Lenormand - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 180 z 356 ]

121

Odp: Lenormand
Bardolka napisał/a:

Ha, super temat smile

i ja się podpinam. Czy uda mi sie zajsc w ciazę w najbliższym czasie i czy ciąza zakonczy się szczęliwie?

bo i o ci innego mogłabym pytać ..

Tak i tak smile Karta Serce odpowiada pomyślnie na ciaze, a karta Kwiaty na pozytywnie donoszona ciaze.

Zobacz podobne tematy :

122

Madzia92 napisał/a:

Witaj smile A czy i Ja się załapie na wróżbę ?
Interesuje mnie : Czy sytuacja,relacja z rodziną partnerA będzie kiedyś lepsza czy raczej tak jak jest  i jak finansowo sobie poradzimy czy Nasze plany z parntenerem będą szły ku realizacj smile

Jeżeli chodzi o rodzine partnera, to wkrótce dotra do ciebie plotki na temat zmian zdrowotnych jednego z jej czlonkow- może być to ciaza, jak sugeruje karta Bociana. Generalnie nie wygląda to wcale zle, poza tym, ze faktycznie lubia mielic ozorami po próżnicy.

W sprawach finansowych za to nie za dobrze sad Jest raczej nieciekawa sytuacja z domem/ mieszkaniem czy tez splatami rat kredytu. Widze dosyć duże problemy finansowe. Ale w posumach wychodzi Pies, wiec możecie liczyc na czyjas pomocna reke w kłopotach.

123

Beyondblackie napisał/a:

Ta osoba, to podejrzewam jakis mezczyzna wink (Jezdziec), ktory jest dosyc pewny siebie, aktywny ale tez i dumny. Ma sklonnosci do wybierania wolnosci ponad wszystko inne i nie lubi byc ograniczany. Jego mysli kraza wkolo odcinania sie od czegos, co go krepuje (Kosa), choc moze to i tez oznaczac, ze naprzyklad wkrotce czeka go jakis zabieg operacyjny. Marzy on o namiętnej milosci, jest romantykiem (Serce), ale karta Gory w pozycji relacji w rozkładzie, sugeruje, ze ma on problemy z przełamaniem się, jest w jakiś sposób zablokowany. Troszke tez moje obawy budzi, ze w pozycji rzeczy ukrytych jest Slonce, normalnie super karta, ale tutaj oznacza, ze ten pan ukrywa fakt, iż jest osoba egotystyczna, samolubna, prozna i glownie zainteresowana powierzchowna "ladna fasada".

Pewny siebie chyba jest, dumny na pewno, czy aktywny -raczej jego najwieksza wada jest lenistwo i odkladanie wszystkiego na potem.

To z wolnością by się zgadzało.

Odzinanie się?... Jedyne co mi przychodzi do glowy to odcinanie się od zwiazkow uczuciowych [zakonczyl takowy niedawno]

To z miłością jest trochę zabawne, bo facet jest niemal uzależniony od internetowych "sex randek" z romantyzmem ma to niewiele wspolnego, naomiast dobrze by wspolgralo z zablokowaniem i trudnoscia w przelamywaniu sie.

Słońce?  Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie, ale jego imię w tlumaczeniu oznacza właśnie  Słońce tongue

Znaczy dalej nic nie wiem, ale będę obserwować big_smile

124

Iceni, Serce również oznacza, ze lubi romans (motylki, seks), ale karta Gory czy Kosy sugeruje, ze problemy sa...w utrzymaniu tegoz romansu. Facet ma problem w otwieraniu się, w tworzeniu dojrzałego związku, wiec takie sex randki na necie daja mu zastrzyk endorfin bez bolu glowy, co z kobita później zrobić.

125

Beyondblackie napisał/a:

Iceni, Serce również oznacza, ze lubi romans (motylki, seks), ale karta Gory czy Kosy sugeruje, ze problemy sa...w utrzymaniu tegoz romansu. Facet ma problem w otwieraniu się, w tworzeniu dojrzałego związku, wiec takie sex randki na necie daja mu zastrzyk endorfin bez bolu glowy, co z kobita później zrobić.

Aaa.. to tak. To się zgadza.

Zaczynam lubić twoje karty big_smile

126

Ja chce zapytac w sprawie mojego meza jak nasza przyszlosc? I czy zaczniemy cos w kierunku budowy?

28.10.2015 - Weronika, 3430g, 56cm..

127

Tak jak Bardolka bardzo zależy mi na wróżbie dotyczącej ciąży. Czy się uda zajść? Czy jeszcze w tym roku? Chłopczyk czy dziewczynka i czy wszystko będzie w porządku wink

128

Zaczynam się bać tych kart  yikes

Znalazłam taką stronkę gdzie  mozna sobie losowac karty i ukladac "wrozbę".  Jedna karta, bardzo dobra, mnie "przesladuje", a ostatnio pojawila sie nowa, ktora symbolizuje pewne zdarzenie i voila - oto się stalo big_smile Dziś się właśnie dowiedziałam smile

Ok, część  to mogla byc typowa samosprawdzajaca sie przepowiednia, czesc nadinterpretacja, ale przeciez nie moglam wplynac na decyzje osob których nawet nie znam yikes

Wyszlo mi, ze mam sie spodziewac powrorki pewnej sytuacji ( nie zwiazanej ze mna bezposrednio i na ktora nie moglam miec wplywu zadnego ) i dzis sie tak stalo. big_smile

Moj racjonalny umysl ma czkawkę big_smile

129

To może i ja się pobawię. (:
Czy obrałam dobrą ścieżkę, jeśli chodzi o karierę zawodową?
Oczywiście nie może zabraknąć: czy całe życie będę alone? (;

130

Dziewczyny, sorry, ale miałam naprawdę weekend z piekla rodem.

Sprzedajacy nam dom okazal się nieuczciwym, chciwym ponad wszelka miare dupkiem i w skutek jego dupkowatosci i kłamstw, które rozprzestrzenial powalil nam się lancuch sprzedaży sad Nici z domu na wsi i generalnie klapa. Zdecydowalismy się kupic cos tańszego za gotowke i poczekać do przyszłego roku by dostać nowy kredyt i kupic cos większego. Teraz karty rozkładam czy to dobra taktyka smile

Wroce do Was jutro. Zrobie sesje o 10 rano (mam ciagle wakacje big_smile). Trzymajcie się!

131

Chciałabym, żebyś odpowiedziała mi na jeszcze jedno pytanie. Czy mój były mąż będzie szczęśliwy z kobietą z którą się obecnie spotyka? smile

AiR - "Nie zaczniesz nowego rozdziału, jeżeli w kółko będziesz czytać poprzedni "

132

aga2016 napisał/a:

Ja chce zapytac w sprawie mojego meza jak nasza przyszlosc? I czy zaczniemy cos w kierunku budowy?

Oj, cos mi sie wydaje, ze komunikacja szwankuje w Waszym malzenstwie (Gora, List) i szczególnie dotyczy to dzieci (jeżeli je posiadacie)/ decyzji o mieniu dziecka lub...nowych projektów, jak budowa wink (Dziecko). Karty radza prace nad malzenstwem (Pierscionek).

133

AiR7 napisał/a:

Chciałabym, żebyś odpowiedziała mi na jeszcze jedno pytanie. Czy mój były mąż będzie szczęśliwy z kobietą z którą się obecnie spotyka? smile

Tak. Wylosowalam karte Bukietu, która wrozy udane zycie rodzinne i uczuciowe.

134

Iris7 napisał/a:

To może i ja się pobawię. (:
Czy obrałam dobrą ścieżkę, jeśli chodzi o karierę zawodową?
Oczywiście nie może zabraknąć: czy całe życie będę alone? (;

Jeżeli chodzi o karierę, to w kartach widze, ze ostatnio było Ci ciężko (Trumna, Krzyz), o ile oczywiście nie pracujesz w zakładzie pogrzebowym, bo takie jest tez znaczenie tego polaczenia wink, ale na horyzoncie masz permanentny kontrakt (Pierscionek) i Twoje kłopoty powinny się skonczyc.

Jeżeli chodzi o samotność, to dala Ci się ona w kosc (Wieza), ale spodziewaj się wkrótce spotkania jakiegoś bardzo charyzmatycznego pana (Niedzwiedz) w swojej pracy bądź urzędzie (Wieza). Wroze Wam zamieszkanie razem i stabilizacje (Dom). Także nie forever alone big_smile

135

Beyondblackie napisał/a:

Nie życzę mu źle, ale bardzo mnie skrzywdził.
Gdzie podziała się Karma? sad

AiR - "Nie zaczniesz nowego rozdziału, jeżeli w kółko będziesz czytać poprzedni "

136

Saaraa napisał/a:

Tak jak Bardolka bardzo zależy mi na wróżbie dotyczącej ciąży. Czy się uda zajść? Czy jeszcze w tym roku? Chłopczyk czy dziewczynka i czy wszystko będzie w porządku wink

Jak najbardziej tak i wszystko będzie w porządku, ale nie zdziw się jak to będą bliźniaki (Ogrod i Klucz)!

137

Blackie, czy i ja mogę prosić o wróżbę?
Tu, gdzie mieszkam, są tereny nieużytkowe, zarośnięte krzakami, w których sobie żyją "moje" ptaki. Dokarmiam je. Miasto zaplanowało tu jednak jakąś budowę. Krzaki mają być wycięte. Jednak, mimo, iż te plany są od 2 lat, jak dotąd te dwie zimy ptaki miały spokojne, było miejsce na dokarmianie. Czy tej zimy się jeszcze uda? Znowu zaczął się jakiś "ruch informacyjny" w sprawie tej budowy. A jeśli zaczną jednak to rycie terenu, czy ptaki znajdą nowe miejsce? (Tak atrakcyjnych terenów z gęstymi krzakami nie ma w pobliżu zbyt wiele).

138

AiR7 napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Nie życzę mu źle, ale bardzo mnie skrzywdził.
Gdzie podziała się Karma? sad

Lepszy użytek zrobisz skupiając się na sobie i swoim zyciu zamiast obsesyjnie zastanawiać się czy Twój eks maz dostanie kopa od Karmy.

139

dżdżownick napisał/a:

Blackie, czy i ja mogę prosić o wróżbę?
Tu, gdzie mieszkam, są tereny nieużytkowe, zarośnięte krzakami, w których sobie żyją "moje" ptaki. Dokarmiam je. Miasto zaplanowało tu jednak jakąś budowę. Krzaki mają być wycięte. Jednak, mimo, iż te plany są od 2 lat, jak dotąd te dwie zimy ptaki miały spokojne, było miejsce na dokarmianie. Czy tej zimy się jeszcze uda? Znowu zaczął się jakiś "ruch informacyjny" w sprawie tej budowy. A jeśli zaczną jednak to rycie terenu, czy ptaki znajdą nowe miejsce? (Tak atrakcyjnych terenów z gęstymi krzakami nie ma w pobliżu zbyt wiele).

Miasto ma dosyć duże problemy z wprowadzeniem planu w zycie (Gora), wiec tak bardzo bym się nie martwila.

A ptaki, jak ptaki, przeniosą się gdzie indziej w razie czego.

140

Beyondblackie napisał/a:

Lepszy użytek zrobisz skupiając się na sobie i swoim zyciu zamiast obsesyjnie zastanawiać się czy Twój eks maz dostanie kopa od Karmy.

Doskonale to wiem i staram się bardzo smile choć są jeszcze takie momenty jak dziś, że mnie zwyczajnie wkurw łapie wink
Pocieszam się, że już coraz rzadziej.
Dzięki smile

141

Beyondblackie napisał/a:

[q
Miasto ma dosyć duże problemy z wprowadzeniem planu w zycie (Gora), wiec tak bardzo bym się nie martwila.

A ptaki, jak ptaki, przeniosą się gdzie indziej w razie czego.

Dziękuję.

142

Hejka!
mam nadzieję,że nie trzeba tego co Ci wyjdzie Beyond traktować mega poważnie smile

Jeśli się na to zgadzasz to ja poproszę o odpowiedź na kilka pytań- czy uda się nam postawić dom następniej zimy?
Czy moja córka dostanie się do II stopnia muzycznej?
Jak długo pożyje moja mama w dobrym zdrowiu?
Zaczynam pracę w nowym miejscu i chciałabym wiedzieć jak się moja kariera potoczy smile
Czy mojemu męzowi uda się zdobyć dobry kontrakt NFZ owski (czy jakiś tam inny-bo NFZ mają zlikwidować) w przyszłym roku?

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

143

Witam ponownie smile
Od dłuższego czasu, dręczy mnie jedno pytanie,a mianowicie:
Czy osoba o której myślę od dłuzszego czasu  jest ze mną szczera?
Czy coś kręci ? bo zapala mi się czerwona lampka hmm

Z góry dziękuję za odpowiedz smile
Pozdrawiam

,,Nigdy nie  rezygnuj z celu tylko dlatego, że  osiągniecie go  wymaga czasu.Czas i tak upłynie".

144

Beyond, czy sprawy urzędowe, które aktualnie załatwiam dla syna zakończą się sukcesem?

145

gojka102 napisał/a:

Hejka!
mam nadzieję,że nie trzeba tego co Ci wyjdzie Beyond traktować mega poważnie smile

Jeśli się na to zgadzasz to ja poproszę o odpowiedź na kilka pytań- czy uda się nam postawić dom następniej zimy?
Zaczynam pracę w nowym miejscu i chciałabym wiedzieć jak się moja kariera potoczy smile
Czy mojemu męzowi uda się zdobyć dobry kontrakt NFZ owski (czy jakiś tam inny-bo NFZ mają zlikwidować) w przyszłym roku?

Gojka, za dużo na raz. Musze się skupic i zrobie Ci rozkład jutro.

146

alika40+ napisał/a:

Witam ponownie smile
Od dłuższego czasu, dręczy mnie jedno pytanie,a mianowicie:
Czy osoba o której myślę od dłuzszego czasu  jest ze mną szczera?
Czy coś kręci ? bo zapala mi się czerwona lampka hmm

Z góry dziękuję za odpowiedz smile
Pozdrawiam

Okropny mezczyzna sad Pytac to nie należy się czy jest szczery, ale kiedy wbije Cie emocjonalnie w ziemie albo uderzy (Krzyz, Bicz, Jezdziec). Tfu.

147

Cyngli napisał/a:

Beyond, czy sprawy urzędowe, które aktualnie załatwiam dla syna zakończą się sukcesem?

Masz Ksiezyc, Klucz i Wieze. Absolutny sukces urzedowy! smile

148

Beyondblackie napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Masz Ksiezyc, Klucz i Wieze. Absolutny sukces urzedowy! smile

O mamusiu. Jak to się sprawdzi, to chyba poślę Ci kwiaty!

149

Beyondblackie napisał/a:
aga2016 napisał/a:

Oj, cos mi sie wydaje, ze komunikacja szwankuje w Waszym malzenstwie (Gora, List) i szczególnie dotyczy to dzieci (jeżeli je posiadacie)/ decyzji o mieniu dziecka lub...nowych projektów, jak budowa wink (Dziecko). Karty radza prace nad malzenstwem (Pierscionek).

. Mam jeszcze pare pytan.

Czy dlugo bedziemy mieli pod gorke?  Nie to ze watpie ale czy moj maz jest zawsze wobec mnie szczery? Czy grozi nam rozstanie?:/.

150

Beyondblackie napisał/a:
gojka102 napisał/a:

Hejka!

Dzięki.W takim razie będę oczekiwać smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.

151

aga2016 napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
aga2016 napisał/a:

Czy dlugo bedziemy mieli pod gorke?  Nie to ze watpie ale czy moj maz jest zawsze wobec mnie szczery? Czy grozi nam rozstanie?:/.

Karty to Ci wychodza nieciekawe sad Widze powazne problem zdrowotne u Twojego meza (Gora, Drzewo, Pan). Na pozytywna nute, maz jest Tobie absolutnie wierny (Pies).

152

O! Beyond... to ja poproszę jeszcze raz w wolnej chwili a propos bohatera poprzedniego pytania - ponieważ została podjęta pewna decyzja i chciałabym  wiedzieć jaki ona będzie miała wpływ konkretnie na mnie oraz na relację pomiedzy mna a Panem smile

153

gojka102 napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
gojka102 napisał/a:

Hejka!

Dzięki.W takim razie będę oczekiwać smile

OK, powrozylam, ale naprawde potraktuj to z przymrozeniem oka.

W sprawie domu masz Kose wiec raczej odpowiedz jest negatywna. Jezeli chodzi o szkole corki, to masz Krzyz wiec nieciekawie sprawa wyglada.  Twoja mama moze miec problem z depresja (Trumna). Jezeli chodzi o prace, to widze duzo szkolen i samodoksztalcania, rozwoj tak generalnie (Ksiazka). Twój maz ma dobra szanse na stabilny kontrakt (Dom)- może tez będzie pracować w jakiejś części z domu.

154 Ostatnio edytowany przez aga2016 (2016-09-01 16:16:49)

Beyondblackie napisał/a:
aga2016 napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Karty to Ci wychodza nieciekawe sad Widze powazne problem zdrowotne u Twojego meza (Gora, Drzewo, Pan). Na pozytywna nute, maz jest Tobie absolutnie wierny (Pies).

Z tym ze jest wierny to jestem pewna..

A czy mąż  wyzdrowieje?? Z czym jeszcze wychodza nieciekawe karty?  Czy wyjazd nam się uda?

To jeszcze raz ja. Jak widzisz moją najbliższą przyszłość z dzieckiem? Czy ze wszystkim sobie poradzę? smile

23 Września 2016 - Bianka
3050g i 53cm <3

156

zakochana.w.nutach napisał/a:

To jeszcze raz ja. Jak widzisz moją najbliższą przyszłość z dzieckiem? Czy ze wszystkim sobie poradzę? smile

Ja bez kart mogę powiedzieć,  że dasz sobie świetnie radę. :-P

Cyngli napisał/a:

Ach dziękuję kochana, ale jednak poczekam co powiedzą karty big_smile Może coś ciekawego o moim życiu big_smile hihi

3050g i 53cm <3

158

Dziękuję za wróżbę, Beyond. (:

159 Ostatnio edytowany przez Elle88 (2016-09-02 19:51:13)

O, zabawne, że dopiero dziś zauważyłam ten temat.
Tarotem interesuję się od jakichś 3 lat i też całkiem dobrze mi idzie wink

Korzystam z Rider Waite`a i bardzo sobie chwalę.
Ale myślę o zakupie czegoś bardziej 'wyrazistego' w sensie grafiki.

Acha, dodam, że ja nie 'wróże' na przyszłość wink bo mam przekonanie, że przyszłość zależy od tych wszystkich mniejszych i większych decyzji po drodze, a więc zawsze jest otwarta i daje znacznie więcej możliwości niż mogą to pokazać na dany moment w czasie karty.
Ale robię 'symulacje' na teraźniejszość. I tutaj prawie nigdy się nie mylę.

160

Beyondblackie napisał/a:

OK, powrozylam, ale naprawde potraktuj to z przymrozeniem oka.

W sprawie domu masz Kose wiec raczej odpowiedz jest negatywna. Jezeli chodzi o szkole corki, to masz Krzyz wiec nieciekawie sprawa wyglada.  Twoja mama moze miec problem z depresja (Trumna). Jezeli chodzi o prace, to widze duzo szkolen i samodoksztalcania, rozwoj tak generalnie (Ksiazka). Twój maz ma dobra szanse na stabilny kontrakt (Dom)- może tez będzie pracować w jakiejś części z domu.

Ok,z domem jakoś się pogodzę:) Co do córki-dobrze wiedzieć bo jej nauczyciel postawił mnie przed decyzją zakupu dość drogich XVIII wiecznych skrzypiec.Waham się bo jeśli miałyby być tylko na ten rok....
Mama ma depresję-niedawno zmarł mój tata i się nie odnajduje w nowej rzeczywistości.
Szkolenia mi są konieczne,fakt.Jesli mąż ma szanse na stabilny kontrakt to rozumiem,że PIS odsuną od władzy? Juuupiiii!! smile

161

aga2016 napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
aga2016 napisał/a:

Z tym ze jest wierny to jestem pewna..

A czy mąż  wyzdrowieje?? Z czym jeszcze wychodza nieciekawe karty?  Czy wyjazd nam się uda?

Maz wyzdrowieje (Pierscionek), ale Wasz wyjazd przyniesie Wam jakies straty finansowe (Myszy).

162

Cyngli napisał/a:

Ach dziękuję kochana, ale jednak poczekam co powiedzą karty big_smile Może coś ciekawego o moim życiu big_smile hihi

Widze duże obawy i nerwy dotyczące operacji, jakiegoś zabiegu chirurgicznego (Drzewo, Kosa, Ptaki).

Beyondblackie napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Widze duże obawy i nerwy dotyczące operacji, jakiegoś zabiegu chirurgicznego (Drzewo, Kosa, Ptaki).

operacji? Dotyczącej dziecka czy mnie? I czy się uda? Niby jestem sceptyczna, ale teraz się troszke przejęłam

3050g i 53cm <3

164

Elle88 napisał/a:

Acha, dodam, że ja nie 'wróże' na przyszłość wink bo mam przekonanie, że przyszłość zależy od tych wszystkich mniejszych i większych decyzji po drodze, a więc zawsze jest otwarta i daje znacznie więcej możliwości niż mogą to pokazać na dany moment w czasie karty.

Ja Tarotem to się zajmuje już od wieku lat kilkunastu. Pierwsza talie sama sobie narysowałam big_smile Jak na dziś mam dziesięć roznych, uzbieranych przez ostatnie 20 lat.

Lenormandem zainteresowałam się chyba w 2014, bo tak generalnie jest to bardziej przystepna i konkretna metoda wrozenia. Tarot pokazuje dużo leveli komplikacji psychologicznych, jest bardziej o reakcjach danej osoby na rzeczywistość i otaczających energiach. Lenorki sa za to proste jak konstrukcja cepa i pokazuja co się dzieje dosłownie. O ile Tarot to, można powiedzieć, głęboki dramat psychologiczny, Lenorki sa raczej jak film instruktarzowy wink

165

Beyondblackie napisał/a:

operacji? Dotyczącej dziecka czy mnie? I czy się uda? Niby jestem sceptyczna, ale teraz się troszke przejęłam

Wyluzuj, to sa tylko karty wink

Zabieg dotyczy Ciebie i Twoich organow rozrodczych (Lilie), ale o ile się orientuje, jesteś przyszla mama wiec może to być cos tak prostego jak cesarskie ciecie czy tez jakies male naddarcie w czasie porodu. Tylko wiadomo, to stresuje.

Beyondblackie napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Wyluzuj, to sa tylko karty wink

Zabieg dotyczy Ciebie i Twoich organow rozrodczych (Lilie), ale o ile się orientuje, jesteś przyszla mama wiec może to być cos tak prostego jak cesarskie ciecie czy tez jakies male naddarcie w czasie porodu. Tylko wiadomo, to stresuje.

Wiem, że to tylko karty! Tylko tego sie nie spodziewałam ;p Dobra, to już jestem spokojniejsza, dziękuje! ;p

3050g i 53cm <3

167

Beyondblackie napisał/a:
Elle88 napisał/a:

Ja Tarotem to się zajmuje już od wieku lat kilkunastu. Pierwsza talie sama sobie narysowałam big_smile Jak na dziś mam dziesięć roznych, uzbieranych przez ostatnie 20 lat.

Lenormandem zainteresowałam się chyba w 2014, bo tak generalnie jest to bardziej przystepna i konkretna metoda wrozenia. Tarot pokazuje dużo leveli komplikacji psychologicznych, jest bardziej o reakcjach danej osoby na rzeczywistość i otaczających energiach. Lenorki sa za to proste jak konstrukcja cepa i pokazuja co się dzieje dosłownie. O ile Tarot to, można powiedzieć, głęboki dramat psychologiczny, Lenorki sa raczej jak film instruktarzowy wink

JA uwielbiam Waita, bo od początku świetnie nam się współpracuje i moja podświadomość łapie w lot przesłanie każdej karty. Nie wiem czy tak samo byłoby z inną talią, ale sądzę, że to kwestia 'dogadania się' na poziomie obrazek - podświadomość. Może spróbuję za jakiś czas innej talii.
Niektóre są bardzo piękne.

Myślałam kiedyś że może w przyszłości mogłabym się tym mniej amatorsko zajmować, btw: Twój pomysł z darmowymi wróżbami tutaj, gdzie przy okazji ćwiczysz sobie - świetny smile ale chyba nie bardzo bym chciała, bo najbardziej lubię stawiać tarota sobie. Po prostu wtedy czuję to 100% porozumienie z kartami, przyjemność z odczytu i pewność, spokój.

Będę zaglądać smile

168 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-09-03 19:22:17)

A gdzie wróżba o moim tajnemiczym nieznajomym?! roll

big_smile

169

i moja, ogólna? wink

170

A ja też chcę o coś zapytać: czy dam radę zwalczyć demony mojej przeszłości oraz wyniszczające mnie wspomnienie pewnego niedobrego człowieka?

171

Dziewczyny, przepraszam za przerwę ale nie widziałam Miska przez tydzień i był tylko w weekend. Będę z Wami znowu jutro smile

172

Iceni napisał/a:

A gdzie wróżba o moim tajnemiczym nieznajomym?! roll

big_smile

Wychodzi na to, ze masz w sercu tego Pana (Pan) wink Myslisz jednak również o innych opcjach (Drogi). W Twoich marzeniach jest romans, uczucia, motylki (Ksiezyc). Masz nadzieje, ze z tej znajomości będzie cos więcej (Serce). Mysle, ze ukrywasz przed nim jak bardzo Ci na nim zależy (Wieza), bo nie jesteś do końca pewna czy warto się w to angazowac (Drogi).

Jeżeli chodzi o tego Pana, to o szok, może on być...zonaty. Duzo ma tez on na glowie. Jest osoba, która jest wymagajaca w stosunku do innych, sklonna do narzekania, może nawet z depresja gdzies pod spodem (Krzyz). Marzy on zwykle o pieniądzach jak również o możliwości posiadania wielu partnerek lub otwartym związku (Ryby). W Waszej relacji stara się on nad Toba dominować, może okazywać zazdrość i zaborczość (Niedzwiedz). Ukrywa przed Toba cos nieprzyjemnego, cos nie do końca jest jak być powinno (Chmury)- może zone?

Pomiedzy Wami jest Pani, Jezdziec, Statek. Wrozy to wkrótce wiadomości od jakiejś kobiety z daleka, z zagranicy. Podsuma sugeruje, ze będzie to kluczowa informacja dla Twojej relacji z nim.

173

Beyondblackie, a ja jeszcze jedno krótkie pytanko mam - jak moje sprawy finansowe, ułożą się? smile

PS. Nadal czekam na tajemniczego pana z pierwszej wróżby, nie ujawnił się jeszcze big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

174

Interesujące big_smile I w dużej mierze się zgadza

175

Manzanita napisał/a:

A ja też chcę o coś zapytać: czy dam radę zwalczyć demony mojej przeszłości oraz wyniszczające mnie wspomnienie pewnego niedobrego człowieka?

Masz problemy, które wywodzą się z dzieciństwa i maja charakter nerwicowy (Drzewo). Boisz się bardzo powrotu do tych wspomnień, przepracowania ich. Przeraza Cie samodzielność i wzięcie za siebie odpowiedzialności (Klucz), ale jedyna rada dla Ciebie jest znalezienie wspólnoty ludzi, którzy będą Ci w stanie pomoc, np. terapia grupowa (Ogrod). O ile na razie jesteś bardzo w sobie zamknieta, odizolowana (Wieza), to około grudnia wroze Ci poznanie kogos, dzięki komu odzyskasz wiare w milosc smile (Serce).

176

Zapytam znów:

O faceta "dla mnie" wink
Jeden mnie olał wink , drugi ....sama nie wiem, czy ja chcę...czy on chce...(podobno tak)
O skomplikowaną sytuację z córką - czy rozwiąże się pomyślnie? Czy ułoży się tak, jak chcę?

177

_v_ napisał/a:

i moja, ogólna? wink

Czeka Cie podróż (Statek), która, dosłownie, jest Ci przeznaczona (Krzyz, Klucz) smile W wyniku tej podrozy masz duza szanse zacząć nowy związek (Serce, Jezdziec) smile

178

Mystique71 napisał/a:

Zapytam znów:

O faceta "dla mnie" wink
Jeden mnie olał wink , drugi ....sama nie wiem, czy ja chcę...czy on chce...(podobno tak)
O skomplikowaną sytuację z córką - czy rozwiąże się pomyślnie? Czy ułoży się tak, jak chcę?

Jeżeli chodzi o corke, to mam wrazenie, ze kłopoty sa w kontaktach glownie pomiędzy nia, a dominującym, surowym ojcem, który wszystkimi chce rzadzic (Krzyz, Niedzwiedz, Dom). Oczywiście nie musi to być dosłownie jej ojciec, ale jakiś bardzo dominujący, nie znoszący sprzeciwu członek rodziny. Szukaj pomocy u przyjaciol bądź jakijs grupie wsparcia (Ogrod).

W sprawach uczuciowych przepowiadam za to romans z jakims nieznajomym, człowiekiem, którego spotkasz dopiero (Lilie, Ksiazka). Prawdopodobnie spotkasz go gdzies w kwiaciarni, centrum ogrodowym bądź drogerii (Bukiet).

179

Ok, to jeszcze raz ja, jak mogę:D

Nie wiem czy się da odpowiedzieć na takie pytanie, ale niech tam - powiedz mi jak możesz co mi przyniesie więcej korzyści i zadowolenia -  czy jeśli nadal będę się zagłębić w hindi, czy jezeli zostawię na razie hindi a skupię się na szlifowanie angielskiego?

I gdzie mnie czeka więcej frustracji big_smile

180

A mnie ominęła sad

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

Posty [ 121 do 180 z 356 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021