Chirurgiczne usuwanie znamienia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Chirurgiczne usuwanie znamienia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Chirurgiczne usuwanie znamienia

Witam. Mam pytanie, czy któraś z Was miała może chirurgicznie usuwane znamię na twarzy w maju lub innych wiosenno-letnich miesiącach? Mam wyznaczony termin zabiegu na 16 maja i martwię się czy przez to nie czeka mnie lato spędzone w domu, bo blizny nie można wystawiać na słońce, a przecież latem ono nawet w cieniu operuje plus te wysokie temperatury. Czy któraś z was przeszła taki zabieg w tym czasie? Jak goiły się rany? Proszę podzielcie się doświadczeniami.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chirurgiczne usuwanie znamienia

Pytanie zadane zostało dawno temu, ale może komuś jeszcze przyda się informacja, że po zabiegu chirurgicznego usunięcia znamienia wystarczy zaczekać do czasu zagojenia się rany, a potem punktowo smarować to miejsce filtrem 50 SPF. Dzięki temu spokojnie można korzystać z uroków słońca, choć umiar i ostrożność na pewno będą wskazane.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Chirurgiczne usuwanie znamienia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018