świąteczne prezenty :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » świąteczne prezenty :)

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 62 z 62 ]

56

Odp: świąteczne prezenty :)

Co z tych propozycji będzie najlepszym prezentem dla ukochanego - kubek z naszym zdjeciem, ciuch (sweter, bluza, buty) czy zestaw kosmetyków? Wybrałam takie, bo zależy mi, żeby prezent był przydatny. Kubek do pracy, bo sam mi mówił, że musi sobie kupić. Ubranie i kosmetyki zawsze się przydadzą.

Zobacz podobne tematy :

57 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-12-18 19:30:23)

Ja kupiłam swojemu tacie Mild x1 za 150 zł. Jedyny minus - bateria trzyma nie za długo (wystarcza na 1 paczkę papierosów, a on palił 2). Więc kupowanie tylko jednego papierosa nie ma sensu.. mój tata zawsze sięgał po papierosa, jak e-papieros rozładowywał się.
Szukałam ostatnio prezent dla swojego chłopaka i też pomyślałam o e-papierosie. Znalazłam 2 papierosy za 135 złoty, ale nie znam tej firmy. W opiniach piszą że jest spoko i można kupować. A więc kupiłam.
Tu jest link
link usunięty
Na tej samej stronie internetowej znalazłam też prezent dla mojego brata, ale nie mogę zdecydować się pomiędzy tym link usunięty a link usunięty

58

W rodzinie zmieniliśmy formułę i zamieniliśmy zgodnie  drogie prezenty na drobne upominki. W zeszłym roku były to wody toaletowe FM. a W tym roku zastanawiamy się nad produktami z mydlarni. Droższe prezenty zostawiliśmy na inne okazje. W tym samym miesiącu rodzinnie obchodzimy urodziny i imieniny członków rodziny, więc okazja się nadarza. Prezenty są podobne i w razie kiedy coś nie odpowiada, to się wymieniamy.

59

Lubię dawać książki w prezencie, ale moi znajomi także lubią je kupować, dlatego zawsze boję się, że jakąś książkę już czytali. Zwykle staram się podpytać, ale dodatkowo także przeglądam ofertę księgarni Motyleksiazkowe, bo oni mają wiele książek, które trudno znaleźć w księgarniach. Zawsze dobieram książkę do gustu i zainteresowań danej osoby, dlatego nie lubię dawać takich prezentów nieznajomych.

[tu był nieregulaminowy link]

60

My już większość rodziny mamy z głowy. Zakupy zaczęliśmy w październiku. Lubię obdarowywać praktycznymi prezentami

[tu był nieregulaminowy link]

61 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-12-19 20:16:43)

W tym roku kupiłam dla chłopaka i dla brata gadżety sportowe ( smartband plum!) sama mam i jestem bardzo zadowolona

62 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-01-03 12:00:49)

Mojemu facetowi kupiłam na święta słuchawki z spam, dobrze że mają polską dystrybucję to prezent przyszedł na czas bo zamawiałam go na ostatnią chwilę. A wszystko przez to że mieliśmy nie robić sobie prezentów a on zmienił zdanie tongue

Posty [ 56 do 62 z 62 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » świąteczne prezenty :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018