jest szansa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: jest szansa?

Witam. Przychodze z dosc powaznym dla mnie problemem sad otoz wczoraj uprawialam seks z moim chlopakiem 2 razy i za drugim pekla nam gumka. Nie doszlo do wytrysku. Chlopak powiedzial ze pekla w srodku, wlozyl jeszcze raz i dopiero wtedy sie zorientowal. Ja jak zwykle panika i placz, on mnie uspokajal, ale wiecie jak to jest uspokoic kobiete. Okres mam dostac za 4 dni chociaz roznie bywa, jest dosc nieregularny. Jednak jestem prawie pewna ze prawie 2 tyg temu wystapila u mnie owulacja. Nie wiem czy w takim wypadku ostatecznie dla swietego spokoju siegnac po tabletke " po" czy to ma wgl jakis sens po owulacji? Dodam jeszcze ze zawsze przed okresem bolal mnie brzuch z tygodniowym wyprzedzeniem a teraz cisza. Jedynie pobolewaja mnie piersi. Napiszcie cokolwiek  bo chociaz mam 20 lat to straszna ze mnie panikara sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jest szansa?

nam tez raz pękła, i byłam wczesniej przed okresem niz Ty i tez mam baardzo nieregularny... nie musisz sie martwic jezzeli 4 dni przed okresem jestes. poza tym ze stresu i wymyslania moze Ci sie spożnić ... ja zawsze tezz myslalam ze nie dostane to dotknełam jajnik i patrzylam czy nabrzmialy i czy boli jak juz potem czułam ból to zazwyczaj cos robilam zeby cuc ze mnie boli no taka podswiadomosc...
jezeli db sie wytarł przed poprzednim wytryskiem mozesz byc spokojna

3

Odp: jest szansa?

nam tez raz pękła, i byłam wczesniej przed okresem niz Ty i tez mam baardzo nieregularny... nie musisz sie martwic jezzeli 4 dni przed okresem jestes. poza tym ze stresu i wymyslania moze Ci sie spożnić ... ja zawsze tezz myslalam ze nie dostane to dotknełam jajnik i patrzylam czy nabrzmialy i czy boli jak juz potem czułam ból to zazwyczaj cos robilam zeby cuc ze mnie boli no taka podswiadomosc...
jezeli db sie wytarł przed poprzednim wytryskiem mozesz byc spokojna

4

Odp: jest szansa?

nam tez raz pękła, i byłam wcześniej przed okresem niż Ty i tez mam bardzo nieregularny... nie musisz się martwic jeżeli 4 dni przed okresem jesteś. poza tym ze stresu i wymyślania może Ci się spóźnić ... ja zawsze tez myślałam ze nie dostane to dotknęłam jajnik i patrzyłam czy nabrzmiały i czy boli jak już potem czułam ból to zazwyczaj coś robiłam żeby czuć ze mnie boli no taka podświadomość...
jeżeli db się wytarł to przed poprzednim wytryskiem to naprawdę  możesz być spokojna

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024