Co powinienem robic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co powinienem robic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Co powinienem robic?

Witam!

Otoz mam problem z dosc niedawno poznana dziewczyna. Zakochalem sie w niej (potrafie odroznic to od zauroczenia). czesto ze soba pisalismy, wyszlismy razem pare razy i tak od slowa do slowa jak i dzieki jej wlasnej intuicji wyszlo ze mi sie "podoba" o czym jej powiedzialem.
W odpowiedzi uslyszalem ze ja sie jej nie podobam i dobrze znane "nie jestes w moim typie". Jednak powiedziala mi takze ze mam u niej szanse (dodajac "wszystko w twoich rekach). Sa to dla mnie sprzeczne znaki i jako ze nie mam doswiadczenia w blizszych relacjach damsko meskich to mam watpliwosci co robic.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Co powinienem robic?

Witaj. Ta dziewczyna może wyczuła, że się w niej zakochałeś, a że ona na razie nie odwzajemnia Twoich uczuć to tak odpowiedziała (trochę dziwnie). Wydaję mi się, że mimo wszystko ona chce się z Tobą spotykać i może dopiero po jakimś czasie u niej pojawi się też uczucie. Spotykaj się z nią dalej i sam zobaczysz jak to wszystko się potoczy.

"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co powinienem robic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018