Urlop dziekański po pierwszym roku studiów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Urlop dziekański po pierwszym roku studiów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Urlop dziekański po pierwszym roku studiów

Jak to jest z przyznawaniem urlopu dziekańskiego? Pani w dziekanacie powiedziała mi, że trzeba napisać podanie i odpowiedz jest po 2 tygodniach. Nie mam jakiegoś wielkiego powodu i pewnie wpisałabym problemy finansowe(chcę poprawić maturę) Czy taki urlop dostaje się od ręki a powód jest tylko, żeby się w papierach zgadzało? Bo jeśli każą mi uzasadnić wniosek jakimiś dokumentami z urzędu o zarobkach rodziców to na pewno nie dostanę. Ktoś może się orientuje jak to wygląda? Dodam jeszcze, że studiuję na wydziale nauk biologicznych uwr.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Urlop dziekański po pierwszym roku studiów
ChanelOberlin napisał/a:

Jak to jest z przyznawaniem urlopu dziekańskiego? Pani w dziekanacie powiedziała mi, że trzeba napisać podanie i odpowiedz jest po 2 tygodniach. Nie mam jakiegoś wielkiego powodu i pewnie wpisałabym problemy finansowe(chcę poprawić maturę) Czy taki urlop dostaje się od ręki a powód jest tylko, żeby się w papierach zgadzało? Bo jeśli każą mi uzasadnić wniosek jakimiś dokumentami z urzędu o zarobkach rodziców to na pewno nie dostanę. Ktoś może się orientuje jak to wygląda? Dodam jeszcze, że studiuję na wydziale nauk biologicznych uwr.

Przepraszam, przyczepię się.
Co ma poprawianie matury do urlopu dziekańskiego?
Chcesz potem zmienić kierunek? Chcesz się cały rok uczyć, żeby maturę poprawić? Bo nawet branie lekcji do matury nie koliduje bardzo ze studiami.

Wpisz normalnie problemy finansowe i zobaczysz, co Ci powiedzą. Prawda jest taka, że co uniwersytet to inaczej na to patrzą i powinnaś raczej pytać wśród znajomych niż na forum dostępnym dla wszystkich.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Odp: Urlop dziekański po pierwszym roku studiów

Przeczytaj regulamin studiów i zapytaj w dziekanacie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Urlop dziekański po pierwszym roku studiów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018