Jaki krem do biustu polecicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki krem do biustu polecicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jaki krem do biustu polecicie?

Dodam,że szukam tutaj czegoś profesjonalnego.Przetestowałam serum do biustu Eveline i poza ładnym zapachem praktycznie niczego mi nie dało. W sumie po tej cenie to nie mogłam sie niczego spodziewać smile
Teraz jednak chcialabym czegoś porządnego. Mam świadomosc,ze zwyklym serum biustu się nie powiekszy ale jakie serum sprawi, że biiust będzie mógł zyskać większe ujędrnienie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki krem do biustu polecicie?

Napisz co mniej więcej chcesz osiągnąć za pomocą sexu. Bo jeśli chcesz unieść piersi i je ujędrnić to jak najbardziej się da. Trochę powiększyć również ale nie więcej niż pól rozmiaru czy rozmiar. Nie da się za pomocą takich kosmetyków uzyskać powiększenia jak w przypadku zabiegów powiększenia piersi operacyjnych. Tutaj nie ma się co nawet łudzić. Sama używałam kilku kosmetyków tego typu. Najlepiej sprawdziło mi się serum Perfect Bust. Jest to już bardziej luksusowy kosmetyk, ładnie pachnie, rzeczywiście przy regularnym stosowaniu podnosi biust i sprawia, że wygląda lepiej. No i nie lepi się a tego w kosmetykach nie znoszę.Całkiem niezłe jest jeszcze serum od esotiq ale to pierwsze o którym wspomniałam jest o wiele lepsze.

3

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, zastanowię się nad kupnem. Mam pytanie, co sądzicie jeszcze o serum vichy na biust? I czy to serum perfect bust da się kupić stacjonarnie? Jeśli chodzi o to co chcę osiągnąć to głównie unieść i ujędrnić biust.
Chociaż jeśli lekko by się powiększył to bym nie narzekała wink

Reklama

4

Zamawiałam przez internet. Nie jest tanie, ale warto polować na oferty bo wtedy można kupić sobie kosmetyk o wiele taniej. W serii są jeszcze tabletki na powiększenie biustu i zastanawiałam się czy sobie ich rówineż nie kupić, ale na razie przetestowałam sam krem Z którego jestem zadowolona jak pisałam. A i jeszcze jedno. Przy okazji nakładania kremu warto jest stosować od razu masaż piersi. Dzięki temu działanie kremu będzie bardziej skuteczne.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki krem do biustu polecicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018