Biustonosz wiązany z przodu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Biustonosz wiązany z przodu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Biustonosz wiązany z przodu

Prosze o pomoc. Chciałbym kupić biustonosz wiązany z przodu (na kokardkę) i nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Odwiedziłem kilka markowych sklepów z bielizną jednak nigdzie takich nie ma. Jeżeli któraś z Pań spotkała się z taką bielizną będę wdzięczny za podesłanie linka.
Pozdr.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Biustonosz wiązany z przodu

Mozesz ewentualnie poszukac w sklepach z artykulami erotycznymi lub wsrod kostiumow kapielowych.Obawiam sie, ze w typowej ofercie bielizniarskiej takiego nie znajdziesz.

3

Odp: Biustonosz wiązany z przodu

na allegro poszukaj, tam wszystko jest

4

Odp: Biustonosz wiązany z przodu

Szczerze mowiac nie widzialam zwyklego biustonosza wiazanego z przodu, zapinany owszem, ale wiazanego nigdy. Jedynie kostium kapielowy.

5

Odp: Biustonosz wiązany z przodu

Jak najbardziej są takie, ja sama mam dwa biustonosze wiązane z przodu, przy czym z tyłu są tradycyjnie zapinane. Tasiemka służy raczej jako ozdoba, bo zawiązywanie jej za każdym razem od nowa byłoby wyjątkowo niepraktyczne i uciążliwe. Linka niestety nie dodam, bo jest to sprzeczne z regulaminem, ale poszukaj wśród oferty marki Konrad.
Na szybko znalazłam takie zawiązywane modele: Saloma, Magique, Keera, Cyganeria, jest ich jednak więcej. Atrakcyjność jest kwestią gustu, za to wszystkie są zgodne z zapytaniem smile.

6

Odp: Biustonosz wiązany z przodu

Mi się udało taki kupić smile jestem zadowolona,nie mam kokardki tylko takie gorsetowe wiązanie z mechanizmem, zbliża piersi do siebie. Dzięki temu w sumie je powiekszyłam... i mam taki przedziałek. Wczesniej wkladałam gąbki (pushup) ale to cholerswto twarde,niewygodne. Ja mam z firmy MyWonderBra zamawialam przez neta, chyba nie ma ich w sklepach normalnych,ale wpisac trzeba w wyszukiwarke i wyskakuja jako pierwsi chyba . Jestem zadowolona w sumie dawno nie mialam takiego biustonosza . dla mnie to bylo wybawienie,zeby powiekszyc i normalnie zalozyc kiecke z dekoltem.

7

Odp: Biustonosz wiązany z przodu

Dla mnie to jest mało wygodne. Ja wolę na haftki z tyłu.

8

Odp: Biustonosz wiązany z przodu

Ale one z reguły mają haftki z tyłu. Jeśli się chce, wiązanie można potraktować wyłącznie jako ozdobę i zawiązać nawet na stałe.

9

Odp: Biustonosz wiązany z przodu

MyWonderBra ma takie biustonosze wiązane z przodu smile mam i efekt jest meeeeeeeeeega,bo piersi do siebie zbliża smile

10

Odp: Biustonosz wiązany z przodu

Widziałam podobne na Aliexpress smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Biustonosz wiązany z przodu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024