Antykoncepcja przez internet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Antykoncepcja przez internet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Antykoncepcja przez internet

Cześć,
od pewnego czasu zastanawiam się nad zamówieniem recepty na tabletki antykoncepcyjne przez internet. Czy któraś z Was korzystała z tej opcji? Wiem, że lepiej byłoby pewnie pójść do ginekologa, jednak pracuję teraz praktycznie całymi dniami i umówienie się na wizytę lekarską właściwie graniczy z cudem. Używam tych samych tabletek od około roku, także wiem, że żadne skutki uboczne nie powinny wystąpić.

Co sądzicie o zamawianiu recept przez internet? Czy to bezpieczne?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Antykoncepcja przez internet

Nie jest bezpieczne.
Chyba ze jest to mozliwosc zamowienia recepty u ginekologa, do ktorego chodzisz
Leki bierze sie pod kontrola lekarza.
Wez wolne i idz do lekarza.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Odp: Antykoncepcja przez internet

Ale dlaczego nie jest bezpieczne? Przyjmuję te same tabletki od roku i mam zrobione wszystkie aktualne badania - cytologia itp. Myślałam o przejściu konsultacji w przychodni internetowej Dimedic - musisz tam odpowiedzieć na kilkanaście pytań plus później lekarz weryfikuje Twoją konsultację przed wypisaniem recepty. Tak przynajmniej piszą na swojej stronie, bo doświadczeń na razie nie mam żadnych. Ktoś korzystał może z tego rozwiązania?

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Antykoncepcja przez internet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018