boża pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: boża pomoc

Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek w życiu odczuć na własnej skórze, ze Bóg wam w jakiejś beznadziejnej życiowej sytuacji pomógł ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: boża pomoc

Wydaje mi się, że moża odczytać tak niektóre trudne sytuacje,kiedy nam się uda z nich wyjść wówczas mówimy sobie, ze to Bóg nam pomógł, choć to przecież mógł być tylko przypadek...

3

Madzia, dla mnie przypadek - to inne imię Boga, przecież nie ma znaczenia jak określamy ten niepojęty ludzkim umysłem byt.

4

Ja żyję z Bogiem na co dzień i On mi pomaga. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. A w przypadki nie wierzę.

5

Wiara w Boga,modlitwa-pomagają w chwilach smutku,zwątpienia,bezradności.Teraz jestem w takim stanie.Mój kuzyn walczy z chorobą nowotworową.Nie wiem,jak mu pomóc,choć bardzo chciałabym.Zatem-modlę się,proszę Boga o pomoc.Mam nadzieję.

6

Witaj Selena, myślę, że choć czujesz się bezradna wobec choroby kuzyna twoja modlitwa w jego sprawie jest właśnie pomocą i jest ważna, nie ustawaj w niej. Obiecuję pomodlić się też za twojego kuzyna z wiarą, że zostanie uzdrowiony duchowo i fizycznie..

Did you feel the mountains tremble?
Did you hear the oceans roar?
When the people rose to sing of Jesus Christ the risen one.

7

Dziękuję-z serca.

8

Doświadczam pomocy Bożej na każdym kroku, choć wiem, że to nie książka życzeń, którą ją otwieramy jak jest nam potrzebna, a jak jest ok. to o niej zapominamy. Musimy się nauczyć również dziękować. Bo jest naprawdę za co. A co robimy jak coś  nie jest po naszej myśli?

9

Oczywiście,że Boża pomoc jest potrzebna każdemu-nie tylko w momentach słabości,ale też doznanego dobra.

10

jest takie powiedzenie  "jak trwoga, to do Boga" a jak jest O.K. to swoją drogą..ale czy na tym to wszystko ma polegać?myślę, że jak ktoś czuje w swoim życiu, że tak właśnie jest, że jak ciężko to do Boga, modlitwy, obiecywania poprawy a potem po "odwilży" nagła amnezja na wszelkie myśli, rzeczy związane z Bogiem (i naszymi obiecankami)to najlepsze dla niego będzie po pierwsze przyznanie się do tego, że tak ma, i może zatrzymanie na chwilę i próba przyjrzenia się, dlaczego tak się w moim życiu dzieje? Czemu nie potrafię inaczej...(tak, jak bym pragnął..może?ale jakoś nie umiem)..

Did you feel the mountains tremble?
Did you hear the oceans roar?
When the people rose to sing of Jesus Christ the risen one.

11

BH napisał/a:

Ja żyję z Bogiem na co dzień i On mi pomaga. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. A w przypadki nie wierzę.

Mam podobnie smile Książkę można by napisać smile  I popieram wypowiedź LANDA, bo również mogę się podpisać smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018