Temat: Renaty łączmy się i wspierajmy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Temat: Renaty łączmy się i wspierajmy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Temat: Renaty łączmy się i wspierajmy.

Na imię mam wiadomo jak.Chciałabym,aby pisały do mnie Renaty,które mają 50+ i nie tylko.Postanowiłam zacząć inaczej zapatrywać się na życie i różne problemy z nim związane.Tak wiele Nas trapi pytań i rozterek w życiu.Jak zaczęłam pisać na tym forum to czułam się zagubiona,pogmatwana i pusta w środku.Poczytałam i przewertowałam trochę różnych Waszych Postów.Włos mi się zjeżył na głowie,bo zdałam sobie sprawę,że to co mnie trapi to jest nic w porównaniu z niektórymi problemami kobiet tutaj piszących.Wiem jedno trzeba się wziąść w garść i tyle.Nikt nie powiedział,że w życiu wszystko idzie jak spłatka.

Czekam na Wasze posty i piszcie do mnie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Temat: Renaty łączmy się i wspierajmy.

Renato521964, dublując wątki łamiesz Regulamin Forum. Ponadto sama zapewne zauważyłaś, że ilość wątków nie przekłada się na ilość pojawiających się w nich odpowiedzi. Bardzo proszę, abyś zapoznała się z naszymi zasadami (link do regulaminu znajdziesz na dole każdej strony) oraz stosowała do ich zapisów. Duble zostaną z forum usunięte.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Temat: Renaty łączmy się i wspierajmy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018