dodatkowym. Nie ma pewności czy taki żel lub pianka nie osłabi działania prezerwatyw.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

Ok a czy jakies prezerwatywy są bardziej polecane ? Kupiłem na stacji paliw Skyn Oryginal oraz intense feeling oraz w aptece Durex Classic. Wszystkie mają datę ważności do 2021/2022 roku. Pani z apteki stwierdziła że nie ma po co brać Durex Extra Safe bo one nic nie dają..

5

Wszystkie typowe popularne marki są dobre. Bylebyś nie brał marketowych, bo o ile nie słyszałam o nich jeszcze nic złego, to ja osobiście im nie ufam. Jakoś tak... tandetnie wyglądają.

6

Marketowe czyli chodzi o taki marki specjalnie dla sklepów tworzone? No to ja też jakoś im nie ufam.  Dlatego nie ma takiej możliwości. A lepiej kupować tylko w aptece czy tak jak ja na stacji je kupiłem to też są ok?

7

darksoul95 napisał/a:

Marketowe czyli chodzi o taki marki specjalnie dla sklepów tworzone? No to ja też jakoś im nie ufam.  Dlatego nie ma takiej możliwości. A lepiej kupować tylko w aptece czy tak jak ja na stacji je kupiłem to też są ok?

Najlepiej w aptece. Ja kupuje w drogerii i jest ok. Kwestia tego, zeby byly dobrze przechowywane. W 3paku szanse na jakiekolwiek przedziurawienie ich jest zerowe.

8

darksoul95 napisał/a:

Cześć.

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie działania.

Gdy miałam 16 lat on używał prezerwatyw, które kupował w drogerii i zawsze patrzył na datę ważności, aby nie były przeterminowane lub bliskie zakończenia ważności. Nie kupował najtańszych !!
Z drugim chłopakiem także używał drogich prezerwatyw, kilka razy współżyliśmy bez prezerwatywy.
Podczas mojej przygody, o której w innym wątku zrobiłam to bez prezerwatywy... ale byłam w trakcie zażywania pigułek.

Teraz z trzecim chłopakiem on zawsze zakłada prezerwatywę mimo iż ja biorę pigułki antykoncepcyjne.

Więcej informacji o mnie, adres email, w moim profilu netkobiety. Szkoda, że nie wszyscy wypełniają rubryki.
Dbam o swoją prywatność, ale nie popadam w paranoję. Kto mnie zna osobiście, to wie.
Nie wstydzę się swojej nagości, ale nie jestem ekshibicjonistką internetową

9

Globulki bezproblemowo dostepne w Czechach bez recepty.

10

Ja czegoś właśnie nie rozumiem. Wszyscy mówią, że prawidłowo stosowane prezerwatywy z wiadomego źródła  są bardzo skuteczne. Sprawdzałam też, że mają wysoki współczynnik Paerla (nie pamiętam jak się to pisze), ale rok temu na anatomii przy omawianiu układu rozrodczego nasz prowadzący powiedział, że prezerwatywa to słabe zabezpieczenie, ale niestety już nie wyjaśnił czemu, ale do dzisiaj mnie to zastanawia, o co wtedy chodziło, dlaczego niby nie jest dobra...

11

być może dlatego, że może się zsunąć z penisa podczas wycofywania lub podczas zbyt energicznych ruchów, przykładowo moja koleżanka opowiadała mi, że podczas sexu bardzo uważa i nie pozwala chłopakowi zbytnio szaleć, aby prezerwatywa się nie zsunęła, to ten jej powiedział, aby pogadała ze mną, a koleżanka jak wzięła odemnie jedną globulkę i sobie włozyła, to tak jej się to lało, że powiedziała, że tak nie chce, a do środków hormonalnych nie jest przekonana;
mi globulka wogóle nie przeszkadza, spotykamy się z chłopakiem baraszkujemy, gdy już jesteśmy nago czasem ja czasem on wkłada mi globulkę, jeszcze szalejemy, gdy już czuję, że działa, wtedy on wchodzi we mnie;
2-6 dni przed okresem to nawet raz czy dwa nie użyłam globulek, chociaż on chce uzywać za każdym razem

12

Dobrze dobrana prezerwatywa nie powinna się zsunąć podczas bardziej energicznych ruchów.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Żele/pianki plemnikobójcze lub globulki jako dodatek do prezerwatyw

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018