wernisaż-prezent - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » wernisaż-prezent

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: wernisaż-prezent

witam serdecznie mam taki mały dylemat za około 2 tygodnie mój przyszły 17letni szwagier ma wernisaż, z tej okazji chciałabym kupić mu jakis upominek i tu pojawia się problem bo nie mam pojęcia co wypadałoby z tej okazji kupić, pomóżcie smile

Operacja wyrwania serca przeprowadzona w normalnych warunkach jest całkowicie bezbolesna.
Trwa od dwóch do trzech minut. Zostaje po tym blizna, zwana również świętym spokojem.
-Agnieszka Osiecka-

2

Odp: wernisaż-prezent

Szkoda, że nie powiedziałaś jaką sztukę uprawia ten młodzian - byłoby dużo łatwiej coś dobrać. Myślę, że najlepszym prezentem będzie jakiś piękny album ze zdjęciami/obrazami/rzeźbami artystów, których lubi i podziwia. Pewnie wiesz kto jest jego idolem (jeśli nie, to dowiesz się bez problemu), sprawdź też, czy na jego półce nie stoi już podobny album. I po sprawie - będzie zadowolony.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » wernisaż-prezent

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018