Sześć stóp pod ziemią (2001-2005) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Sześć stóp pod ziemią (2001-2005)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Sześć stóp pod ziemią (2001-2005)

Tytuł serialu jest nieprzypadkowy, ponieważ opowiada o życiu rodziny Fisherów, prowadzących firmę "Fisher & Sons" - zakład pogrzebowy. Miejscem akcji jest Los Angeles.

Fenomenalny serial ze świetnym aktorstwem. Zaduma nad śmiercią i prawdziwe relacje niebanalnych bohaterów, okraszone zdrową dozą czarnego humoru. Obejrzałam od początku do końca na DVD. Serial może wiekowy (?), ale warto.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sześć stóp pod ziemią (2001-2005)

Wątek Davida i Keitha był moim ulubionym. Zakończenie genialne. Nie mogłam dojść do siebie przez kilka dni. Już nie robią takich seriali. sad

3

Lunai9 napisał/a:

Wątek Davida i Keitha był moim ulubionym. Zakończenie genialne. Nie mogłam dojść do siebie przez kilka dni. Już nie robią takich seriali. sad

Zakończenie godne serialu. Jeden z nielicznych seriali, które pochłonęłam w całości.

4

Zawsze się zastanawiałam skąd znam aktora grającego Nate'a. smile

5

Też uwielbiam ten serial

6

Peter Krause świetnie tutaj zagrał. Oglądając Blef nie byłam pewna skąd go znam. smile

7

Uwielbiam Brendę i Rachel Griffiths smile Wcześniej widziałam ją w Braciach i siostrach.

8

Zakończenie jest tak dobre, że aż je wstawię.
https://www.youtube.com/watch?v=eNwARV9tPUw

9

Riza napisał/a:

Zakończenie jest tak dobre, że aż je wstawię.
https://www.youtube.com/watch?v=eNwARV9tPUw

Poryczałam się na końcu. Nie żałuję ani sekundy spędzonej na tym serialu. Mamy tutaj piękne i głębokie prawdy o życiu (niektóre cytaty pamiętam nadal), a bohaterowie są tak niedoskonali, że łatwo zobaczyć się na ich miejscu.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Sześć stóp pod ziemią (2001-2005)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018