Gdzie kupić bursztyn na nalewkę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Gdzie kupić bursztyn na nalewkę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Gdzie kupić bursztyn na nalewkę?

Cześć dziewczyny wink kojarzycie gdzie w Krakowie można kupić bursztyn na nalewkę? Obiecałam babci, że kupię, a zupełnie nie mam pojęcia gdzie taką rzecz dostanę, ktoś się orientuje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie kupić bursztyn na nalewkę?

Zamów na Allegro i po kłopocie.

3

jezeli to musi byc koniecznie z Krakowa to obstawiam Sukiennice, ale bedzie dwa razy drozszy od takiego z allegro smile

4

Próbowałam kiedyś, ale wolę owocowe. Babcia pewnie chce taką ze uwagi na jakieś właściwości lecznicze?

5

Piłaś taką nalewkę?! o.O Bleh! Zresztą może być trująca...
Nalewka bursztynowa służy raczej do smarowania i ma działanie rozgrzewające. Babcia pewnie na stawy potrzebuje.

6

Klio napisał/a:

Piłaś taką nalewkę?! o.O Bleh! Zresztą może być trująca...
Nalewka bursztynowa służy raczej do smarowania i ma działanie rozgrzewające. Babcia pewnie na stawy potrzebuje.

Babcia jest chora "na wszystko" i zazwyczaj uważa, że lekarze nic nie wiedzą, a nalewka z bursztynu jest dobra na wszystko i na pewno pomoże jej lepiej niż cokolwiek innego wink Choć i tak uważa, że za chwile umrze, ale uważa tak już podobno 43 lata tongue
Inna sprawa, że babcia ma 82 lata, przebyła już wszelkie choroby tego świata (tylko lekarz żadnej nie stwierdził) i miała raka wszystkich możliwych organów...

Dziękuję za odpowiedzi, potrzebowałam "na już" więc nie bardzo mogłam zamówić przez internet, ale siostra gdzieś kupiła

7

ola_15 napisał/a:

Babcia jest chora "na wszystko" i zazwyczaj uważa, że lekarze nic nie wiedzą, a nalewka z bursztynu jest dobra na wszystko i na pewno pomoże jej lepiej niż cokolwiek innego wink Choć i tak uważa, że za chwile umrze, ale uważa tak już podobno 43 lata tongue

Moja babcia była taka sama big_smile Nie powiem, z rzewnością i radością wspominam nasze rozmowy na jakikolwiek temat, podczas których zawsze w jakiś sposób udało jej się przemycić informację, że ona to już niedługo umrze. Umieranie to trwało dziesiątki lat... big_smile Wychodziły rozmowy absurdalne, niebanalne i zawsze śmieszne, co bardzo doceniałam u mojej babci, choć ona oczywiście była zawsze śmiertelnie poważna wink
Pozdrowienia dla Ciebie i babci smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Gdzie kupić bursztyn na nalewkę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021