jak radzic sobie z psychopata - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » jak radzic sobie z psychopata

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: jak radzic sobie z psychopata

Witam jestem Anna bylam w związku z psychopata, który manipuluje wszystkimi dookoła. Jestem załamana po każdej rozprawie rozwodowej musialam to odchorowac bo w naszym kraju sady wierzą manipulatorom i kłamcą a nie uczciwym ludziom. Ja jakos to wszystko znosilam ale on krzywdzi naszą 6 letnia córka zglosilam to na policji jednakże odmówili wszczęcia postępowania sugerując się opinia biegłych czy kuratora podczas wizyt z dzieckiem wtedy oczywiście był czarujący.próbuje zrobić ze mnie wariatke gdzie mogę szukać pomocy gdzie się zgłosić by przerwać to piekło. Nadmienię że Sąd wysyła mnie na terapie by zmuszać dziecko do wizyt z ojcem i się z nim porozumieć. Czy ktoś może mi pomóc jak można się porozumieć z kłamcą oszustem i manipulatorem. Pomóżcie jeśli możecie bo już nie wiem co robić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak radzic sobie z psychopata

Nie zabrzmi to dobrze, ale musisz być sprytniejsza od niego. A to oznacza, że trzeba zrozumieć, jak on myśli, jak funkcjonuje i przewidywać jego ruchy po to, żeby być krok przed nim. To trudne, ale jeśli rzeczywiście chodzi o ochronę dziecka, to warto podjąć się wysiłku.

Tylko on wszystko planuje i starannie realizuje i robi przy tym z siebie ofiarę a ja jestem ta zła.  Nie wiem gdzie szukac pomocy w tej sprawie

4

anna_lukaszewska napisał/a:

Tylko on wszystko planuje i starannie realizuje i robi przy tym z siebie ofiarę a ja jestem ta zła.  Nie wiem gdzie szukac pomocy w tej sprawie

Zacznij czytać wszystko, co ludzie napisali o psychopatach. mam na myśli i własne doświadczenia osób, które miały nieszczęście żyć z takimi osobami, jak i bardziej naukowe podejście. Na początek moźe poszukaj w sieci często polecany na forum - blog „moje dwie głowy”.

5

Od psychopaty nalezy sie, odsunac jak najbardziej mozna. szukaj kontaktu z osobami o podobnych przejsciach. Wchodz na fora tematyczne, pisz z ludzmi. Idz do spejcajalisty.

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

6

Czy ktoś może mi pomóc jak można się porozumieć z kłamcą oszustem i manipulatorem.

Z takimi osobami się NIE porozumiewamy, a ODCINAMY się. To jest TOKSYK. Więc zero kontaktu.
Do tego ścisła współpraca z prawnikiem, bo chodzi o rozwód.

robi przy tym z siebie ofiarę a ja jestem ta zła.

Standardowa manipulacja.

7

I_see_beyond napisał/a:

Czy ktoś może mi pomóc jak można się porozumieć z kłamcą oszustem i manipulatorem.

Z takimi osobami się NIE porozumiewamy, a ODCINAMY się.

A jak się nie da odciąć zupełnie, bo jest wspólne dziecko?

Jak się odciąć jak sąd ograniczył mi prawa do dziecka w tym zakresie ze mam iść na terapie, która ma mnie przekonać do utrzymywania kontaktów z nim. Jestem bezsilna

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » jak radzic sobie z psychopata

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018