Kocham, ale nie mozemy byc razem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Kocham, ale nie mozemy byc razem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Kocham, ale nie mozemy byc razem

Mam 26 lat dwojke malych dzieci. Mieszkamy w USA z partnerem. Niestety zwiazek jest nie udany. Ojciec moich dzieci jest alkoholikiem i uzywa przemocy psychicznej. Chialam sie z nim rozejac niestety on wszystko robi zeby z nami zostsc. Raz odchodzi raz zostaje. Raz chce pomoc raz nie. Wie ze bez jego pomocy finasowej nie bede wstanie utrzymac dzieci. Musze trwac w tym zwiazku. Podczas naszej dwumiesiecznej separacji poznalam mezczyzne. Wspanialy czlowiek takze w nieudanym zwiazku. Zakochalismy sie w sobie. Niestety i on nie moze zostawic rodziny tez nie poradza sobie bez niego. Rozmawiamy codziennie, spotykamy sie ale wiemy ze poki mamy male dzieci nie mozemy byc razem. Ta znajomosc sprawia mi radosc ale takze cierpienie. Nie wiem co juz robic. Nie chce go stracic nawet jako przyjaciela ale strasznie sie mecze. Co powinnam zrobic?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kocham, ale nie mozemy byc razem

Uciszyć wściekliznę macicy do czasu rozwodu, znaleźć lepszą pracę, złożyć pozew o rozwód i odejść od męża.

Spotykanie się z innym mężczyzną nie sprawi, że staniesz się samowystarczalna i nie uleczy Twojego toksycznego małżeństwa.
Wpędzasz się jedynie w gorsze kłopoty.
Siłę i energię wkładaną w nową znajomość ulokuj lepiej w poszukiwaniach lepszej pracy, byś była w stanie utrzymać siebie i dzieci. Męża możesz podać o alimenty. Rozwód może być z orzeczeniem o jego winie. Wystarczy chcieć, zrobić pierwszy krok i podjąć decyzję.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Kocham, ale nie mozemy byc razem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018