Lenormand - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 4 5 6

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 301 do 356 z 356 ]

301

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
Mystique71 napisał/a:

Beyondblackie--- Coś ostatnio rozmijam się z moim panem. Kontakt słabnie...chyba.
Dać mu jeszcze szansę, czy odpuścić sobie?

Ten Pan teraz przetrawia jakies wazne informacje (Slonce, Ksiazka), ktore dotycza pracy czy tez egzaminow. Jezeli chodzi o jego intencje to wydaje sie, ze widzi sie raczej jako Twoj przyjaciel, bratnia dusza (Klucz, Pies) niz ktos romantyczny hmm

Sprawy zawodowe---bardzo możliwe. Piastuje on kierownicze stanowisko, wiem że ostatnio dużo się u niego w związku z tym dzieje.
Co do relacji-- to raczej on wykazywał większe zaangażowanie...Chyba go zniechęciłam...? wink

Zobacz podobne tematy :

302

Beyondblackie napisał/a:
ksiezniczkaola napisał/a:

Beyondblackie, trzymam kciuki za sukces!

A gdybys ci sie jeszcze zachcialo postawic wrozbe przed piatkowym usg o plec mojego dziecka smile
Ciekawa jestem po prostu co karty w tym temacie. I rozumiem, ze tak bezposrednio o plec to trudno pytac, wiec dodam, ze maz napalil sie na chlopaka, a ja marze o malej wersji siebie. Czyli pytanie powinno chyba brzmiec, czy bardziej z wiesci o plci w piatek zadowolona bede ja czy maz smile

Dzieki!

Wyszedl Bukiet- dziewczynka big_smile

Fajnie by bylo smile to trzymam za slowo, a w piatek zamelduje co na to usg

Both of us can't look good at the same time. It's either me or the house.

303

Beyondblackie napisał/a:

Beyondblackie, trzymam kciuki za sukces!

A gdybys ci sie jeszcze zachcialo postawic wrozbe przed piatkowym usg o plec mojego dziecka smile
Ciekawa jestem po prostu co karty w tym temacie. I rozumiem, ze tak bezposrednio o plec to trudno pytac, wiec dodam, ze maz napalil sie na chlopaka, a ja marze o malej wersji siebie. Czyli pytanie powinno chyba brzmiec, czy bardziej z wiesci o plci w piatek zadowolona bede ja czy maz smile

Dzieki!

Wyszedl Bukiet- dziewczynka big_smile

Fajnie by bylo smile to trzymam za slowo, a w piatek zamelduje co na to usg

BB, kocham cie i twoje karty smile
Gin powiedziala, ze na 80-90% dziewczynka, 100% to bedzie dopiero jak sie urodzi wink

Both of us can't look good at the same time. It's either me or the house.

304

No super! Ciesze sie z Toba smile

305

Beyond a czy ja moge jeszcze raz prosic o pana Ładnego?  big_smile bo ostatnio doszlo miedzy nami do powaznego konfliktu i pan Ladny znow strzelil focha.

I teraz tak czy ten knonflikt skonczy sie po mojemu, czy raczej on postawi na swoim?  big_smile

306 Ostatnio edytowany przez Beyondblackie (2016-11-07 08:50:41)

Iceni napisał/a:

Beyond a czy ja moge jeszcze raz prosic o pana Ładnego?  big_smile bo ostatnio doszlo miedzy nami do powaznego konfliktu i pan Ladny znow strzelil focha.

I teraz tak czy ten knonflikt skonczy sie po mojemu, czy raczej on postawi na swoim?  big_smile

Sorry, ze z opoznieniem odpowiadam, ale ostatnio mega pracy i zajec mialam, i siem jakos tak nie wyrobila wink

Do rzeczy, wiec. Ten Pan ma ostatnio wyrazna niechec do przebywania w tlumie i notorycznie odwoluje umowione spotkania. Chce byc sam ze soba (Ogrod, Gora). Jezeli chodzi o stosunek do Ciebie, to ma on jakies wyrzuty sumienia (Krzyz, Pierscionek), bo traktuje Cie dosyc powaznie, na co wskazuje Krzyz. Wkrotce dostaniesz od niego maila (Ptaki) smile

307

andziula125 napisał/a:

Beyonblackie czy wszystko bedzie u mnie w porzadku czy szykują sie jakies klotnie?? W ostatniej wrozbie wyszla trumna. Umarla babcia meza :-(

Oj, ktos Cie niezle ostatnio oklamuje. Wiadomosci jakie ostatnio dostalas byly falszywe, albo przynajmniej zmanipulowane (Lis, Jezdziec przy karcie Kobiety). Radzilabym uwazac na szefa/ szefowa, albo inna wplywowa osobe w Twoim otoczeniu (Niedzwiedz). Jest to raczej ktos starszy wiekiem, niekoniecznie bardzo starszy ale starszy od Ciebie, moze nawet czlonek rodziny (Lilie). I znow wychodzi Trumna w podsumach wiec zapowiada sie okres stagnacji,zniechecenia, depresji i przygnebienia.

Tak na marginesie, Trumna NIE OZNACZA smierci. Karta trumny jest zwiazana z depresja, lekami, fobiami, zakonczeniami w zwiazkach czy w pracy, bolesna transformacja i czasem powazna choroba (w zaleznosci od otaczajacych kart).

308

Beyondblackie, jak jesteś dostępna, to powiedz mi, co myślisz o mieszkaniu, które jadę oglądać dzisiaj? big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

309

Beyondblackie napisał/a:
andziula125 napisał/a:

Beyonblackie czy wszystko bedzie u mnie w porzadku czy szykują sie jakies klotnie?? W ostatniej wrozbie wyszla trumna. Umarla babcia meza :-(

Oj, ktos Cie niezle ostatnio oklamuje. Wiadomosci jakie ostatnio dostalas byly falszywe, albo przynajmniej zmanipulowane (Lis, Jezdziec przy karcie Kobiety). Radzilabym uwazac na szefa/ szefowa, albo inna wplywowa osobe w Twoim otoczeniu (Niedzwiedz). Jest to raczej ktos starszy wiekiem, niekoniecznie bardzo starszy ale starszy od Ciebie, moze nawet czlonek rodziny (Lilie). I znow wychodzi Trumna w podsumach wiec zapowiada sie okres stagnacji,zniechecenia, depresji i przygnebienia.

Tak na marginesie, Trumna NIE OZNACZA smierci. Karta trumny jest zwiazana z depresja, lekami, fobiami, zakonczeniami w zwiazkach czy w pracy, bolesna transformacja i czasem powazna choroba (w zaleznosci od otaczajacych kart).

Dziekuje za poswiecony czas :-)

310

santapietruszka napisał/a:

Beyondblackie, jak jesteś dostępna, to powiedz mi, co myślisz o mieszkaniu, które jadę oglądać dzisiaj? big_smile

Wyszedl Ci Bocian, wiec pozytywne zmiany smile Ale on tez oznacza, ze tych zmian musisz dokonac sama, wiec moze mieszkanie bedzie fajne ale do remontu.

Powodzenia zycze! smile

311 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-11-07 16:49:30)

Beyondblackie napisał/a:

Wyszedl Ci Bocian, wiec pozytywne zmiany smile Ale on tez oznacza, ze tych zmian musisz dokonac sama, wiec moze mieszkanie bedzie fajne ale do remontu.

Powodzenia zycze! smile

A coś więcej da się? tongue
Mieszkanie nie jest do remontu, nie wymaga nawet malowania... i jest piękne - ale jest w miejscu, którego nie brałam pod uwagę dotychczas.
Czy może chodzić o zmianę mojego nastawienia do tego miejsca?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

312

Santa, tez moze smile Bocian mowi o zmianach pozytywnych, zmianach miejsca zamieszkania, podrozach, nowej pracy, nowej milosci. Jest karta pozytywna wiec te zmiany sa zawsze na lepsze smile

313 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-11-08 14:24:14)

Beyondblackie napisał/a:
Iceni napisał/a:

Sorry, ze z opoznieniem odpowiadam, ale ostatnio mega pracy i zajec mialam, i siem jakos tak nie wyrobila wink

Do rzeczy, wiec. Ten Pan ma ostatnio wyrazna niechec do przebywania w tlumie i notorycznie odwoluje umowione spotkania. Chce byc sam ze soba (Ogrod, Gora). Jezeli chodzi o stosunek do Ciebie, to ma on jakies wyrzuty sumienia (Krzyz, Pierscionek), bo traktuje Cie dosyc powaznie, na co wskazuje Krzyz. Wkrotce dostaniesz od niego maila (Ptaki) smile

Ty jestes normalnie niesamowita!
Napisal dzisiaj.

Powinnas zaczac brac grubą kasę za to! big_smile
-----'''

To teraz w wolnej chwili powiedz mi co ja mam robic dalej zeby go rozgryźć. Jaką metodę na niego zastosowac?

Nie tyle do romansu co zeby dotrzec do jego wnetrza bardziej jako przyjaciel.

314

Beyond jeżeli mogłabym poprosić Ciebie i Twoje karty o drobną wskazówkę, bo mam pewne wątpliwości jak postąpić...
Mam dwie bliskie koleżanki. Znamy się wszystkie i spotykamy w różnych konfiguracjach. Odnoszę wrażenie, że od pewnego czasu nasze relacje bardzo straciły na jakości. Na początku interpretowałam pewne zachowania jako zmęczenie, gorszy dzień i inne takie cuda. Nigdy nie zakładam z góry, że kierują kimś złe intencje. Jednak od ostatniego naszego spotkania, bardzo poważnie zastanawiam się, czy nie nadszedł czas na wygaszenie tej relacji. Jedna z "psiapsiół" coraz częściej pozwala sobie na mniejsze lub większe złośliwości pod moim adresem, które wypowiadane są niby żartem ale tak naprawdę są pewną formą wyładowywania na mnie swojej złości. Co jest powodem tej złości nie wiem, ale na odwagę w wyartykułowaniu żali ewidentnie jej nie stać. Druga stała się bardzo skryta ( pozwoliłam sobie nie przytaknąć w odpowiedzi na zadanie pytanie  wink ) przez co relacja stała się nie dość, że dość powierzchowna ( gadanie o niczym i unikanie tematu jej partnera), to jeszcze specyficznie "duszna".
Zastanawiam się teraz, czy to ja stałam się dziwnie małostkowa i nadwrażliwa, czy jednak intuicja mnie nie zawodzi. Nie chcę, żeby ktoś zmuszał się do mojego towarzystwa z racji jakiś zaszłości. Dziewczyny są fajne, ale mam świadomość , że  z czasem pewne relacje się zmieniają, wypalają. Nie ma sensu zmuszać się do spotkań o tej samej częstotliwości, co kiedyś jeżeli nie sprawia im to już frajdy. Dać się temu spokojnie wypalić lub pozwolić przekształcić się w mniej bliską relację ? Może jednak to tylko chwilowe zawirowania w naszych w stosunkach albo może moje czepialstwo ? Nie wiem jak się zachować... mam wątpliwości... Nie chcę też odgradzać się od nich jakimś murem jeżeli te wątpliwości, to jednak tylko moje urojenia wink

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

315

Jaki ciekawy wątek.
Byłam raz jeden u tarocistki i z dzisiejszej perspektywy przyznaję, że zignorowałam bardzo cenną "wskazówkę" sad
Jeśli znajdziesz chwilę, to będę wdzięczna jeśli postawisz dla mnie karty smile
Zaczęłam całkiem niedawno nowe studia i chciałabym wiedzieć, co mówią na ten temat karty i jak je interpretujesz.
Pozdrawiam smile

316

Iceni napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
Iceni napisał/a:

Ty jestes normalnie niesamowita!
Napisal dzisiaj.

Powinnas zaczac brac grubą kasę za to! big_smile
-----'''

To teraz w wolnej chwili powiedz mi co ja mam robic dalej zeby go rozgryźć. Jaką metodę na niego zastosowac?

Nie tyle do romansu co zeby dotrzec do jego wnetrza bardziej jako przyjaciel.

Watpliwosci i przeszkody u tego Pana ustepuja, choc ciagle jest stres i watpliwosci (Chmury, Myszy, Pan). Jezeli chodzi o to jak go traktowac, to jest szansa na nowy poczatek, jak to mowia 'the coast is clear' (List, Koniczyna Dziecko). Facet sie przelamie smile

317 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-11-15 09:57:27)

Beyondblackie, czy załatwię dzisiaj pozytywnie sprawę, którą chcę załatwić? big_smile

Ja tak w ramach ćwiczeń dla Ciebie wciąż wink

318

Przyszłość napisał/a:

Jaki ciekawy wątek.
Byłam raz jeden u tarocistki i z dzisiejszej perspektywy przyznaję, że zignorowałam bardzo cenną "wskazówkę" sad
Zaczęłam całkiem niedawno nowe studia i chciałabym wiedzieć, co mówią na ten temat karty i jak je interpretujesz.
Pozdrawiam smile

Masz wspaniale karty smile Wnioskuje z rozkladu, ze Twoje studia sa w dziedzinie takiej jak bankowosc, podatki, biznes czy tez rachunkowosc (Wieza, Ryby) i w zwiazku z ich podjeciem duzo zarobisz (Ryby, Serce). Gratulacje smile

319

Beyondblackie, czy załatwię dzisiaj pozytywnie sprawę, którą chcę załatwić? big_smile

Jest to sprawa dotyczaca domu (Dom) i niestety karty mowia, ze Twoje najgorsze leki sie spelnia (Kosa, Trumna)- strata kasy, utrata domu. Jako karte doradcza masz Statek, wiec szykuje sie przeprowadzka, a w przeciagu szesciu miesiecy masz szanse na podpisanie nowej umowy (Pierscionek)- czy to kupno czy najem.

320

Volver napisał/a:

Beyond jeżeli mogłabym poprosić Ciebie i Twoje karty o drobną wskazówkę, bo mam pewne wątpliwości jak postąpić...
Mam dwie bliskie koleżanki. Znamy się wszystkie i spotykamy w różnych konfiguracjach. Odnoszę wrażenie, że od pewnego czasu nasze relacje bardzo straciły na jakości. Na początku interpretowałam pewne zachowania jako zmęczenie, gorszy dzień i inne takie cuda. Nigdy nie zakładam z góry, że kierują kimś złe intencje. Jednak od ostatniego naszego spotkania, bardzo poważnie zastanawiam się, czy nie nadszedł czas na wygaszenie tej relacji. Jedna z "psiapsiół" coraz częściej pozwala sobie na mniejsze lub większe złośliwości pod moim adresem, które wypowiadane są niby żartem ale tak naprawdę są pewną formą wyładowywania na mnie swojej złości. Co jest powodem tej złości nie wiem, ale na odwagę w wyartykułowaniu żali ewidentnie jej nie stać. Druga stała się bardzo skryta ( pozwoliłam sobie nie przytaknąć w odpowiedzi na zadanie pytanie  wink ) przez co relacja stała się nie dość, że dość powierzchowna ( gadanie o niczym i unikanie tematu jej partnera), to jeszcze specyficznie "duszna".
Zastanawiam się teraz, czy to ja stałam się dziwnie małostkowa i nadwrażliwa, czy jednak intuicja mnie nie zawodzi. Nie chcę, żeby ktoś zmuszał się do mojego towarzystwa z racji jakiś zaszłości. Dziewczyny są fajne, ale mam świadomość , że  z czasem pewne relacje się zmieniają, wypalają. Nie ma sensu zmuszać się do spotkań o tej samej częstotliwości, co kiedyś jeżeli nie sprawia im to już frajdy. Dać się temu spokojnie wypalić lub pozwolić przekształcić się w mniej bliską relację ? Może jednak to tylko chwilowe zawirowania w naszych w stosunkach albo może moje czepialstwo ? Nie wiem jak się zachować... mam wątpliwości... Nie chcę też odgradzać się od nich jakimś murem jeżeli te wątpliwości, to jednak tylko moje urojenia wink

Jedna z nich to niesamowita plotkara, ktora mowiac dosadnie obrabia Ci doope jak nie patrzysz (Lis, Ogrod) w calym towarzystwie. Druga zas ma z Toba bardzo powierzchowny zwiazek, nie jest za bardzo zainteresowana Twoimi sprawami (Pierscionek, List). Takze nie za bardzo warto podtrzymywac te znajomosci.

321

Beyond bardzo dziękuję za poświęcony czas ! smile

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

322 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-11-15 10:20:46)

Beyondblackie napisał/a:

Jest to sprawa dotyczaca domu (Dom) i niestety karty mowia, ze Twoje najgorsze leki sie spelnia (Kosa, Trumna)- strata kasy, utrata domu. Jako karte doradcza masz Statek, wiec szykuje sie przeprowadzka, a w przeciagu szesciu miesiecy masz szanse na podpisanie nowej umowy (Pierscionek)- czy to kupno czy najem.

Utrata w sensie, że go sprzedaję, mam nadzieję big_smile Przeprowadzka, owszem, szykuje się - i mam nadzieję, że szybciej niż w ciągu 6 miesięcy smile czyli znowu trafienie, a ja jadę w takim razie spróbować załatwić to, co chcę, chociaż nieładnie mi tu przepowiedziałaś smile

323

Beyondblackie napisał/a:

Utrata w sensie, że go sprzedaję, mam nadzieję big_smile Przeprowadzka, owszem, szykuje się - i mam nadzieję, że szybciej niż w ciągu 6 miesięcy smile czyli znowu trafienie, a ja jadę w takim razie spróbować załatwić to, co chcę, chociaż nieładnie mi tu przepowiedziałaś smile

Z kart wynika, ze stracisz na tej sprzedazy, ale nie martw sie bo Twoj nowy dom bedzie dokladnie taki jaki chcesz smile Kombinacja Statku i Pierscienia symbolizuje prawdziwy miesiac miodowy big_smile

324 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-11-15 10:36:28)

To, że stracę, to już wiem dawno smile niestety nie jest to dom w takim stanie, w jakim mój exmąż myśli, że jest big_smile ale pozbycie się wszelkich pozostałości po małżeństwie warte jest tej ceny big_smile big_smile big_smile

Twoj nowy dom bedzie dokladnie taki jaki chcesz
Z tym hasłem ruszam załatwiać big_smile

325 Ostatnio edytowany przez Kawencja (2016-11-15 12:40:37)

Usunelam post.

326

Kawencja napisał/a:

Silky, a jak znalazlas stylistke? Z polecenia, z ogloszenia? Jak to wyglada, co jesli np odkryjesz, ze jest niekompetentna, czy oddaje kase? Podpisalyscie jakas umowe itp?

Ja w styczniu lece do Polski i ide do makijazystki, bo chce zaczac uzywac czerrrrwonej, krwistej szminki. Normalnie zachorowalam na to.
Tutaj jakos nie moge sie dogadac, ani z fryzjerka, ani z makijazystka. Mysle, ze Bonn to straszna, zadupiasta dziura. Ja nawet po ciuchy jezdze do Köln.... Nie na darmo Bonn jest nazywane prowincjonalnym miastem. Mam nadzieje, ze kiedy sie przeniesiemy blizej Kolonii.

Kawencja, inny watek. Wroc do kafejki smile

327

Sie zaczytalam... smile I dlatego taki Zonk...;)
Pytanie mam takie jedno, bo o dziecko sie staram, uda nam sie z mezem...?

328

Beyondblackie napisał/a:
Przyszłość napisał/a:

Jaki ciekawy wątek.
Pozdrawiam smile

Masz wspaniale karty smile Wnioskuje z rozkladu, ze Twoje studia sa w dziedzinie takiej jak bankowosc, podatki, biznes czy tez rachunkowosc (Wieza, Ryby) i w zwiazku z ich podjeciem duzo zarobisz (Ryby, Serce). Gratulacje smile

Wlałaś we mnie, Beyondblackie morze optymizmu. Dziękuję smile Potrzebowałam tego.
Moje aktualne studia zupełnie nie są zwiazane z biznesem w przeciwieństwie do kilku poprzednich kierunków.
Są one stricte humanistyczne i dotyczą moich zainteresowań pozazawodowych, ale kto wie, jak zdobytą wiedzę wykorzystam w przyszłości. Może i w biznesie smile Kiedyś mój były boss powiedział, że czego się nie dotknę to zmienia się w kasę, więc może wink

329 Ostatnio edytowany przez Beyondblackie (2016-11-21 13:47:27)

Kawencja napisał/a:

Wyszla Ci karta...Dziecka, wiec na pewno tak smile

330

Beyondblackie napisał/a:
Kawencja napisał/a:

Wyszla Ci karta...Dziecka, wiec na pewno tak smile

superrr! Bo wiesz, cierpliwosc nie jest moja mocna strona! wink

Milego popoludnia!

331

Witaj Beyond,
trafiłam tu całkowicie przypadkiem-chyba tam miało być smile
Czy tez mogę poprosić o lenormand na pewnego Pana, zajętego,niestety
Ciagle siedzi w moich myślach , choć widziałam go zaledwie godzine:) blodyn starszy.Czy jest jeszcze szansa ze może by cos z tej znajomosci wyszlo , albo w przyszłości będę jeszcze z nim się widzieć? czy jest jakas przyszlosc dla tej znajomości?
Dziękuję Ci

332

Beyondblackie napisał/a:
Bardolka napisał/a:

Ha, super temat smile

i ja się podpinam. Czy uda mi sie zajsc w ciazę w najbliższym czasie i czy ciąza zakonczy się szczęliwie?

bo i o ci innego mogłabym pytać ..

Tak i tak smile Karta Serce odpowiada pomyślnie na ciaze, a karta Kwiaty na pozytywnie donoszona ciaze.

Ciągle czekam na pozytywną realizację mojej wróżby, ale póki co się nie doczekałam tongue mozemy spróbować raz jeszcze? smile

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

333

Witam:-) jakze bliski mi temat...:-) sama stawiam Lenormandki i nie tylko. Teraz sama potrzebuje pomocy. Pozdrawiam serdecznie.

Wróżysz może jeszcze w nowym roku? big_smile miałabym jedno pytanie i jestem ciekawa co by wyszło z kart smile

23 Września 2016 - Bianka
3050g i 53cm <3

335 Ostatnio edytowany przez krakpol.ap (2017-01-17 01:14:49)

Witam czy moglby mi ktoś pomóc w interpretacji Ukladu wlozylismy z 9kart pytanie czy dojdzie w tym roku Miedzy mna a pewnym mezczyzna do rozmowy żeby sobie wyjasnic parę spraw z przeszlosci

Pierwszy rzad     List Pan ogrod
Drugi rzad.          Pani klucz pies
Trzeci rzad.         Lis  ksiazke niedzwiec

Zawsze jak próbowałam wrozyc odpowiednikiem mojej osoby była właśnie pani a jego Pan teraz te Karty wypadły losowo

Ten Pan trochę mnie szpiegowal może dlatego ten Lis tu sie pokazuje
Pozdrawiam

336

Dziewczyny, mialam duza przerwe bo Swieta, praca i inne pierdoly big_smile, ale wracam do was big_smile

Postaram sie odpowiedziec na posty po poludniu.

337

Witam Beyondblackie, to chyba ty jestes tutaj ekspertka w lenormand, nadal licze na pomoc w interpretacji mojej wrozby powyze  smile

338

Beyondblackie napisał/a:

Ej, to jak na takie pytanie odpowiedź, to ja też chcę big_smile

Oczywiście pytam o faceta dla Pietruszki, Krejzi mnie mniej interesuje big_smile

Mezczyzna dla Ciebie jest blisko Twojego domu (Dom i Klucz). Mimo, ze jest blisko Ty go jednak nie widzisz. Spodziewaj się jakiś wiadomości od niego w krótkim czasie (Jezdziec), które doprowadza Cie do staniecia przed wyborem (Drogi).

Beyondblackie napisał/a:

To jest ktoś kogo znasz i kogo pewnie goscialas w domu.

Dobra, Beyondblackie, to wracaj i siadaj do kart teraz big_smile
Odpowiedź na "wiadomości, które doprowadziły mnie do stanięcia przed wyborem" była odmowna, raczej się nie złamię w tym temacie big_smile

To poproszę nową wróżbę na ten sam temat big_smile jak szaleć, to szaleć big_smile

339

Oh! A czy ja mogę prosić (znowu ;P )o rozczytanie co się dzieje w głowie pana Ładnego? Bo ostatnio strasznie zawaĺiłam sprawę i się zastanawiam czy aby nie na amen :-O

Znaczy ma już mnie totalnie dość czy mogę jeszcze mieć cień nadziei? tongue

Dzięki smile

340

Hej, ja dalej czekam na pomoc w interpretacji mam metlik w glowie  ... sad

341

Beyond, czy mogłabyś mi odpowiedzieć na dwa pytania?

1. Czy mój syn dostanie się do przedszkola w tym roku
2. Jeśli tak, czy uda mu się zaaklimatyzować?

Z góry dzięki.

342

Czesc. Mozesz  mi cos podpowiedzieć.
Jak zawsze te same pytania..

1. Co z mezem?  Bedzie jakas zmiana w jego zachowaniu?
2. Czy zaklimatyzuje sie tutaj ze mna czy lepiej jak wroci w swoje strony na ukraine?
3. Czy nasze malzenstwo da rade czy czekaka nas klopoty z jego strony?

28.10.2015 - Weronika, 3430g, 56cm..

343

Beyondblackie, jako, że w moim osobisty wątku (zapraszam smile ), zastanawiamy się nad Twoim słowem "zdepresowana" czy mogłabyś nam wyjaśnić to słowo, bo są dwojako interpretowane. tongue
Ja stawiam na depresje, ale też stawiają na desperacje. big_smile
Więc, jak jest? smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

344

Witam ☺ Czy mogę poprosić o wrozbe? ☺ jesli  tak to z góry dziękuję☺.Czy poznam kogoś i czy będę w związku?☺ Pozdrawiam

345 Ostatnio edytowany przez nina_malina (2018-06-18 23:33:16)

Chciałam zapytać będę mieć spokojne życie?

346

Ja bym bardzo chciala Lenormand, I bardzo potrzebuje.

347 Ostatnio edytowany przez brenne (2018-11-20 14:16:07)

Beyondblackie,  czy Ty wciaz zajmujesz sie wrozeniem? Jesli tak, to czy moglabym prosic o porade?

"A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości to pierwszą jego kapłanką była i zawsze jest kobieta. "

348

Odkopię stary wątek, bo nagle sobie o nim przypomniałam. Nie powiem, trochę mi szczęka opadła, jak zestawiłam "moją" wróżbę z faktycznymi późniejszymi wydarzeniami. Moje problemy finansowo-mieszkaniowe rzeczywiście skończyły się w grudniu tamtego roku, a z problemem zdrowotnym jest jeszcze większa heca - w chwili, w której Beyondblackie stawiała mi karty, nie miałam pojęcia o tym, że istotnie mam babską przypadłość (pytałam wtedy o zupełnie inne kłopoty ze zdrowiem), i jeszcze trochę czasu upłynęło, zanim się o tym dowiedziałam. W 2019 zdiagnozowano u mnie endometriozę, a w 2020 miałam operację usunięcia zmian przez nią spowodowanych (która wiązała się z 3-dniowym pobytem w szpitalu). Co prawda nie zakończyło się to raczej wyleczeniem, bo endometrioza nie jest uleczalna, ale na pewno jakość mojego życia poprawiła się po tym zabiegu. Tak więc mogę chyba służyć za żywą reklamę umiejętności Beyondblackie big_smile

Beyondblackie napisał/a:
Anemonne napisał/a:

Moje pytanie: kiedy i jak zakończy się mój aktualny problem finansowo-mieszkaniowy?

Na dzień dzisiejszy masz duza potrzebe bronienia tego co swoje (Niedzwiedz), jak mama mis smile Masz poczucie, ze komfort Twojego domu jest zagrozony (Plomien). Karty doradzają uzyskac wieksza ilość informacji, możliwe jest, ze sa rzeczy, które ktoś przed Toba ukrywa (Ksiazka). Zreszta sugeruje to tez karta Kota w pozycji rezultatu- ktoś w Twoim otoczeniu jest bardzo egoistyczna osoba i mowi Ci tylko tyle na ile jest mu to wygodne. Niepokojace jest również to, ze jest to osoba z Twojej rodziny sad (Lilie). Widze powolne zakończenie problemów w grudniu, ale przygotuj się na dużo frustracji (Trumna, Krzyz).

Beyondblackie napisał/a:

Jeżeli chodzi o zdrowie, to cos te Lilie nie chcą się od Ciebie odczepić wink Czy Ty nie masz przypadkiem problemów z organami rozrodczymi, jakiś babskich przypadlosci (bo to zwykle Lilie oznaczają w kontekście zdrowia)? Inna mozliwoscia sa problemy ze słuchem bądź wzrokiem (jak również demencja, ale to raczej u osob w zaawansowanym wieku). Wychodzi na to, ze czeka Cie pobyt w szpitalu (Wieza), który zakończy się wyleczeniem danej przypadlosci (Medal).

349

Cześć
Naprawdę? Nawet wróżka tu jest?
Ale czy praktykuje jeszcze?

" Pamietaj, że Rzecz,która przedstawia się dorzecznie w Twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim"
K. Puchatek.

350

Anemonne napisał/a:

Odkopię stary wątek, bo nagle sobie o nim przypomniałam. Nie powiem, trochę mi szczęka opadła, jak zestawiłam "moją" wróżbę z faktycznymi późniejszymi wydarzeniami. Moje problemy finansowo-mieszkaniowe rzeczywiście skończyły się w grudniu tamtego roku, a z problemem zdrowotnym jest jeszcze większa heca - w chwili, w której Beyondblackie stawiała mi karty, nie miałam pojęcia o tym, że istotnie mam babską przypadłość (pytałam wtedy o zupełnie inne kłopoty ze zdrowiem), i jeszcze trochę czasu upłynęło, zanim się o tym dowiedziałam. W 2019 zdiagnozowano u mnie endometriozę, a w 2020 miałam operację usunięcia zmian przez nią spowodowanych (która wiązała się z 3-dniowym pobytem w szpitalu). Co prawda nie zakończyło się to raczej wyleczeniem, bo endometrioza nie jest uleczalna, ale na pewno jakość mojego życia poprawiła się po tym zabiegu. Tak więc mogę chyba służyć za żywą reklamę umiejętności Beyondblackie big_smile

Beyondblackie napisał/a:
Anemonne napisał/a:

Moje pytanie: kiedy i jak zakończy się mój aktualny problem finansowo-mieszkaniowy?

Na dzień dzisiejszy masz duza potrzebe bronienia tego co swoje (Niedzwiedz), jak mama mis smile Masz poczucie, ze komfort Twojego domu jest zagrozony (Plomien). Karty doradzają uzyskac wieksza ilość informacji, możliwe jest, ze sa rzeczy, które ktoś przed Toba ukrywa (Ksiazka). Zreszta sugeruje to tez karta Kota w pozycji rezultatu- ktoś w Twoim otoczeniu jest bardzo egoistyczna osoba i mowi Ci tylko tyle na ile jest mu to wygodne. Niepokojace jest również to, ze jest to osoba z Twojej rodziny sad (Lilie). Widze powolne zakończenie problemów w grudniu, ale przygotuj się na dużo frustracji (Trumna, Krzyz).

Beyondblackie napisał/a:

Jeżeli chodzi o zdrowie, to cos te Lilie nie chcą się od Ciebie odczepić wink Czy Ty nie masz przypadkiem problemów z organami rozrodczymi, jakiś babskich przypadlosci (bo to zwykle Lilie oznaczają w kontekście zdrowia)? Inna mozliwoscia sa problemy ze słuchem bądź wzrokiem (jak również demencja, ale to raczej u osob w zaawansowanym wieku). Wychodzi na to, ze czeka Cie pobyt w szpitalu (Wieza), który zakończy się wyleczeniem danej przypadlosci (Medal).

Dobre. smile smile smile
No właśnie Beyondblackie, udało Ci się i wróżysz odpłatnie?
Czy zaniechałaś tego zajęcia?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

351

Ech, chciałam, ale nie mialam wystarczającej pewności siebie i chyba też Miś mnie zniechęcił, bo nie uważał tego za prawdziwy zawód. Może znowu spróbóję w tym roku smile

352

Niedobry Miś smile

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

353

bał się że Cię spalą na stosie ..Albo tak się wyszkolisz że odkryjesz wszystkie jego tajemnice..
Oj ma biedak trochę stresu z Polką w życiu..  big_smile

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

354

Ela210 napisał/a:

bał się że Cię spalą na stosie ..Albo tak się wyszkolisz że odkryjesz wszystkie jego tajemnice..
Oj ma biedak trochę stresu z Polką w życiu..  big_smile

Ale gdyby nie Beyond to Misiek by usnął nie tylko na zimę,albo się zaharował tłumoczek.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

355

Beyondblackie napisał/a:

Ech, chciałam, ale nie mialam wystarczającej pewności siebie i chyba też Miś mnie zniechęcił, bo nie uważał tego za prawdziwy zawód. Może znowu spróbóję w tym roku smile

Ja się zgłaszam na ochotnika.

" Pamietaj, że Rzecz,która przedstawia się dorzecznie w Twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim"
K. Puchatek.

356

Beyondblackie      jeśli to lubisz i czujesz to, działaj ! zauważyłam że większość tarocistek nie tworzy kanału z osobistym parciem na szkło, odbywa się to bardziej anonimowo, na youtubie był wysyp wróżów i wróżek w ostatnich latach ale mnie się to akurat podoba bo to alternatywa w razie "w" na ten przykład i dla mnie, jakby człowieka powaliło to nawet leżąc może robotę wykonać i zarobić ( smile artysta może mieć talent a może być rzemieślnikiem ) Mnie temat bardziej wciągnął jak zostałam zdradzona, pomagało zająć głowę, głębiej weszłam w kosmogram bo nie bardzo mi solarny znak do mojej natury pasował, teraz jak wiem co się na mnie składa astrologicznie to ok zgadza się co do joty

Posty [ 301 do 356 z 356 ]

Strony Poprzednia 1 4 5 6

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021