Nieodwzajemnione uczucie-kolega z pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Nieodwzajemnione uczucie-kolega z pracy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Nieodwzajemnione uczucie-kolega z pracy

Cześć dziewczyny,
Jestem tu nowa i nie do końca wiem, jak działa portal, ale potrzebuje jakiejs rady, albo chociaż odrobiny wsparcia.
Sprawa wyglada tak- jakieś 3-4miesiące temu zaczęłam prace. Poznałam tam faceta (znałam go wcześniej, ale nie za dobrze) i za jakiś czas zauważyłam, że coś do niego czuje. Podkreślę, ze pracujemy tylko we dwoje, wiec właściwie cały czas jesteśmy razem. Myślę, że głównym powodem było to, że troche bardziej się przede mną otworzył, bo on należy raczej do ludzi, ktorzy nawiazują bliższe relacje z każdym, z wiekszością nawet nie rozmawia. I to nie kwestia nieśmiałości, a po prostu uważa, że nie na sensu tracić czasu. No i teraz jestem, że tak powiem "w dupie". Niby fajnie nam sie gada, tu mnie przytuli, mamy jakieś swoje żarciki (raz zapytał co mi jest i czy zakochałam sie, a ja oczywiście odpowiedziałam " Tak, w Tobie"- szkoda, że to tak na prawde nie był żart) i myślę, że on widzi, że strasznie mnie do niego ciągnie, ale mam wrażenie, że po prostu nie jestem w jego typie (chociaż czasem zachowuje się tak, że sama nie rozumiem), dlatego postanowiłam, że musze to uczucie jakoś zatrzymać, ale właśnie- jak?
Porady w stylu- zmień prace lub zajmij sie sobą nic tu nie dadzą, bo w pracy mam takie warunki, że tylko głupi by chciał coś zmieniać, a swoje życie mam, ale mało czasu na nie. Mój dzień wyglada tak, że wstaje (późno, bo do pozna pracuje), jem, czasem pojde na silownie i do pracy, także nawet nie mam czasu na jakies inne pasje, a wiekszość dnia spedzam z nim. Co więc moge zrobić? A- i widze jego wady, ale to wciaz nie zmienia faktu, że jest osobą wrecz taką jakiej potrzebuje, nie idealną, na pewno dla wielu z was nie byłby nawet "dobrym materiałem", ale niestety- nie dla mnie.
Teraz mam tydzień wolnego i wyjeżdżam wiec bede miała czas na przemyślenie tego i odpoczynek (chociaz w glebi serca bardzo nie chce aż tydzień nie mieć z nim kontaktu), wiec planuje sie troche odciac, nie pisać, nie odpowiadać za bardzo jakby on napisał (wie, ze bede bardzo zajeta, wiec zrozumie), ale co po powrocie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nieodwzajemnione uczucie-kolega z pracy

W takiej sytuacji ciężko doradzić bo nikt nie zgadnie co czuje druga osoba. Miałam dość podobną sytuację, też pracowaliśmy razem a jego nie dało się wyczuć. Raz zachowywał się jakby coś czuł a raz jakby gadał ze mną bo co ma robić skoro tyle czasu razem spędzamy. Ja nie zdecydowałam się na jakieś poważne ruchy. Dawałam odczuć i starałam się wypośrodkować okazywanie jak ważny jest dla mnie z utrzymaniem naszej dobrej relacji. Sądzę że w pewnym momencie też coś do mnie czuł. Jak się skończyło?
Nie pracujemy już razem.
Aktualnie jestem miesiąc przed ślubem. Nie, nie z nim. Z chłopakiem, którego przez zaślepienie wyżej opisanym kolegą długo ignorowałam. Kolega z byłej pracy będzie bawił się na naszym ślubie.
Nie zamykaj się na inne opcje ale też nie zamykaj na niego. Daj się rozwinąć sytuacji. Życie potrafi zaskakiwać. Nie wymuszaj i nie naciskaj. Możesz okazać, że jest dla Ciebie ważny ale zachowaj we wszystkim umiar. Życie potrafi zaskakiwać i samo pisze scenariusze.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Nieodwzajemnione uczucie-kolega z pracy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018