samotność - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: samotność

Czy ktoś z Was ma też takie poczucie ze na starość zastaniecie zupełnie same. W tym momencie mam męża jest jednak ode mnie starszy, nie mamy dzieci (z moich powodów ściśle medycznych), rodzice też pewnego dnia odejdą. Przy tym wszystkim nie mam bliskich przyjaciół a tylko znajomych, nie pomaga też to, ze moja praca nie zagwarantuje mi spokojnej starości np w jakimś domu opieki, jestem totalnie zagubiona czy ktoś ma jakąś receptę? Oprócz rzecz jasna stwierdzenia nie martw się na zapas

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: samotność

w kwestii dzieci zawsze jest adopcja wink

takie życie, naprawdę. Nie macie żadnej bliższej rodziny? Rodzeństwo, kuzynostwo?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez Mirirale (2018-05-20 22:02:51)

Przyjaciół można poznać w każdym wieku, trzeba tylko otworzyć się trochę na świat i na ludzi.

Lady Loka napisał/a:

w kwestii dzieci zawsze jest adopcja wink

Poza tym jest in-vitro oraz surogatki.

"Fakt, że są tacy, którym dzieje się gorzej, nie zobowiązuje cię do cierpienia w milczeniu."
Reklama

4

beata111 napisał/a:

Czy ktoś z Was ma też takie poczucie ze na starość zastaniecie zupełnie same. W tym momencie mam męża jest jednak ode mnie starszy, nie mamy dzieci (z moich powodów ściśle medycznych), rodzice też pewnego dnia odejdą. Przy tym wszystkim nie mam bliskich przyjaciół a tylko znajomych, nie pomaga też to, ze moja praca nie zagwarantuje mi spokojnej starości np w jakimś domu opieki, jestem totalnie zagubiona czy ktoś ma jakąś receptę? Oprócz rzecz jasna stwierdzenia nie martw się na zapas

Mimo, że mam dzieci, to poczucie samotności na starość podobne. Przecież na siłę dzieci nie zatrzymam, a teraz są coraz łatwiejsze możliwości migracji.
Na razie staram się nie myśleć, ale bywa że natrętne myśli nachodzą.

5

Ja mam takie przeczucie i wcale się go nie boję. Wolę być sama niż męczyć się w przyszłości z rodziną.

Reklama

6

beacia96 napisał/a:

Ja mam takie przeczucie i wcale się go nie boję. Wolę być sama niż męczyć się w przyszłości z rodziną.

Masz 22 lata.
To nie są przeczucia. O przeczuciach i samotności to powiesz za kolejne 20 lat.
Dużo się jeszcze w Twoim życiu stanie i masa ludzi w Twoim wieku mówiła, że nie będzie rodziny i dzieci, a teraz są szczęśliwymi rodzicami i małżonkami od  kilku lat.
Nie przesadzaj wink

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018