Hej dziewczyny Szukam toaletki do sypialni. Takiej, przy której mogłabym się pomalować i w której moglabym trzymać swoje kosmetyki. Za dużo mi się nazbierało tego wszystkiego, poza tym tak będzie wygodniej niż sterczeć w łazience przed lustrem i ją blokować innym domownikom. Jeśli wiecie gdzie znajdę taką toaletkę, albo może macie jakieś inne pomysły to śmiało, ja wciąż szukam inspiracji i się waham
Moja córka ma z ikei i jest zadowolona
Ja widziałam piękne toaletki w Home&You.
Na allegro jest mnóstwo toaletek.
Ale najpraktyczniejsze jest małe biurko lub stolik, do tego krzesło czy taboret i podświetlane, przenośne lusterko z opcją powiększania.
Nad tym półka, regalik wiszący. a przy większym pomieszczeniu sypialni to obok regał z miejscem na kosmetyki, akcesoria.
Biurko sie u mnie nie sprawdziło Natmosiast mi mąż zrobił. Mam 2 szufladki i szafkę po boku, na wierzchu mam 2 lusterka, lampkę no i pudełko na cienie i wieszak na kolczyki