-CH3 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 21 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 1,108 ]

111

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Cześć Krejzolko;)

Ojjj faktycznie teraz to czytam, to nie wygląda najlepiej! Nie chodziło mi, że wpadł tutaj do tematu big_smile, jest jak najbardziej mile widziany myślę przez wszystkich. Chodziło mi o to, że amor z lunaparku go trafił;)

A ja nie pomyślałam o żadnym "amorze z lunaparku" ale o tym, że Kolega po prostu uwielbia rozmawiać czy to w realu czy na forum  o swojej wielkiej pasji- motocyklach:)

No wiesz... chciałem to rozegrać tak:

http://i57.tinypic.com/acg4z4.jpg

Romantycznie <3

112 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-26 21:28:43)

Burzowy napisał/a:

Ja się na trzydziestki tu zasadzam dziewczynko;]

No kurde a ja już po 30-tce i to aż trzy lat i sześć miesięcy i sześć dni i paręnaście godzin:)

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

113

Jaka ostra jazda, jak on ma nick EasyRider big_smile

-

114

Burzowy napisał/a:

@Luna W tym rzecz, że to absolutnie nie są moje fantazje w żadnym wypadku.

A co wczułeś się w avatarek lol?

115

Ale ja tam o żadnej ostrej jeździe, nie pisałem. smile

Muszę Cię kiedyś zabrać big_smile!

Wolę tam pójść po 100 kroć niż do klubu. big_smile

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

116

Burzowy napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Cześć Krejzolko;)

Ojjj faktycznie teraz to czytam, to nie wygląda najlepiej! Nie chodziło mi, że wpadł tutaj do tematu big_smile, jest jak najbardziej mile widziany myślę przez wszystkich. Chodziło mi o to, że amor z lunaparku go trafił;)

A ja nie pomyślałam o żadnym "amorze z lunaparku" ale o tym, że Kolega po prostu uwielbia rozmawiać czy to w realu czy na forum  o swojej wielkiej pasji- motocyklach:)

No wiesz... chciałem to rozegrać tak:

http://i57.tinypic.com/acg4z4.jpg

@Luna W tym rzecz, że to absolutnie nie są moje fantazje w żadnym wypadku.

O kurde, czyli z maściłam to! Niedobrze, niedobrze.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

117

Krejzolka... pilnuj się no, bo Cie ukradną i też nie zauważysz!

-

118

Jaka ostra jazda, jak on ma nick EasyRider big_smile

Bo mój nick odnosi się, do swobodnej jazdy na moto.

119

EasyRider88 napisał/a:

Ale ja tam o żadnej ostrej jeździe, nie pisałem. smile

Muszę Cię kiedyś zabrać big_smile!

Wolę tam pójść po 100 kroć niż do klubu. big_smile

Do klubu!!! Już tu chciałam Cię tam zaciągnąć i wykorzystać w obsikanej toalecie, a tu widzę, że tak latwo nie ma lol

120

Do klubu!!! Już tu chciałam Cię tam zaciągnąć i wykorzystać w obsikanej toalecie, a tu widzę, że tak latwo nie ma

Ale damskiej czy męskiej?

121

EasyRider88 napisał/a:

Do klubu!!! Już tu chciałam Cię tam zaciągnąć i wykorzystać w obsikanej toalecie, a tu widzę, że tak latwo nie ma

W mojej główce wyobraziłem sobie jak go faktycznie tam zaciągasz, a on przerażony krzyczy "tylko nie do damskiej!!!"

-

122

EasyRider88 napisał/a:

A na którą się zgodzisz lol

123

Burzowy napisał/a:
EasyRider88 napisał/a:

W mojej główce wyobraziłem sobie jak go faktycznie tam zaciągasz, a on przerażony krzyczy "tylko nie do damskiej!!!"

Burzowy, przestań tyle fantazjować lol!!! Aczkolwiek jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma lol

124 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-26 21:35:06)

Burzowy napisał/a:

To ja tez sobie powyobrażam. big_smile

Luna napisał/a:

A na którą się zgodzisz lol?

Do tej w lepszym stanie.

A co my tam będziemy robić?

125

Burzowy napisał/a:

Może mnie ukraść, albo porwać jakiś super facet, tak jak to opisałeś w innym wątku, gdzie ja bezczelnie się "wypowiedziałam" nie na temat:)

P.S. A pojedyncze siwe włosy mogą być?:)

126

EasyRider88 napisał/a:

A co my tam będziemy robić?

Dawaj i przebij fantazje Burzowego big_smile. Jestem otwarta na propozycje lol

127 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-26 21:40:29)

Nie no, bo mi się będziesz śnić dziś w nocy....

ps. Chciałbym. wink
Edit:
Albo nie bo to może być koszmar.

128

Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Może mnie ukraść, albo porwać jakiś super facet, tak jak to opisałeś w innym wątku, gdzie ja bezczelnie się "wypowiedziałam" nie na temat:)

Będę się musiał z nimi oswoić. Damy radę, kompromis jest sztuką.

@Lunka tak sobie wmawiaj, że ktoś tu fantazjuje poza Tobą.

-

129

EasyRider88 napisał/a:

Nie no, bo mi się będziesz śnić dziś w nocy....

ps. Chciałbym. wink
Edit:
Albo nie bo to może być koszmar.

Hahahaha, nie koszmar a piekielny klimat lol

130

Burzowy napisał/a:

@Lunka tak sobie wmawiaj, że ktoś tu fantazjuje poza Tobą.

W stylu, że ktoś ma fantazje dotyczące kogoś innego niż mnie wink??? Niemożliwe lol!!!!

131

Burzowy napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Będę się musiał z nimi oswoić. Damy radę, kompromis jest sztuką.

No już nie przesadzaj, to jest raptem parę włosków.

No dobra, najważniejsze, czy jesteś fajny?:)

132

A widziałaś kogoś niefajnego w tym temacie ;]?

-

133

Burzowy napisał/a:

Lizus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol

134

Burzowy napisał/a:

A widziałam?

135

LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Czekaj! Jednak coś się uchowało;]

-

136

Burzowy napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Czekaj! Jednak coś się uchowało;]

Za późno. Już wiem, ze nie dość, że o mnie fantazjujesz to jeszcze uważasz za fajną. Ja wygryw lol

137

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta!

138 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2015-08-26 21:57:58)

@Luna
No oczywiście, czemu nie? Zostańmy przyjaciółmi!

Ha lol

-

139 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-26 21:58:45)

Dobra. big_smile
Ale to ja jestem tym trzecim..

140

EasyRider88 napisał/a:

W stylu, że ja się biję big_smile??? Hihihi, jak chcesz mnie rozłożyć na łopatki to nie potrzebujesz pretekstu jakieś bójki, Kotek <3

Burzowy, jacy znowu przyjaciele?! Ja myślałam, że seksy będą!!! Smuteczek hmm. To pewnie przez ten wiek!!!

141

LunaPARK napisał/a:
EasyRider88 napisał/a:

W stylu, że ja się biję big_smile??? Hihihi, jak chcesz mnie rozłożyć na łopatki to nie potrzebujesz pretekstu jakieś bójki, Kotek <3

Burzowy, jacy znowu przyjaciele?! Ja myślałam, że seksy będą!!! Smuteczek hmm. To pewnie przez ten wiek!!!

Teraz jest po mojemu, także dziękuję, idę sobie. Spełniłem obowiązek, żegnam!

-

142

Burzowy napisał/a:

Teraz jest po mojemu, także dziękuję, idę sobie. Spełniłem obowiązek, żegnam!

Jestem teraz nieporządna, łatwa, nietajemnicza i niekobieca??? Smuteczek hmm

143

Luna napisał/a:

W stylu, że ja się biję big_smile??? Hihihi, jak chcesz mnie rozłożyć na łopatki to nie potrzebujesz pretekstu jakieś bójki, Kotek <3Burzowy, jacy znowu przyjaciele?! Ja myślałam, że seksy będą!!! Smuteczek hmm. To pewnie przez ten wiek!!!

Przecież wiesz że to tylko przysłowie. smile Kotku. Raczej to Ty mnie rozkładasz na łopatki... haha

144

EasyRider88 napisał/a:

Przecież wiesz że to tylko przysłowie. smile Kotku. Raczej to Ty mnie rozkładasz na łopatki... haha

Hahahaha, jestem twardą sztuką. Niestety bez walki się nie obejdzie big_smile

145

Ale po co walczyć, jak można sie godzić. Tylko jak?
A burzowy sobie poszedł, bo mu się pewnie chce spać. wink

146

EasyRider88 napisał/a:

Ale po co walczyć, jak można sie godzić. Tylko jak?

Wciąż otwarta na propozycje big_smile

Poza tym ja potrzebują adrenaliny big_smile. Albo walka albo dasz mi pojeździć wink

EasyRider88 napisał/a:

A burzowy sobie poszedł, bo mu się pewnie chce spać. wink

Po dżentelmeńsku chciał nas samych zostawić. Teraz możesz pisać te fantazje lol

147

Luna napisał/a:

Wciąż otwarta na propozycje big_smile

Poza tym ja potrzebują adrenaliny big_smile. Albo walka albo dasz mi pojeździć wink

Ale to sama coś zaproponuj. No jak chcesz, to możesz sobie też pojeździć.

Po dżentelmeńsku chciał nas samych zostawić. Teraz możesz pisać te fantazje

No ale Ty pierwsza, zaczęłaś proponować i fanatazja skończyła się na kiblu. wink

148

EasyRider88 napisał/a:

No ale Ty pierwsza, zaczęłaś proponować i fanatazja skończyła się na kiblu. wink

Lubię pełnych inicjatywy mężczyzn big_smile. Ja jestem bardziej otwarta na nowości, Cb tyle rzeczy brzydzi, że aż bym się krępowała coś proponować sad. masz głos big_smile

149

eee no ale mogę zmienić myślenie. Co nie? Ja jeszcze nie zamknąłem warsztatu, ale nawet go nie otworzyłem. Wiesz jakbym poznał wartościową dziewczynę, to na pewno zmienił bym myślenie.

150

Easy, czasem nie warto rezygnować z swoich przekonań, bo ktoś się z nimi nie zgadza. Nawet jak jest to wartościowy kwiatuszek smile. Są i kwiatuszki o takich samych poglądach co Ty <3

151 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-26 22:34:00)

napisałem wtedy, że nie jestem co do tych przekonań, a w zasadzie, mojego zdania pewny. Bo jeszcze nie spróbowałem, a kilka rzeczy co nie lubiłem, jak spróbowałem to polubiłem. smile

Są i kwiatuszki o takich samych poglądach co Ty <3

No wiem, i właśnie z nim piszę.

ps. Zemsta jest słodka. big_smile

152

EasyRider88 napisał/a:

napisałem wtedy, że nie jestem co do tych przekonań, a w zasadzie, mojego zdania pewny. Bo jeszcze nie spróbowałem, a kilka rzeczy co nie lubiłem, jak spróbowałem to polubiłem. smile

Hahahaha, wiesz że jesteś istną niewiadomą i maksymalnym ryzykiem big_smile

EasyRider88 napisał/a:

Są i kwiatuszki o takich samych poglądach co Ty <3

No wiem, i właśnie z nim piszę.

Ja przecież chodzą do klubów big_smile!!!

EasyRider88 napisał/a:

ps. Zemsta jest słodka. big_smile

Jaka zemsta o.O?

153 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-26 22:40:41)

Zamiast no forum pewnej gry napisałem o tej zemście tutaj. Tego nie pisałem jak coś. big_smile

A co tam robisz?

A po za tym, ze 3% fajnych dziewczyn tam też chodzi. smile A ty się do nich wliczasz.

154

EasyRider88 napisał/a:

Zamiast no forum pewnej gry napisałem o tej zemście tutaj. Tego nie pisałem jak coś. big_smile

Robię się podejrzliwa lol

EasyRider88 napisał/a:

A co tam robisz?

Jak to co??? Zapraszam Cię przecież caly wieczór big_smile

EasyRider88 napisał/a:

A po za tym, ze 3% fajnych dziewczyn tam też chodzi. smile A ty się do nich wliczasz.

<3 <3 <3 . Jakie zmiany światopoglądowe się szykują lol. Ty mnie tu nie bajeruj big_smile

155

<3 <3 <3 . Jakie zmiany światopoglądowe się szykują lol. Ty mnie tu nie bajeruj big_smile

Nie bajeruje, tylko mam koleżankę, która też jest fajną dziewczyną i lubi sobie raz na jakiś czas pójść do klubu. Więc ja nie bajeruje, tylko stwierdzam fakty. smile

Jak to co??? Zapraszam Cię przecież caly wieczór big_smile

No to siedzisz teraz w jakimś klubie, i wysyłasz zapro? Ja bardzo dziękuje, ale nie skorzystam. A co do tych kibli. To jak już co. To bym Ciebie zabrał do domu. Sory ale dla mnie kibel służy do wypróżniania, a nie do seksu.

Jutro, opiszę dokładniej o co mi tak nprawdę chodzi z tymi klubami. smile bo dziś mi się już nie chce.

156

EasyRider88 napisał/a:

A co do tych kibli. To jak już co. To bym Ciebie zabrał do domu.

Hahahaha, ja tu seksy proponuję, a ten mi będzie jeszcze wybrzydzał lol
Toż mówiłam, że to Ty musisz ustalać zasady, bo się nie dogadamy big_smile. W domu zbytnia sztampa. Zaskocz mnie, Kotek <3

157

LunaPARK napisał/a:
EasyRider88 napisał/a:

A co do tych kibli. To jak już co. To bym Ciebie zabrał do domu.

Hahahaha, ja tu seksy proponuję, a ten mi będzie jeszcze wybrzydzał lol
Toż mówiłam, że to Ty musisz ustalać zasady, bo się nie dogadamy big_smile. W domu zbytnia sztampa. Zaskocz mnie, Kotek <3

Luna, ja już Ci to napisałem, tak potrafisz odwrócić kota ogonem, że co ja nie napiszę to i tak masz odpowiedź.
Pierwsza zasada:
Nie rób tego, z pierwszą lepszą osobą, (na pewno nie w kiblu)
Znajdź sobie dziewczynę, poznaj ją, potem coś zrób
Antykoncepcja.
Masz zasady. big_smile

158

EasyRider88 napisał/a:

Pierwsza zasada:
Nie rób tego, z pierwszą lepszą osobą, (na pewno nie w kiblu)
Znajdź sobie dziewczynę, poznaj ją, potem coś zrób
Antykoncepcja.
Masz zasady. big_smile

Oooo, a te pozostałe??? Znowu mnie bajerzysz,a potem zostanie nam tylko klasyk lol

159

A te pozostałe, to zaraz Ci napisze tylko muszę je wymyślić.

160

http://www.netkobiety.pl/t87817.html Jak chcesz podpowiedź wink

161

Dobra, Kotek. Idę spać, bo już przysypiam. Dobranoc i do jutra :*

162 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-27 08:49:43)

heh,

EasyRider88 napisał/a:

...Masz rację. smile Jeszcze nie wiem jak to będzie w moim przypadku, jak zacznę współżyć. O ile w ogóle do tego kiedyś dojdzie. big_smile A zresztą kto to wie, jak będzie.
No właśnie. Nie wiem jak będzie jak już to zainicjuje. Ale na pewno nie będę chodził i szukał jakiejś jednorazowej przygody. Raczej będzie to z ukochaną osobą. Wiesz, też mam takie zasady jak Ty. I to nie jest tak, że ja mam zerowe libido. Raz mi się chce mocniej, raz słabiej.

Masz moją wypowiedź. Z tamtego wątku.

Toż mówiłam, że to Ty musisz ustalać zasady, bo się nie dogada

No, więc były ustalone to czego chcesz więcej?
Zapomniałem dodać:
Godność
Moralność
i poszanowanie dla ciała, pasuje ci?
A tak po za tym, to przeczytaj ten mój pierwszy post w tym temacie o potrzebach seksualnych. Chyba umiesz czytać, ze zrozumieniem? Bo więkoszość się tam wypowiadających nie miała bladego pojęcia, o co mi chodziło. Ja nigdzie nie napisałem że jestem aseksualny. Napisałem, że czasem nawet mam dużą ochotę jak widzę jakąś dziewczynę. A to, że się brzydzę bo o to Ci chodzi, to nie jest do końca prawda, to wydaje mi się obrzydliwe, a wcale tak być nie musi. Więc... wydaje mi się że Ty po prostu starasz się mi odgryźć, bo nie wiem może Ciebie to dotkneło co tam napisałem?

Edit:
Właśnie znalzałem ciekawy artykuł. Oczywiście, nie wkleje linku, bo nie wolno, ale od czasu do czasu, wrzucę tu mały zacytowany fragment. big_smile

bo z jednej strony uważamy się za najbardziej rozwinięte zwierzęta, w zasadzie to już się do nich nie chcemy zaliczać. A jednocześnie dajemy sobie fory na zaspokajanie najbardziej pierwotnych potrzeb, nad którymi wypadałoby panować, to by właśnie świadczyło o rozwoju. Tak dobrze rozwinięty mózg zobowiązuje. Umiejętność panowania nad napięciem seksualnym to także dorosłość i nie wiąże się z małym temperamentem. Presja ciągłego uprawiania seksu i okazywania seksualności w każdej nadarzającej się sytuacji jest dowodem na zezwierzęcenie. Czasem mam wrażenie, że część kobiet jest ciągle w rui. Napięcie seksualne na imprezach bardzo szybko jest rozładowywane na przykład w toaletach. Potem wystarczy otrzepać i wygładzić kieckę i można wracać do zabawy, a z chłopakiem, z którym przed chwilą zrobiło się coś szalenie intymnego, nawet nie trzeba więcej rozmawiać. Jakby chodziło o przypudrowanie nosa albo poprawienie fryzury. Nie oceniam tego w kategoriach moralnych, ale raczej jako chorobę cywilizacyjną, która odziera nas z bardzo cennych doznań, spłyca człowieczeństwo.

163

EasyRider88, masz 20 lat to na dobrą sprawę nic nie straciłeś jeszcze. Nie przełamuj się na siłę, bo to Ci nie pomoże. Nie bierz laski robota, która podejdzie do wszystkiego mechanicznie i z wyrobionymi nawykami;). Tyle, że szukać trzeba, bo samo nic nie przyjdzie.

-

164 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-27 13:49:39)

Przecież napisałem w tamtym wątku tak:

EasyRider88 napisał/a:

No właśnie. Nie wiem jak będzie jak już to zainicjuje. Ale na pewno! nie będę chodził i szukał jakiejś jednorazowej przygody. Raczej będzie to z ukochaną osobą. Wiesz, też mam takie zasady jak Ty.I to nie jest tak, że ja mam zerowe libido. Raz mi się chce mocniej, raz słabiej....

Ludzie czy wy czytać ze zrozumieniem nie umiecie? o.O?

Nie przełamuj się na siłę, bo to Ci nie pomoże. Nie bierz laski robota, która podejdzie do wszystkiego mechanicznie i z wyrobionymi nawykami;). Tyle, że szukać trzeba, bo samo nic nie przyjdzie.

Gdzie ja napisałem, że chce szukać/przełamywać na siłę? Tyle że ja nie szukam, bo właśnie nie czuję takiej potrzeby. A wy ze mnie robicie, jakiegoś aseksualnego i dziwnego faceta. Szczególnie Luna. Moje libido na razie śpi, i to dobrze, bo widzisz, jakbym nie mógł wytrzymać, to właśnie zrobił bym tak jak napisałeś, że nie szukać laski robota, dlatego nie chce go budzić i na razie mi to nie przeszkadza. Przyjdzie odpowiedni czas i osoba, wtedy na pewno będzie inaczej, bo wiem to po sobie. Tylko że inny nie wytrzymuje i chodzi po klubach, o to mi chodziło. (Uprzedzam, nie mam zamiaru nikogo obrażać, z tym, że ja mogę to kontrolowac a inni trochę mniej, bo ja nie mam mizaru się tym chwalić)

big_smile Gość ma świętą racje: (w szczególności o klubach) A polecam poczytać komentarze pod filmem.
https://www.youtube.com/watch?v=368jV4m77OQ&sns=fb

latego ludzie których interesuje coś więcej niż jedzenie, wypróżnianie, spanie, kopulacja, bycie poważanym w danej grupie społecznej (czyli proste przyjemności, charakteryzujące zwierzęta), dbali by ten poziom hormonalnej „męskości” obniżyć. Dokonywali tego rezygnując z jedzenia mięsa, unikając kobiet, słońca i ciężkiej pracy fizycznej. W efekcie mieli czysty, jasny umysł niezmącony żądzami, który mogli wykorzystać w swoich własnych celach. Jednocześnie byli dla kobiet kompletnie aseksualni. Dlaczego? Ponieważ byli groźni...Jeśli mężczyźnie nie zależy na tym, co kobieta ma pod sukienką, ona nie może nim manipulować, prosić o przysługi – nie może być legalnym, usankcjonowanym przez prawo i społeczeństwo pasożytem. To budzi strach i pogardę, co warto zrozumieć. Jeśli jesteś w dobrej formie, najedzony, świeci słońce, a ładna dziewczyna w seksownej sukience opowie kiepski kawał, to idę o zakład że się zaśmiejesz. On naprawdę Cię rozśmieszy. Jeśli widok kobiety nie wzbudza w Tobie zbyt silnych pragnień, najczęściej wyda się pusty, płytki i mechanicznie powtórzony, w efekcie nie będzie się z czego śmiać. Bez pożądania czy ojcowskich uczuć, kobiece fochy, problemy, żarty i pomysły wydają się banalne i dziecinne. Pożądanie zakrywa kobiece wady, oraz wyolbrzymia zalety.

165

Lol. aż nie wiem co napisać o.O

Przepraszam jeśli Cię uraziłam. Nie było to celowe.

Skąd pomysł, że uważam Cię za aseksualnego, skoro przez cały wieczór rozmawiałam z Tobą z podtekstem seksualnym o.O???

A ten filmik to ma być jakaś sugestia czy coś edytowałeś i przez to nie zrozumiałam???

Posty [ 111 do 165 z 1,108 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 21 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018