Przyjaciólka pilnie poszukiwana - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Witajcie . Mam 46 lat , ale jestem dosyć młodą ciałem i duchem osobą . Poszukuję przyjaciółki , najlepiej takiej prawdziwej , której można ze wszystkiego się zwierzyć , która wysłucha i pocieszy . Dla której będę ważna  i ona dla mnie .  Jestem z Warszawy .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Witam

3

Odp: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Witaj

4

Odp: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Witaj.

5

Odp: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Witaj,
Ja prawie w twoim wieku, ale miasto inne

6

Odp: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Cześć, ja młodsza, ale czuję się na dużo starszą od Ciebie, z innego miasta ale dość często bywam w Wawie. Pozdrowionka

7

Odp: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Witaj,trochę młodsza,ale lubię pogaduchy,jestem ze Skierniewic.

8

Odp: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Witaj, ja również jestem nieco młodsza ale tak samo jak Tobie brak mi bratniej duszy. Kogoś komu można powiedzieć wszystko bez stresu

9

Odp: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Cześć.

Mam na imię Eliza. W czerwcu obchodzę 40 - tkę. Jestem z Warszawy i chętnie porozmawiam z Tobą. Ja również znalazłam się na rozdrożu, mam sporo problemów których nie potrafię ogarnąć. Staram się ale sił już mi brak. Jeśli masz ochotę porozmawiać to pisz śmiało :-). Może we dwie lub więcej jakoś zaradzimy tym naszym rozterkom, może będzie łatwiej z pomocą bratniej duszy :-)

Miłego dnia Ci życzę :-)

10

Odp: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Cześć dziewczyny :-)

Mam na imię Eliza i jestem z Warszawy. Jestem tu nowa, może macie ochotę porozmawiać ? Problemy zaczęły mnie przerastać, jeśli ktoś znalazł się w trudnej sytuacji to ja również postaram się dać trochę ciepła i i możliwości do wypłakania :-)

11

Odp: Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Cześć!

Jestem Monika smile co prawda mam 25 lat, ale chętnie wysłucham smile doradzę oraz wesprę.. Oczywiście za wzajemnosć!


Buziaki : *

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Przyjaciólka pilnie poszukiwana

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024