-CH3 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 30 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 1,108 ]

77

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Dobra Dzieciaki spadam oglądać "Arabelę".

Wy pewnie za młodzi jesteście, więc "wygooglujcie" sobie "Arabela"  i zobaczcie co ciocia Krejzolka ogląda dzisiaj  na dobranoc:)
Dobrej nocki:)

Krejzolka ja nam tu randkę ustawiam!!! Nie uciekaj jeszcze!!

Kurde jaką randkę, z kim?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

78

Trochę za młoda jesteś na ciocię Krejzolko. Na starszą siostrę to byś się nadawała;].

Właśnie nie wiem na jaką randkę już kto z kim idzie!!!

No właśnie ja się umówiłem z wolną i starsza od siebie kobietką, ale trochę słabo jak spóźnię się o jeden dzień co? Jednak przy babkach to ja punktualny jestem:(

-

79

Krejzolka82 napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Dobra Dzieciaki spadam oglądać "Arabelę".

Wy pewnie za młodzi jesteście, więc "wygooglujcie" sobie "Arabela"  i zobaczcie co ciocia Krejzolka ogląda dzisiaj  na dobranoc:)
Dobrej nocki:)

Z Burzowym!!! Coś tam kiedyś pisał o biseksualnych hipsterach big_smile

80

Burzowy napisał/a:

No właśnie ja się umówiłem z wolną i starsza od siebie kobietką, ale trochę słabo jak spóźnię się o jeden dzień co? Jednak przy babkach to ja punktualny jestem:(

Nie masz jakiegoś organizera czy kalendarza o.O?

81

Burzowy napisał/a:

Trochę za młoda jesteś na ciocię Krejzolko. Na starszą siostrę to byś się nadawała;].

Właśnie nie wiem na jaką randkę już kto z kim idzie!!!

O ile straszą?
Ładna?
Skąd Ją znasz?
Fajna z gadki?
Lubi się uśmiechać?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

82 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-26 00:11:06)

LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Niech On najpierw umówi się z Metylem .
Ja to Im kibicuję, już chyba nie jestem zazdrosna tongue

Luna a ta randka to wspólna?
TY, ja i Burzowy   razem?

83

Krejzolka82 napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Nieee, Burzowy  nie uznaje trójkątów. Smuteczek sad

84

LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Nie no chyba jednak czwartek... tak sądzę...

Nie przywiązuję do tego wagi po prostu.

@Krejzolka

Nawet spoko ogólnie, ale nie mój typ. Czemu to robię? Bo jestem głupi tongue

-

85

LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Ejej, bez ołtarza można sobie pozwolić na nieco więcej:P

-

86 Ostatnio edytowany przez LunaPARK (2015-08-26 00:15:46)

Burzowy napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Nie no chyba jednak czwartek... tak sądzę...

Nie przywiązuję do tego wagi po prostu.

@Krejzolka

Nawet spoko ogólnie, ale nie mój typ. Czemu to robię? Bo jestem głupi tongue

Głupi i niepamiętający o spotkaniach??? Zostawiamy Cię Metylowi lol

87

Burzowy napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Ty to zaraz za dobrze będziesz miał. Seksy tu, seksy tam. A potem powiesz, ze nieporządne lol

88

LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Ty to zaraz za dobrze będziesz miał. Seksy tu, seksy tam. A potem powiesz, ze nieporządne lol

A żeby tylko... będę jeszcze mówił każdemu, że rzuciły się na mnie i wykorzystały.

Idę spać, miałem czytać hipsterską książkę, ale chyba zadowolę się dobrym snem.

-

89

Burzowy napisał/a:

A żeby tylko... będę jeszcze mówił każdemu, że rzuciły się na mnie i wykorzystały.

Avatarek zachęca, więc nigdy nie wiesz lol

90

A może mi tego właśnie trzeba:P

Nigdy nie wiesz

-

91

Luna napisał/a:

<3 <3 <3 Strasznie mi miło <3. A już myślałam, że same chwasty wśród tych kobiet

Luna!!! Ale Ty się zaliczasz do tych kwiatuszków. To o chwastach zapamiętała, ale o kwiatuszkach to już nie.
A co do motocykla, po pierwsze porządny kask i ciuszki moto. big_smile

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

92

Burzowy napisał/a:

A może mi tego właśnie trzeba:P

Nigdy nie wiesz

Wiesz, że los jest perfidny big_smile??? Może zamiast rzucić się na Cb i wykorzystać, wykorzystamy zakochanego i następnie rzucimy lol?

Nie kuś losu Burzowy!!!!

EasyRider88 napisał/a:

A co do motocykla, po pierwsze porządny kask i ciuszki moto. big_smile

Kurteczkę ala na moto już mam big_smile. Nieświadomie kupiłam w podobnym stylu, a spodni ni ma jak. Na uczelni trzeba być classy big_smile. zresztą ja to będę taki "niedzielny pasażer". Dawcą nerek być nie zamierzam wink

93

A ja mam ciągle dylemat czy zamienić samochód na lepszy model czy na motor właśnie... ale zimy mogą być ciężkie dla 2 kółek.

Daj spokój Luna, ja jestem tak specyficzny, że mi nikt kroku nie dotrzyma na dłużej. Nieważne czy będę do przodu czy do tyłu;)

-

94 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-26 21:58:42)

Luna napisał/a:

Kurteczkę ala na moto już mam big_smile. Nieświadomie kupiłam w podobnym stylu, a spodni ni ma jak. Na uczelni trzeba być classy big_smile. zresztą ja to będę taki "niedzielny pasażer". Dawcą nerek być nie zamierzam wink

Po pierwsze, Luna tu nie chodzi o to jak wygląda się na moto. Tylko o wytrzymałość materiału, w kiedy się no wiesz... wywali człowiek na motocyklu. Zwykła cieniutka kurtka nic nie da. Ja tutaj mówię, o jakiejś tekstylnej lub prawdziwej skórzanej z protektorami, dodatkowo rękawiczki motocyklowe, a spodnie też są takie dżinsy motocyklowe plus jakieś buty. Nie zapominając o porządnym kasku.
Tutaj mały test kasków:
https://www.youtube.com/watch?v=3zpB_xUG55M

Nie mam pojęcia czym jeździ Twój kolega, i jakie ma doświadczenie, ale dam Ci parę wskazówek.
1. Podczas złożenia się na motocyklu, tworzysz jako pasażer (lub jako plecaczek big_smile taki slang motocyklowy) Razem z kierowcą jedną linię, nie możesz się odchylać w innym kierunku niż kierowca. Tworzycie jedność, jak podczas seksu i tańca.
2. Kiedy on będzie hamował zapieraj się o bak, bo podczas hamowania, siły zgodnie z zasadami fizyki, idą na przednie koło, więc cała masa motocykla, jak i kierowcy idzie na przód, więc Ty jak plecaczek, możesz najeżdżać na kierowcę, wgniatając jego przyrodzenie w bak. Jak czujesz że on zaczyna hamować, możesz zrobić tak, ścisnąć go udami i dać ręce na bak, to pomaga.
3. Sposób trzymania, za kierowcę, po prostu obejmij go w pasie, (możesz się do niego przytulić big_smile), czasem są uchwyty takie z tyłu motocykla, ale nie radzę się ich trzymać, bo podczas przyśpieszania można nadwyrężyć sobie barki, a Ty na pewno jesteś delikatna to złap się jeźdźca. Wbrew pozorom nawet słabe motocykle, mogą zrzucić pasażera, jeżeli ten źle się trzyma. Zdziwisz się, jak tam czuć przyspieszenie.
4. Staraj się nie stukać kaskiem w kask, troszkę to denerwuje i rozprasza.
5. O ile Twój kolega dobrze jeździ, i ma trochę oleju w głowie to powinien to wiedzieć. A co do stukania w kask, to jeżeli stosuje tak zwany międzygaz, podczas redukcji biegów, to o to się nie martw, bo często stukanie kaskiem w kask to powoduje.
6. No i musisz mu zaufać.
7. Powiedz mu, że jedziesz pierwszy raz.
Jeżeli, kolega będzie jechał powoli i ostrożnie czyli, łagodnie przyspieszał, łagodnie hamował i redukował biegi i jechał przepisowo. To się nie masz czym martwić. Ale jak zacznie pałować, będzie znał pojęcie na manetce gazu typu on-off to zrazi Ciebie do motocykli raz na zawsze, a co gorsza narazi Ciebie na bezpieczeństwo.

A jeszcze taka mała sprawa. Nie mów nigdy, że motocyklisci to dawcy. Nie oceniaj wszystkich. A po za tym, organy po wypadku motocyklowym, jeżeli ktoś nie daj Boże zginie, do niczego się nie nadają. No i to jest trochę przykre, że tak ktoś mówi o motocyklistach.

95

No i wpadł, a było do niego nie pisać lol

-

96 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-26 21:59:35)

Ja? big_smile

97

Owszem!

-

98

Cześć Dzieciaki:)

Burzowy dlaczego jesteś taki niemiły dla Kolegi EasyRider88 ?

99

Cześć Krejzolko;)

Ojjj faktycznie teraz to czytam, to nie wygląda najlepiej! Nie chodziło mi, że wpadł tutaj do tematu big_smile, jest jak najbardziej mile widziany myślę przez wszystkich. Chodziło mi o to, że amor z lunaparku go trafił;)

-

100

Burzowy napisał/a:

Daj spokój Luna, ja jestem tak specyficzny, że mi nikt kroku nie dotrzyma na dłużej. Nieważne czy będę do przodu czy do tyłu;)

Hahahaha, masz jakieś bardzo niewymagające środowisko. W moim byłbyś zdecydowanie na dole, więc na pewno musiałbyś się porządnie namęczyć, żeby dotrzymać mi kroku big_smile

101

EasyRider88 napisał/a:

Nie mam pojęcia czym jeździ Twój kolega, i jakie ma doświadczenie, ale dam Ci parę wskazówek.
1. Podczas złożenia się na motocyklu, tworzysz jako pasażer (lub jako plecaczek big_smile taki slang motocyklowy) Razem z kierowcą jedną linię, nie możesz się odchylać w innym kierunku niż kierowca. Tworzycie jedność, jak podczas seksu i tańca.
2. Kiedy on będzie hamował zapieraj się o bak, bo podczas hamowania, siły zgodnie z zasadami fizyki, idą na przednie koło, więc cała masa motocykla, jak i kierowcy idzie na przód, więc Ty jak plecaczek, możesz najeżdżać na kierowcę, wgniatając jego przyrodzenie w bak. Jak czujesz że on zaczyna hamować, możesz zrobić tak, ścisnąć go udami i dać ręce na bak, to pomaga.
3. Sposób trzymania, za kierowcę, po prostu obejmij go w pasie, (możesz się do niego przytulić big_smile), czasem są uchwyty takie z tyłu motocykla, ale nie radzę się ich trzymać, bo podczas przyśpieszania można nadwyrężyć sobie barki, a Ty na pewno jesteś delikatna to złap się jeźdźca. Wbrew pozorom nawet słabe motocykle, mogą zrzucić pasażera, jeżeli ten źle się trzyma. Zdziwisz się, jak tam czuć przyspieszenie.
4. Staraj się nie stukać kaskiem w kask, troszkę to denerwuje i rozprasza.
5. O ile Twój kolega dobrze jeździ, i ma trochę oleju w głowie to powinien to wiedzieć. A co do stukania w kask, to jeżeli stosuje tak zwany międzygaz, podczas redukcji biegów, to o to się nie martw, bo często stukanie kaskiem w kask to powoduje.
6. No i musisz mu zaufać.
7. Powiedz mu, że jedziesz pierwszy raz.
Jeżeli, kolega będzie jechał powoli i ostrożnie czyli, łagodnie przyspieszał, łagodnie hamował i redukował biegi i jechał przepisowo. To się nie masz czym martwić. Ale jak zacznie pałować, będzie znał pojęcie na manetce gazu typu on-off to zrazi Ciebie do motocykli raz na zawsze, a co gorsza narazi Ciebie na bezpieczeństwo.

Nie chcesz mnie przewieźć big_smile?

102 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-26 22:20:06)

A to ja mam Ciebie wozić? wink
Ale ja lubię mówić o swojej pasji i dzielić się nią. No co w tym złego. big_smile

103

EasyRider88 napisał/a:

A to ja mam Ciebie wozić? wink

Zaciekawiłeś mnie wink

104

LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Hahahaha, masz jakieś bardzo niewymagające środowisko. W moim byłbyś zdecydowanie na dole, więc na pewno musiałbyś się porządnie namęczyć, żeby dotrzymać mi kroku big_smile

Po Twoich postach to nasuwa mi się tylko zestaw smycz i kaganiec. Jakie Twoje środowisko? Co Ty tam w główce masz? Ja się na trzydziestki tu zasadzam dziewczynko;]

-

105

Burzowy napisał/a:

Cześć Krejzolko;)

Ojjj faktycznie teraz to czytam, to nie wygląda najlepiej! Nie chodziło mi, że wpadł tutaj do tematu big_smile, jest jak najbardziej mile widziany myślę przez wszystkich. Chodziło mi o to, że amor z lunaparku go trafił;)

A ja nie pomyślałam o żadnym "amorze z lunaparku" ale o tym, że Kolega po prostu uwielbia rozmawiać czy to w realu czy na forum  o swojej wielkiej pasji- motocyklach:)

106 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-26 22:22:08)

EasyRider88 napisał/a:

Ale ja lubię mówić o swojej pasji i dzielić się nią. No co w tym złego. big_smile

Ha. wiedziałam:)
Ależ ja mądra i domyślna tongue

107

Burzowy napisał/a:

....Chodziło mi o to, że amor z lunaparku go trafił;)

A czym mnie trafił? big_smile I co ja robiłem w lunapraku? Ja tam szczerze to nigdy nie byłem. wink

Luna napisał/a:

Zaciekawiłeś mnie wink

A czym?

108

Burzowy napisał/a:

Po Twoich postach to nasuwa mi się tylko zestaw smycz i kaganiec.

Kolejny co fantazjuje lol

Burzowy napisał/a:

Jakie Twoje środowisko? Co Ty tam w główce masz? Ja się na trzydziestki tu zasadzam dziewczynko;]

Uupppsss... Albo licealistki albo 30stki. Ja to mam szczęście! Smuteczek hmm

109 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2015-08-26 22:25:22)

Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Cześć Krejzolko;)

A ja nie pomyślałam o żadnym "amorze z lunaparku" ale o tym, że Kolega po prostu uwielbia rozmawiać czy to w realu czy na forum  o swojej wielkiej pasji- motocyklach:)

No wiesz... chciałem to rozegrać tak:

http://i57.tinypic.com/acg4z4.jpg

@Luna W tym rzecz, że to absolutnie nie są moje fantazje w żadnym wypadku.

-

110

EasyRider88 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

....Chodziło mi o to, że amor z lunaparku go trafił;)

A czym mnie trafił? big_smile I co ja robiłem w lunapraku? Ja tam szczerze to nigdy nie byłem. wink

Muszę Cię kiedyś zabrać big_smile!

EasyRider88 napisał/a:
Luna napisał/a:

Zaciekawiłeś mnie wink

A czym?

Ostrą jazdą lol

111

Burzowy napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Cześć Krejzolko;)

No wiesz... chciałem to rozegrać tak:

http://i57.tinypic.com/acg4z4.jpg

Romantycznie <3

112 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-26 22:28:43)

Burzowy napisał/a:

Ja się na trzydziestki tu zasadzam dziewczynko;]

No kurde a ja już po 30-tce i to aż trzy lat i sześć miesięcy i sześć dni i paręnaście godzin:)

113

Jaka ostra jazda, jak on ma nick EasyRider big_smile

-

114

Burzowy napisał/a:

@Luna W tym rzecz, że to absolutnie nie są moje fantazje w żadnym wypadku.

A co wczułeś się w avatarek lol?

Posty [ 77 do 114 z 1,108 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 30 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018