ZAGADKA. miłość, przyjaźń - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » ZAGADKA. miłość, przyjaźń

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: ZAGADKA. miłość, przyjaźń

Cześć wszytskim, nigdy nie pisałam na żadnym forum, ale nie wiem zupełnie jak sobie poradzić z moją sytuacją, może któraś z Was powie mi o co tak naprawdę chodzi.

Mam chłopaka, to taki związek z przyjaźni, długi temat, aktualnie jest po prostu poprawnie, ale to inna historia.
Mam też kolegę, z którym świetnie się dogadujemy, mamy wspólne zainteresowania. Widzimy się dość rzadko, ale od jakiegoś czasu za każdym razem kończymy tak samo. Po każdej imprezie, piciu, itp zostajemy w dwójkę do rana, gadamy, kładziemy się razem spać, całujemy się. Nigdy się ze sobą nie przespaliśmy. Rano udajemy, że nic się nie stało. Do tej pory myślałam, że on tego nie pamięta, bo jest pijany. Ostatnio o tym gadaliśmy i on powiedział, że od naszego ostaniego 'zbliżenia'  z żadną dziewczyną nie leżał. Wspominał nasze różne akcje po pijaku, mówił że on mnie myśli cżęsto itd. Super ogólnie. Ale jak wytrzeźwieliśmy oboje nic na ten temat. Ma koelzanke, troche nasza wspólną, niby mu się podoba, robi jej prezenty, ale nic więcej nie ma między nimi. Mówi, że ją wkurza. Kolezańki uważają, że ona jest po to, żeby ukryć emocje do mnie. Żeby się czymś zająć.

Nie wiem czy mam z nim pogadać o tym, ale wątpie, że powie mi prawdę. Czy zapomnieć, ale nie umiem.
Co robić. ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ZAGADKA. miłość, przyjaźń
słomka9532 napisał/a:

Po każdej imprezie, piciu, itp zostajemy w dwójkę do rana, gadamy, kładziemy się razem spać, całujemy się.

Sama musisz zdecydować z kim chcesz być. czy z obecnym chłopakiem, czy z kolegą? Jezeli czujesz coś do tego kolegi to mu to powiedz - podejrzewam,że na 100% odwazajemni uczucie. Jeżeli nic do niego nie czujesz i powiesz mu o tym to wtedy prawdy Ci on raczej nie powie. Skoro kładziecie się razem spać to wnioskuję, że ten kolega przyjeżdża do Ciebie lub Ty do niego. Tak czy inaczej kolega na pewno coś do Ciebie czuje bo takie wysyłasz mu sygnały.

Swoją drogą współczuję Twojemu chłopakowi. Jesteś w związku a całujesz się z innym.

3

Odp: ZAGADKA. miłość, przyjaźń

Ech kobiety chłopak betka poczciwina, a na boku samiec alfa - nieważne, że pijaczek. big_smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » ZAGADKA. miłość, przyjaźń

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018