Zapytaniem do kolezanek :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Zapytaniem do kolezanek :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Zapytaniem do kolezanek :(

Witam
Jestem tutaj nowy mam na imie Alan i mam 25 lat:)
Mam taki problem  i licze na pomoc i wsparcie kolezanek
Spotykam sie juz 5 miesiecy ale od 1,5 miesiaca sypiamy razem  z dziewczyna ona ma juz syna 6 lat
I staramy sie sie o dziecko  lecz to dzisiaj nic sad
Kochamy sie 2 razy w tygodniu czasami czesciej i zawsze wybucham w jej pochwie
Lecz do dzisiaj nie ma zadnych rezultatow:( dzisiaj dostalo okres wiec musze cos zrobic z tym
Prosze was kolezanko o pomoc i wsparcie co moze byc nie tak sad
Bardzo sam zalezy na dziecku zeby miec sad
Prosze o pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zapytaniem do kolezanek :(

Kochany WYBUCHA to się w dni płodne jak się chce mieć dziecko. Inaczej choćbyś uprawiał seks 10 razy dziennie, ale w dni niepłodne to nic z tego nie będzie. Tak więc zacznijcie od tego. No i czego Ty się spodziewasz jak 1,5 miesiąca dopiero się staracie tongue

3

Odp: Zapytaniem do kolezanek :(

Niech partnerka zorientuje sie w swoich dniach plodnych, Ty do spokoju mozesz zrobic hadanie masienia, kosztuje okolo 40 zl, ale to skomplikowana procedura bo muszisz lavor piinformowac wczesniej o takim badaniu, WYBUCHNAC w pojemniczek, i w ciagu godziny od WYBUCHU dowiesc  material do badania, takze  musisz brac pod uwage korki i inne a co najwazniejsze higiene i wstrzemiezliwosc przez 3 dni, o zlym wyniku badania moze swiadczyc   nieplodnosc ale i tez przyjmowane leki ( antybiotyki),  bo dzisiejsza sperma jest wytwarzana 3 mc temu tak na chlopski rozum

4

Odp: Zapytaniem do kolezanek :(

Nie rob tego!! Na tym forum juz jest wystarczająca ilosc trolli... po co kolejne male trollątko?

5

Odp: Zapytaniem do kolezanek :(

odświeżam temat...

6

Odp: Zapytaniem do kolezanek :(

Witam dzisaj bylem z dziewczyna na USG i slyszlem serduszko a dziewczyna jest w 5 tygodniu ciazy
Sam sie lekarz dziwil ze slychac serduszko
Kolezanko czt to dobrze we w tym tygodniu slychac serduszko troche pechezyk jest jajowaty sad

Odp: Zapytaniem do kolezanek :(

Staraliście o dziecko, więc w czym masz problem?

8

Odp: Zapytaniem do kolezanek :(

tak to dobrze, u mnie też w 5 tyg było słychać serce. Zresztą cieszyć się tym akurat powinieneś tongue gratulacje!

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Zapytaniem do kolezanek :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024