Moj facet uderzyl mnie w twarz bo mu wyrzucilam papierosy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Moj facet uderzyl mnie w twarz bo mu wyrzucilam papierosy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Moj facet uderzyl mnie w twarz bo mu wyrzucilam papierosy.

Jak wyzej, od lat nalogowy palacz. Smiedzi papiersosami. Ma problemy z potencja bo wieloletnim paleniu.
Od kilku miesiecy namowilam na terapie. Obiecuje ze rzuci palenie, trzymajac papierosa w zebach i zapalcznike w dloni, by wyjsc na balkon i palic.
...
Kiedys kochalam.... Uderzy mnie piescia w twarz bo wyrzucialm jego papierosy z balkonu.
Siedze sama na sofie, on caly dzien wychodzi na balkon by jarac fajki.
Ja nie wychodze, niedobrze mi sie robie od jego smierdzacych fajek.
dzis o 22.00 czekam na sofie, chcialam porozmawiac, napic sie piwa, przytulic, nie przyszedl - siedzi na balkonie i jara smierdzace fajki, jedna, potem nastepna i nastepna....
to wyrzucialam je, bil sie ze mna.....potem uderzyl w twarz....

Nie mam juz partnera, mam smierdzacego dziada, ktory woli siedziec na balkonie i palic, z fajka w zebach obiecuje ze rzuci.

Nie chce juz siedziec na sofie, sama, jak palce i czekac jak w miedzyczasie, pomiedzy kolejnym papierosem znajdzie minute dla mnie....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moj facet uderzyl mnie w twarz bo mu wyrzucilam papierosy.
annami napisał/a:

Nie mam juz partnera, mam smierdzacego dziada, ktory woli siedziec na balkonie i palic, z fajka w zebach obiecuje ze rzuci.

Nie chce juz siedziec na sofie, sama, jak palce i czekac jak w miedzyczasie, pomiedzy kolejnym papierosem znajdzie minute dla mnie....

Jego palenie papierosów nie jest tu największym problemem...

3

Jest Luc.
Moj partner jest niemal impotentem. Mysle ze to skutek wieloletniego nalogowego palenia.
Martwie sie rowniez o jego zdrowie ogolnie.....

Natomiast ja czuje sie samotna kobieta, ktora siedzi na sofie i czeka zeby partner do niej przyszedl.

Innego pragnelam zycia.

4

Annami - palenie jest oczywiście problemem, ale w tym co opisujesz nie jest on najważniejszy.
Naprawdę tego nie widzisz?

5

Nie wiem luc, nie mam pojecia.

Wiem tylko ze od pewnego czasu dochodzi do rekoczynow - bijemy sie, wykrecamy rece, nawet do tego stopnia ze uderzyl mnie w twarz....ja nie bylam lepsza, bilam go i kopalam.

Bylam tak sfrustrowana i samotna...

6

Właśnie o tę przemoc mi chodzi.
Najpierw pisałaś, że uderzył Cię pięścią w twarz, teraz dalej piszesz o rękoczynach od jakiegoś czasu.
To jest problem. Wyrzucenie papierosów to tylko pretekst. U Was jest po prostu przemoc. Z obu stron zresztą.
Nie wyobrażam sobie trwania w takim związku. Dlaczego w tym tkwisz?

7

Jak dla mnie, oboje potrzebujecie terapii i leczenia. Palenie jest tylko " zasłoną dymną ", Waszych prawdziwych problemów.
Jeśli parter z własnej woli, nie chce rzucić nałogu, nie zmusisz jego do tego. Impotencja nie musi mieć związku z uzależnieniem, raczej stawiałabym na stres i napięcie jakie panuje w Waszym związku.
Polecam wizytę u terapeuty.

8

luc, ta przemoc jest od niedawna.......nie wiem dlaczego sie pojawila? Nie chcialam przemocy.

Odebralam mu jego "milosc" - papierosy to przepychala sie ze mna, krzyczal ze nienawidzi i mnie uderzyl w twarz.....

Mysle ze kocha papierosy.....
mowi ze dzwoni do lekarza, idzie na terapie, a w ustach trzyma papierosa , w rekach zapalniczke....pali jednego za drugim...

Nalog zniszczyl jego zdrowie i nasz milosc....

9 Ostatnio edytowany przez Lodywaniliowe (2016-08-18 01:11:39)

Dlaczego w nazwie tematu nie wpisałaś "były facet"?
To chore.

10

annami napisał/a:

Annami - oszukujesz się. To nie nałóg zniszczył Waszą miłość.
Palenie, jak to trafnie zauważyła Diana - jest tylko zasłoną dymną.
Piszesz, że nie chciałaś przemocy. Zwykle nikt jej nie chce. Ale się na nią godzisz. Tak, godzisz skoro to trwa i w sumie nic z tym nie robisz.

11 Ostatnio edytowany przez annami (2016-08-18 01:18:23)

Mieszkamy razem, od 6 lat.

Luc, co mam zrobic?
Chcialam ratowac nasz zwiazek, jednak pojawila sie przemoc.
Jego lekarz dal nam adres do specjalisty, ktory przeprowadza terapie antynikotynowa....bez lekow, plastrow, ma wspolnego wiecej z psychoterapia, redukacja stresu itp.
Jednak frustracja i przemoc sie wylala z cala sila.
Nie zdazylismy zrobic nawet terminu.

12

annami napisał/a:

I co z tego wynika?

13

annami napisał/a:

A jakie ma znaczenie staż związku, jeśli krzywdzicie się wzajemnie ? Taki związek należy zakończyć, dla własnego dobra i bezpieczeństwa.
Obwiniasz o wszystko papierosy, a problem leży w Was i tylko Was.

14

annami napisał/a:

Luc, co mam zrobic?

Naprawdę poważnie, po tym co opisałaś, pytasz co masz zrobić??
Jest przemoc, ostatnio uderzył Cię pięścią w twarz, a Ty pytasz co robić?
Dobrze wiesz, ale boisz się to zrobić. Obawy rozumiem, ale braku reakcji już nie.

15

annami napisał/a:

Luc, co mam zrobic?
Jego lekarz dal nam adres do specjalisty, ktory przeprowadza terapie antynikotynowa....bez lekow, plastrow, ma wspolnego wiecej z psychoterapia, redukacja stresu itp.
Jednak frustracja i przemoc sie wylala z cala sila.
Nie zdazylismy zrobic nawet terminu.

On nie chce rzucać palenia bo mu z tym dobrze, nie przeszkadza mu. Tobie jest z tym źle i próbujesz to zmienić. Nadaremnie...
Poza tym jaka miłość?
Jaki związek?
Dwoje rozchwianych,  sfrustrowanych ludzi.
To nie jest takie łatwe

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

16

,,Ma problemy z potencja bo wieloletnim paleniu.,,
Po co ci facet, który ciebie BIJE, nie staje mu mowiac brzydko, nie przytula, nie rozmawia. Palenie jest najmniejszym prpblemem. Mieszkacie razem 6 lat i co? Oswiadczył się, będzie slub, chcecie mieć dzieci? Tylko jak jak nie kochacie się.

17

annami napisał/a:

luc, ta przemoc jest od niedawna.......nie wiem dlaczego sie pojawila? Nie chcialam przemocy.

Odebralam mu jego "milosc" - papierosy to przepychala sie ze mna, krzyczal ze nienawidzi i mnie uderzyl w twarz.....

Mysle ze kocha papierosy.....
mowi ze dzwoni do lekarza, idzie na terapie, a w ustach trzyma papierosa , w rekach zapalniczke....pali jednego za drugim...

przemoc jest bo się nie kochacie, nie szanujecie,

18

annami napisał/a:

Ma problemy z potencja bo wieloletnim paleniu.
Kiedys kochalam....
Nie mam juz partnera, mam smierdzacego dziada, ....

No cóż chciałabyś zmienić partnera (?) żeby rzucił palenie (ale on nie chce - się zmienić)
oczekujesz zmiany na lepsze ale jego wyrzeczeniami.
No to może Ty rzuć swojego śmierdzącego dziada (zamiast on papierosy-palenie)
cel osiągnięty na lepsze życie, a i problem agresji zniknie i pojawi się szansa na lepszy seks (nowy partner).

19

luc napisał/a:

Właśnie o tę przemoc mi chodzi.
Najpierw pisałaś, że uderzył Cię pięścią w twarz, teraz dalej piszesz o rękoczynach od jakiegoś czasu.
To jest problem. Wyrzucenie papierosów to tylko pretekst. U Was jest po prostu przemoc. Z obu stron zresztą.
Nie wyobrażam sobie trwania w takim związku. Dlaczego w tym tkwisz?

Bo do siebie pasują? Niech się leją między sobą, po co mają szukać innych worków treningowych?

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Moj facet uderzyl mnie w twarz bo mu wyrzucilam papierosy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018