Jestem spalona w firmie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Jestem spalona w firmie

Przepracowałam tu naście lat. Wiadomo raz jest gorzej, raz lepiej. Miałam podjąć pracę w nowej placówce, szkolenia, wszystko niby ok, tylko jakoś strasznie przedłużało się otwarcie. Pracowałam jednak w innym miejscu do czasu otwarcia. I ok. Zaproszenia do portalu społecznościowego, nawet przez szefa. No nic,  niech będzie, choć to niepokojące. Po jakimś czasie i umieszczeniu przeze mnie durnego posta, okazało się po co mu byłam w znajomych. Niestety tak to ubarwił, wyfantazjował i oprawił, ze teraz o pracy tam mogę sobie pomarzyć. Dodam, że pod tymże durnym postem podziękował mi za współpracę i dopisał, że w tej firmie jestem skończona. Stwierdzam, że miałam nierówno pod sufitem przede wszystkim zapraszając go do znajomych, bo post jak post, mądrych postów akurat jak na lekarstwo na tym portalu.
Napisałam to jako przestrogę dla wielu, na tematy firmowe pogadać można z przyjaciółka przy kawie, z mężęm czy chłopakiem, ale nigdy na forum portalu.

Muszę iść - mam życie do przeżycia
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem spalona w firmie

Kolejny raz potwierdza się teza, że w pracy o pracy, a prywatnie w zaufanym gronie.
Przykro mi, że w taki sposób podziękowano Ci za współpracę. Mam nadzieję, że szybko znajdziesz nową.
Jest takie powiedzenie, że kto chce uderzyć - kij znajdzie. Pomogłaś w znalezieniu kija, ale nie obwiniaj się. Jeżeli nie wyraziłaś publicznie opinii ewidentnie szkalującej firmę, to Twoja wypowiedź została tylko wykorzystana we własnym celu.

3

Odp: Jestem spalona w firmie

człowiek uczy się na błędach i musi wyciągnąc trafne wnioski smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018