Kiedy to zrobić ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Kiedy to zrobić ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Kiedy to zrobić ?

Witam, Dwa lata temu poznałem fajna dziewczynę, gdy ja pierwszy raz ujrzałem, poczułem się tak jakby to miała być ta jedyna. Każdy kolejny raz gdy widzieliśmy się większą paczką zauważyłem jak co chwile patrzy na mnie, a gdy ja na nią patrzyłem to bawiła się włosami itd...
Później jakoś kontakt sie urwał, nie widzieliśmy się i nie pisaliśmy przez 1,5 roku.
Dopiero od marca tego roku zacząłem z nią pisać coraz częściej.
Zaprosiłem ja na wesele, parę razy zabrałem ja na randkę, wysłałem jej ostatnio kwiaty z których była prze szczęśliwa.
I teraz pytanie do Was:
Czuje że chce jej powiedzieć jak najszybciej ze sie w niej zakochałem, ale czy to nie będzie za szybko ??
Proszę o pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kiedy to zrobić ?

Może póki co wstrzymaj się z wyznaniami. Kontynuujcie znajomość tak jak teraz, zabieraj ja na randki, rozmawiajcie dużo, a z czasem jak będziesz wiedział co ona myśli na temat waszej relacji możesz się "odkryc" ze swoimi uczuciami

3

Odp: Kiedy to zrobić ?

A po co masz jej mówić? Ona to wie. Natomiast wyznanie z twojej strony może zepsuć wszystko.

4

Odp: Kiedy to zrobić ?

Jak często się widujecie?

5 Ostatnio edytowany przez Piotrek12344 (2017-06-19 18:41:12)

Odp: Kiedy to zrobić ?
Iceni napisał/a:

Jak często się widujecie?

Raz, dwa razy na tydzień, ponieważ pracujemy codziennie.

6

Odp: Kiedy to zrobić ?

Nie rozumiem na co czekać? Mi mąż po 3 m-cach spotykania sie wyznał miłość. Dało mi to pewnosc ze moje uczucia są odwzajemnione. W życiu pierwsza nie wyznałabym milosci.

7

Odp: Kiedy to zrobić ?

A jeśli dla niej to bedzie za szybko ?? Może podpowiecie mi czy kobiety jakoś okazują to ze sa gotów na takie wyznanie ?

8 Ostatnio edytowany przez moniaCo (2017-06-23 12:44:47)

Odp: Kiedy to zrobić ?

A na tych randkach to się zachowujecie jak kolega-koleżanka? Czy są między Wami gesty, dotykanie, przytulanie itp?

9

Odp: Kiedy to zrobić ?
moniaCo napisał/a:

A na tych randkach to się zachowujecie jak kolega-koleżanka? Czy są między Wami gesty, dotykanie, przytulanie itp?

W sumie to różnie raz tak raz tak.

10

Odp: Kiedy to zrobić ?

Kiedy bedziesz to czul, zeby zrobic

11

Odp: Kiedy to zrobić ?

Moim zdaniem za szybko. Ja to bym z rok poczekał, albo nawet dwa tongue

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Kiedy to zrobić ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024