"suchy" okres. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » "suchy" okres.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: "suchy" okres.

Dużo tu wzmianek na temat śluzu owulacyjnego. Czy istnieje taki czas, kiedy powinnyśmy miec "sucho"? Jeśli tak, to kiedy to następuje?

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2010-03-13 22:08:36)

Odp: "suchy" okres.

Sucho powinno być poza okresem i dniami płodnymi wink Taki stały moment, to faza lutealna (12-16 dni). A czy po skończonej miesiączce też będzie sucho, to zależy od długości cyklu.

3

Hm, przecież nigdy nie jest zupełnie sucho wink Po prostu śluz niepłodny jest gęstszy i jest go mniej, ale to nie znaczy że nie ma go wcale.

Chyba, że źle zrozumiałam, co miałyście na myśli wink

4

ja zaraz po zakończeniu okresu jestem TAM sucha.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

5

"coś" zawsze wypływa wink Tylko porównując dni płodne i nie, to faktycznie jednie dni są suche, a inne mokre. Przynajmniej ja to tak widzę smile

6 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2010-03-13 22:51:30)

P&P napisał/a:

ja zaraz po zakończeniu okresu jestem TAM sucha.

Gdybyś była zupełnie sucha, to obcierałabyś się do bólu przy chodzeniu... I TAM nazywa się pochwa tongue

Nie wiem, może jestem dziwna, ale ja nigdy nie jestem TAM (:P) zupełnie sucha... zaznaczam, że nawet, kiedy jestem całkowicie zdrowa (regularnie badam się u ginekologa). Z tym, że w dni płodne praktycznie się ze mnie "leje", a w dni niepłodne jest to tylko delikatna wilgoć.

7

Na pewno nie jesteś tam całkiem sucha. Jeśli jednak masz wątpliwości to udaj się do ginekologa on na pewno rozwieje twoje wątpliwości.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » "suchy" okres.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021