Kulki do pralki zbierające sierść - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Kulki do pralki zbierające sierść

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Kulki do pralki zbierające sierść

Słuchajcie, może mi ktoś podpowie...

Mąż widział gdzieś reklamę jakichś kulek, które dodaje się do prania i one zbierają na siebie sierść zwierzęcą. Ale jak to on, widział, linka nie zachował, a mnie powiedział po tygodniu i nie umiem tego znaleźć.

Mam dwa koty, na ubraniach zawsze jest sporo sierści i nawet z pralki wyjmuję wszystko z kłakami, więc takie kulki byłyby na wagę złota. Nawet nie wiem, czy one mają jakąś nazwę handlową. Podpowiecie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kulki do pralki zbierające sierść

Wystarczyło wpisać w Google "kulki do prania na sierść". Wyskoczyło mi tego sto tysięcy.

3

a ktoś testował? sprawdzają się?

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

4

Averyl napisał/a:

a ktoś testował? sprawdzają się?

Ja mam takie z Rossmana, ale nie pamiętam nazwy. Strzygę syna w domu i bardzo fajnie te kulki zbierają włoski, więc myślę, że z sierścią też by sobie poradziły.

5

Dziękuję Ci Cyngli, przy moich trzech sierściuchach takie kulki to na wagę złota są.
Nie miałam pojęcia, że w Rossmanie można coś takiego dostać, chyba zanurkuję dzisiaj tam pomiędzy regały smile

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

6

Kulki nie działają na kocią sierść, zbierają tylko długie włosy (czyli moje) , koleżanka ma goldena i kulki też nie pomagają z kłakami.

7

Ja mam jakieś takie co na kocią sierść są niezłe. Niestety nigdzie nie mogę ich namierzyć...

Ogrodnictwo moją pasją. [tu był nieregulaminowy link - został usunięty przez moderację]

8

Ja mam kota syberyjskiego i te kulki niestety ne radzą sobie z jego sierścią. Myślę, że z jakimiś drobniejszymi bardziej się sprawdzą.

9

Na sierść mojego labradora też są bezsilne.

[tu był nieregulaminowy link - został usunięty przez moderację]

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Kulki do pralki zbierające sierść

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018