Niska samoocena, a chłopak, który coś dla mnie znaczy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Niska samoocena, a chłopak, który coś dla mnie znaczy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Niska samoocena, a chłopak, który coś dla mnie znaczy.

Cześć  kochani. Pragnę opisać wam swoją  sytuacje. Dwa tygodnie temu przez internet poznałam chłopaka. Dużo ze sobą rozmawiamy. Czuję się przy nim jak ryba w wodzie, czuje motylki w brzuchu i czuje ze zaczynam sie w nim kochac. Mysle o nim w kazdej wolnej chwili, nawet mi sie w nocy śni. Wiem, dla niektorych moze to byc istne szalenstwo, ale doskonale znam swoje uczucia.  smile Jednak jest problem. Dzieli nas dystans 500 km i nie wiem co robić. Choruje, nie mam prawa jazdy i na dobrą sprawę nie jestem wstanie zostawić swojego województwa, przez chociażby leczenie, które wymaga badań. Choruje na chorobę skóry przez co nie zawsze jestem pewna siebie, ale na ogół ciągnę z życia to co mogę, bo po co płakać ze ma się taki a nie inny los? Często w internecie spotkam sie ze zlisliwosciami ze jestem brzydka itp. Aczkolwiek  nie uważam aby choroba była przeszkodą do miłości i nie czuje się nieatrakcyjna. Chociaż przyznaje jestem nieśmiała. Ale to nie o to mi chodzi.
Ten chłopak twierdzi ze tez czuje się ze mną dobrze i dla niego nie ma znaczenia mój wygląd, gdyż już wie jaka jestem. Lubi moja otwartość  w rozmowach z nim (oboje jesteśmy introwertykami) , otwartość na temat, oraz moje poczucie humoru. Tak samo jak docenia moja uczuciowosc. Jestem uczuciowa osoba i nigdy nie chciałam tego zmieniać.
Ostatnio rozmawialiśmy i zapytałam czy to ma jakas szanse by się udało. Stwierdził, że zna mnie tylko tyle czasu a ma wyobrażenia jakby to było gdyby... i na razie chce zostać na tym etapie, nie psuc tego. Stwierdził że nie chce tego przekreślac.
Tylko przez to ze zaczynam go kochać, boje się ze zmarnuje sobie przy mnie życie. Ma swoje miejsce, swoje życie, rodzinę, znajomych i ja nie jestem wstanie mu tego odebrać na swoją korzysc (zawsze inni byli wazniejsi ide nnie) moje ograniczenie tutaj nam nie pomoże. Chce by był szczęśliwy, nawwt gdybym musiała cierpieć czy płakać. Chce mu to napisac ile musiałby zostawić by być  kimś takim kto mi nie zapewni nic poza szczęrym uczuciem. Nie wyobrażam sobie jakby miał do mnie przyjeżdżać tyle kilometrów i marnować paliwo i spać u mnie..jestem wstanie pomoc mu finansowo czy też nocleg gdyby kiedyś postanowi przyjechać .
Powiedzcie czy warto mu to pisać, czy nie pisać tego i robić swoje i czekac na rozwój wydarzeń?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niska samoocena, a chłopak, który coś dla mnie znaczy.

po dwóch tygodniach takie strachy,plany,milość,ostrzeżenia?
wierze że znasz swoje uczucia ale może zwolnij trochę bo chłopaka wystraszysz.
Jeżeli wiesz że nie masz zamiaru niczego zmieniać, w innym miejscu w kraju nie możesz się leczyć (?)boisz się że chlopak,,zmarnuje sobie zycie przy tobie" może warto odpowiadać na oferty tylko w swojej okolicy.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Niska samoocena, a chłopak, który coś dla mnie znaczy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018