Jaki typ faceta was bardziej interesuje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jaki typ faceta was bardziej interesuje?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 109 ]

Temat: Jaki typ faceta was bardziej interesuje?

Jaki typ mężczyzny was interesuje tzn.
a-taki który miał wiele kobiet miał doświadczenie z wieloma różnymi „typami kobiet.
b-taki który wiele lat żył w jednym związku i ma jakieś sensowne  doświadczenie z tylko z np. jedną kobietą?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki typ faceta was bardziej interesuje?

Bez różnicy, żeby tylko sam był sensowny.

3 Ostatnio edytowany przez Iceni (2018-05-11 22:50:29)

Przystojniejszy/Bogatszy *

* - wybierz co cię bardziej zirytuje.

;P

Reklama

4

B. Oczywiście. Ale sama jestem osobą, której już pierwszy związek, był tym „poważniejszym” z dość długim stażem. Więc cenie sobie takich ludzi.

"Fakt, że są tacy, którym dzieje się gorzej, nie zobowiązuje cię do cierpienia w milczeniu."

5

PabloDiablo007 napisał/a:

a-taki który miał wiele kobiet miał doświadczenie z wieloma różnymi „typami kobiet.
b-taki który wiele lat żył w jednym związku i ma jakieś sensowne  doświadczenie z tylko z np. jedną kobietą?

Zdecydowanie ten drugi. Nie mam ochoty sypiać z kimś, kto miał w łóżku cały regiment.

Reklama
Iceni napisał/a:

Przystojniejszy/Bogatszy *

big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

7 Ostatnio edytowany przez Lou71.71 (2018-05-11 23:46:11)

Piegowata'76 napisał/a:

Zdecydowanie ten drugi. Nie mam ochoty sypiać z kimś, kto miał w łóżku cały regiment.

Czemu dla mnie to nie ma znaczenia ...
Przecież jeśli to było przed ... każdy ma prawo do życia.
Czy pytacie się ile miał kobiet i jak za dużo, to dziękujecie mu ...

8

Nie wiem. Ale jeśli miał wiele kobiet w życiu (>4), w znaczeniu, że był w wielu związkach, to od razu nasuwa mi się podejrzenie, ze on nie potrafi zbudować z kobietą czegoś solidniejszego/skacze z kwiatka na kwiatek/jest kochliwy/niestały w uczuciach/zadowala go bycie z kimś "z braku laku".
Chyba jednak bardziej ufam tym mniej "wyczynowym".

9

Przeczytałam pierwsze zdanie i już ułożyła mi się w głowie odpowiedź "intelektualista, ale wyluzowany, jeśli zajmowałby się naukami ścisłymi to żeby miał również humanistyczne inklinacje, lubiący sport, najlepiej vege".
A potem przeczytałam resztę big_smile

10 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2018-05-12 09:56:10)

Lou71.71 napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:

Czemu dla mnie to nie ma znaczenia ...
Przecież jeśli to było przed ... każdy ma prawo do życia.
Czy pytacie się ile miał kobiet i jak za dużo, to dziękujecie mu ...

Lou, zakładam, że jeśli idę z facetem do łóżka (w krzaki, siano, na plażę - niepotrzebne skreślić wink ), to coś już o nim wiem. Odrzucam zdecydowanie bliskość fizyczną z obcym mi człowiekiem.
Nie chodzi o przeprowadzanie wywiadu, ale gdy poznaję, rozmawiam, to wyciągam wnioski. Owszem, zawsze jest możliwość pomyłki, ale tę dyskusję traktuję raczej teoretycznie. Teoretycznie więc wolę faceta, który nie skacze z kwiatka na kwiatek, ale przy którym można zatrzymać się na dłużej, który rokuje na przyszłość. No i zwyczajnie czułabym obrzydzenie do mężczyzny, który za przeproszeniem, wylizał dziesiątki... niewieścich ust wink

11

Wybrałabym B, ale to by była czysta hipokryzja i podwójne standardy bo sama jestem A i to wcale nie oznacza, że jestem gorszym sortem.
Kiedyś myslałam, że ilość związków nie świadczy o człowieku. Opowiadałam szczerze o mojej przeszłości. Ale do niczego dobrego to nie prowadziło, niestety.

12

Sosenek, jak już wspomniałam, traktuję tę dyskusję teoretycznie, a w życiu bywa różnie i bardzo indywidualnie.
Ja akurat mam mały "przebieg" jeśli chodzi o związki. Cenię stałość i wierność, i wolę być sama niż co chwilę z innym. Ale to ja.
Dla mnie byłaby sporą barierą świadomość tego, co dosadnie, acz niedosłownie nazwałam lizaniem dziesiątków niewieścich ust.
Uważam jednak, że jeśli mam z kimś być, to taka jaka jestem. Transparetna i prawdziwa. Nie chciałabym przez całe życie drżeć, że kiedyś wyjdzie na jaw cała prawda o mnie. Nie widzę sensu bycia z kimś bez zaufania.

13

Piegowata'76 napisał/a:

Nie chodzi o przeprowadzanie wywiadu, ale gdy poznaję, rozmawiam, to wyciągam wnioski. Owszem, zawsze jest możliwość pomyłki, ale tę dyskusję traktuję raczej teoretycznie. Teoretycznie więc wolę faceta, który nie skacze z kwiatka na kwiatek, ale przy którym można zatrzymać się na dłużej, który rokuje na przyszłość. No i zwyczajnie czułabym obrzydzenie do mężczyzny, który za przeproszeniem, wylizał dziesiątki... niewieścich ust wink

No właśnie ... poznajesz faceta. Jest sympatycznie, miło, rozumiecie się ... czy tu już zadajesz pytanie na temat ilości kobiet? Nie. No więc, dalej kontynuujesz znajomość. W pewnym momencie przychodzi czas na seks. Nadal jest ok. Po jakimś czasie dowiadujesz się, że miał dużo kobiet. I co? Mówisz mu - do widzenia?

14 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2018-05-12 11:18:49)

Lou, sądzę, że wiedziałabym coś już wcześniej. Przecież się rozmawia.
A poza tym, podkreślam, ta dyskusja jest mocno teoretyczna.

No i zakładam, że rozpatrujemy przypadek, gdy już wiemy, z kim mamy do czynienia.
Mam kolegę, który otwarcie mi opowiadał, ile to kobiet przewinęło się przez jego łóżko (albo on przez ich). Lubię go, jest sympatyczny. Jest też zadbany, czysty i nieszpetny, ale wiedząc o nim to wszystko, co wiem, za Chiny bym się z nim nie związała.

Na przykład, gdy mi koleżanka mówi, że ten fajny gość to babiarz - zapala mi czerwoną, ostrzegawczą lampkę.

15 Ostatnio edytowany przez Lou71.71 (2018-05-12 11:19:42)

Piegowata'76 napisał/a:

Lou, sądzę, że wiedziałabym coś już wcześniej. Przecież się rozmawia.
A poza tym, podkreślam, ta dyskusja jest mocno teoretyczna.

A skąd miałabym wiedzieć?
Ja mówię za siebie - jeśli uczciwy i dobry człowiek i oczywiście pokochałby mnie taką jaka jestem, to ilość kobiet przede mną nie miałby znaczenia (też mówię teoretycznie big_smile )
Aha, zależy jak je traktował i jak się z nimi rozstawał. Ale tego pewnie nie dowiedziałabym się.

16 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2018-05-12 11:21:24)

Uczciwy i dobry człowiek nie bajeruje i nie ciągnie do łóżka dziesiątek kobiet. Nie zmienia panien jak rękawiczki.

17

Piegowata'76 napisał/a:

Uczciwy i dobry człowiek nie bajeruje i nie ciągnie do łóżka dziesiątek kobiet.

Ale to nie chodzi o ciągnięcie do łóżka. Życie różnie się układa i jest długie (np. moje). No, może gdybym była młoda ...

18

Lou71.71 napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:

Ale to nie chodzi o ciągnięcie do łóżka. Życie różnie się układa i jest długie (np. moje). No, może gdybym była młoda ...

Lou, mowa jest o wielu partnerkach. Nie jednej, nie trzech, ale o wielu. Jeśli ktoś miał kobiet na pęczki to raczej nie świadczy o poważnym traktowaniu związku czy drugiego człowieka. Nie mam najmniejszej ochoty zostać jedną z odfajkowanych na liście etatowego Casanovy.
O.k., jeśli ktoś szuka rozrywek i po prostu lubi "ten sport", to niech sobie szaleje, ale to nie mój obszar zainteresowań. Zdecydowanie jestem nudną tradycjonalistką.

19

Piegowata'76 napisał/a:

Uczciwy i dobry człowiek nie bajeruje i nie ciągnie do łóżka dziesiątek kobiet. Nie zmienia panien jak rękawiczki.

A 19 bedzie ok? wink

20

Lou71.71 napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:

Znam takich co jak nie byli w związku to mieli dość bogate życie seksualne, aż do momementu kiedy zdecydowali się ustatkować i są z jedną kobietą.
Nie ma to więc żadnego znaczenia ile miał partnerek przed - ważne, że w trakcie związku nie ma żadnej innej smile

21

Piegowata'76 napisał/a:
Lou71.71 napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:

Lou, mowa jest o wielu partnerkach. Nie jednej, nie trzech, ale o wielu. Jeśli ktoś miał kobiet na pęczki to raczej nie świadczy o poważnym traktowaniu związku czy drugiego człowieka. Nie mam najmniejszej ochoty zostać jedną z odfajkowanych na liście etatowego Casanovy.
O.k., jeśli ktoś szuka rozrywek i po prostu lubi "ten sport", to niech sobie szaleje, ale to nie mój obszar zainteresowań. Zdecydowanie jestem nudną tradycjonalistką.

Ja inaczej zrozumiałam pytanie wątku.
W przeciwnym razie chodziłoby o to czy wolisz seks bez zobowiązań lub partnera na raz ...

22

Dla mnie to nie jest ŻADNE kryterium wyboru partnera big_smile

Może być beznadziejny człowiek i partner, który w jedynym swoim związku bił, pił i zdradzał, albo ktoś, kto bez najmniejszego sensu trwał w beznadziejnym związku np. z powodu niskiej samooceny i niewiary, że oprócz dotychczasowej partnerki nikt go nie zechce, a nie mam ochoty leczyć cudzych kompleksów. Ale równie dobrze mże być ktoś sensowny, którego związek rozpadł się z przyczyn w większości od niego niezależnych.

Podobnie w drugim przypadku, może być bawidamek, który zwyczajnie zalicza kolejne partnerki, nie potrafi się angażować albo ma problemy z zaufaniem, albo nie potrafi kochać, albo.... Z drugiej strony może być ktoś, kto sobie żył bez ciśnienia na związek, poznawał różne kobiety, wyrabiał sobie własne zdanie i preferencje co do oczekiwań wobec partnerki, z którą ostatecznie będzie chciał się związać, czyli dojrzewał do poważnego, trwałego związku.

23

Summerka, toteż wciąż podkreślam że dyskusja jest mocno teoretyczna i ogólna. Miałabym jednak problem z zaufaniem wiedząc, że facet testował wiele kobiet i może ja też jestem  tylko kolejnym królikiem doświadczalnym.

24

Piegowata'76 napisał/a:

Summerka, toteż wciąż podkreślam że dyskusja jest mocno teoretyczna i ogólna. Miałabym jednak problem z zaufaniem wiedząc, że facet testował wiele kobiet i może ja też jestem  tylko kolejnym królikiem doświadczalnym.

Rozumiem smile
Chociaż mam świadomość, że jest to wynik TWOICH obaw, a nie obiektywna prawda o danym człowieku.

25

u mnie np problem polega na zbyt dużej atrakcyjności dla facetów.
byłam, nie bójmy się tego słowa- z wieloma facetami, niemalże zawsze szukałam miłości (może tylko raz czy dwa przespałam się z kimś bez planów wobec niego i z pewnością dawno temu).
a żebym wiedziała czy jest z kimś sens coś budować to musiałam iść do łóżka bo nie chce być w związku gdzie nie ma dopasowania seksualnego.  i tak oto stety/niestety jestem A ale nie oznacza to kompletnie, że jestem zwyrolem smile

26

loulouw napisał/a:
Lou71.71 napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:

Znam takich co jak nie byli w związku to mieli dość bogate życie seksualne, aż do momementu kiedy zdecydowali się ustatkować i są z jedną kobietą.
Nie ma to więc żadnego znaczenia ile miał partnerek przed - ważne, że w trakcie związku nie ma żadnej innej smile

No niby tak.

Choć, nie wiedzieć czemu, ale jednak nie brzydzi mnie i więcej szacunku mam do faceta i kobiety, którzy do seksu wynajmują prostytutki, niż do takich, którzy wyrywają wszędzie dookoła laski do łóżka i tylko patrzą na każdego przez pryzmat potencjalnej kochanki czy kochanka.

W ogóle jednak bardziej poważni są dla mnie ludzie, dla których w seksie liczy się jakość, a przynajmniej jakieś jego namiastki - czyli właśnie dziewczyny/chłopaki do wynajęcia, jakieś tam zrzeszenia sado-maso, kluby swingerskie. Jakoś tak bardziej wydaje się to być wówczas pod kontrolą. A gdy tak wyrywać byle kogo i byle gdzie - nie ma żadnej pewności, że spotkanie nie będzie stratą czasu.
No i to pierwsze jest zorganizowane - bo nie wpuszcza się obcej osoby do swojego domu, który jest jednak cząstką życia, i na zasadach bliżej nieokreślonych - bo ani taka laska, poznana w piątek w barze, nie jest prostytutką, która wykonuje swoją pracę - tak jak elektryk, który przyjdzie naprawić żarówkę - ani przyjaciółką, i jest w sumie kimś zupełnie obcym.

I jeszcze, co do Casanowy, który lubi gratis, bo jest skąpy, no to też, tak mi się kojarzy... z tym swoim na wpół wyjętym z gaci penisem (bo penis musi być zawsze w pogotowiu) i tak napiera na wszystkich dookoła zachęcając do seksiku. A potem iść z takim do kina czy kawiarni i mieć świadomosć, że kilkoro ludzi może znać stan jego przyrodzenia i "wogle"... Nie no.

27

20 kobiet na koncie 20-latka moze byc kiepskie, ale u 40-latka moze to oznaczać 3-4 kobiety w ciagu roku.
Lub na przyklad 3 burzliwe lata w zyciu
( ja na przyklad tak mialam, ze w ciagu jednego roku mialam wiecej facetow niz wczesniej łącznie od rozpoczecia wspolzycia, a potem wieloletni zwiazek (no ok, 6 lat moze nie jest wieeeeeele jak 25, ale jednak ) potem kilka lat zupełnej abstynencji, a teraz znowu spotykam sie z kim chce i kiedy chce.. i o czym to swiadczy?
Nie mam zasad moralnych? Jestem "łatwa "?  Mam problemy emocjonalne? (Mialam znacznie wieksze, kiedy bylam sama ;P )

28 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2018-05-12 12:34:33)

Każdy żyje jak uważa, jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki  smile
Ja mam akurat takie, a nie inne preferencje, ale nie będę się zarzekać jak żaba błota.  Może mnie kiedyś zaskoczy życie, a może ja zaskoczę samą siebie.  Choć raczej nie przewiduję.

29

Piegowata po prostu uwierz, że pozory mylą, nie każdy mimo swojej historii ma złe intencje smile

30

Piegowata'76 napisał/a:

Regiment? A jak miał jedną sensownie "porypaną", to też?

31

Piegowata'76 napisał/a:

uwazasz, ze kobieta nie moze sama podjąć decyzji o pojęciu z kims do lozka?
musi zostac do niego zaciagnieta?
jesli tak to pewnie sila i podstepem
przez tych strasznych mezczyzn co chcą tylko seksu i zmieniaja kobiety jak rekawiczki

kobiety naprawdę nie są bezwolne i niektórych wcale nie trzeba nigdzie zaciągać

32

Coombs napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:

a jak ta kobieta miala tylko jednego mężczyznę, ale totalnie porypanego, to jak to o niej świadczy? wink

33

A jak miala 30 zajebiaszczych, to powod do wstydu, czy do dumy?

big_smile

34

Iceni napisał/a:

A jak miala 30 zajebiaszczych, to powod do wstydu, czy do dumy?

big_smile

hihihii, do podwójnej dumy big_smile

35

_v_ napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:

uwazasz, ze kobieta nie moze sama podjąć decyzji o pojęciu z kims do lozka?
musi zostac do niego zaciagnieta?
jesli tak to pewnie sila i podstepem
przez tych strasznych mezczyzn co chcą tylko seksu i zmieniaja kobiety jak rekawiczki

kobiety naprawdę nie są bezwolne i niektórych wcale nie trzeba nigdzie zaciągać

No, dobra, rzeczywiście pojechałam pierwszym skojarzeniem. Mea culpa.
Oczywiście, że nie każda jest ciągnięta.
Niemniej zdecydowanie wolę panów mniej wyczynowych, nie podoba mi się bycie jedną z szeregu w sumie niezbyt znaczących dla pana kobiet.
Zaraz mi się oberwie, za to "niezbyt znaczących", ale jednak nie zrezygnuję z tego określenia. Nie jest znaczący ktoś, kogo z łatwością wymienia się na inny model.

36

Coombs napisał/a:

Raz każdy może się pomylić, podjąć błędną decyzję itp. Ale jeśli ktoś miał tabun partnerek czy partnerów, to nie świadczy o stałości uczuć bynajmniej. Miałabym obawy, że ja też będę tylko na chwilę i nie zdecydowałabym się na takiego mężczyznę.

37

Piegowata'76 napisał/a:
Coombs napisał/a:

Raz każdy może się pomylić, podjąć błędną decyzję itp. Ale jeśli ktoś miał tabun partnerek czy partnerów, to nie świadczy o stałości uczuć bynajmniej. Miałabym obawy, że ja też będę tylko na chwilę i nie zdecydowałabym się na takiego mężczyznę.

Moim zdaniem błędne obawy. Uważam, że podobnie może być, gdy mężczyzna miał jedną partnerkę seksualną.

38 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2018-05-12 17:00:07)

sosenek napisał/a:

Piegowata po prostu uwierz, że pozory mylą, nie każdy mimo swojej historii ma złe intencje smile

Sosenek, ile jeszcze razy mam powtórzyć, że to bardzo indywidualne kwestie? Pytanie było dużym uproszczeniem i tak też odpowiadam. Ogólnie.
Swoją drogą intencje mogą być jak najlepsze, a gorzej z wykonaniem.
I w ogóle - intencje nie muszą być złe, ale np. niezgodne z intencjami drugiej strony i tyle.

Posty [ 1 do 38 z 109 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jaki typ faceta was bardziej interesuje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018