Ciąża a okres? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża a okres?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Ciąża a okres?

Witam! Czy jest możliwa ciąża mimo że miesiączkowałam? W skrócie: przeszłam dwukrotny zabieg usunięcia polipów macicy, lecze się hormonalnie luteiną. Ostatnio miałam normalną obfitą miesiączkę, od razu po okresie miałam usg dopochwowe, na którym nic nie stwierdzono, brak polipów, wszystko "tam" dobrze. 2 dni od badania zaczełam plamić i tak już mija 4 dzień jak mam plamienie, boli mnie brzuch, momentami mocno( ból jak na okres), częściej chce mi się siusiu. Robiłam test rano i są dwie kreski, jedna blada. Czy możliwe że jestem w ciąży? Przecież miałam okres? I miałam usg i nic lekarz by nie zobaczył? Wiem, że muszę iść do lekarza, ale pewnie za jakieś 2-3 dni dopiero, a ja martwię się.. Może któraś z Was miała podobną sytuację??? Proszę o pomoc!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciąża a okres?

Jeśli robiłaś test i są 2 kreski to prawdopodobnie jesteś.. najlepiej zrobić sobie test z krwi beta hcg i masz pewność czy jesteś w ciąży czy nie.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża a okres?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024