Chirurgiczne usuwanie znamienia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Chirurgiczne usuwanie znamienia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Chirurgiczne usuwanie znamienia

Witam. Mam pytanie, czy któraś z Was miała może chirurgicznie usuwane znamię na twarzy w maju lub innych wiosenno-letnich miesiącach? Mam wyznaczony termin zabiegu na 16 maja i martwię się czy przez to nie czeka mnie lato spędzone w domu, bo blizny nie można wystawiać na słońce, a przecież latem ono nawet w cieniu operuje plus te wysokie temperatury. Czy któraś z was przeszła taki zabieg w tym czasie? Jak goiły się rany? Proszę podzielcie się doświadczeniami.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chirurgiczne usuwanie znamienia

Pytanie zadane zostało dawno temu, ale może komuś jeszcze przyda się informacja, że po zabiegu chirurgicznego usunięcia znamienia wystarczy zaczekać do czasu zagojenia się rany, a potem punktowo smarować to miejsce filtrem 50 SPF. Dzięki temu spokojnie można korzystać z uroków słońca, choć umiar i ostrożność na pewno będą wskazane.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Chirurgiczne usuwanie znamienia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018