Szczepić czy nie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 131 do 137 z 137 ]

131

Odp: Szczepić czy nie?
beniaban napisał/a:

Cyngil mówisz o tym ile jest teraz szczepionek czy kiedyś?

Teraz.

Zobacz podobne tematy :

132

Odp: Szczepić czy nie?

jA Mam w książeczce do 2 r.ż 16 szczepień..

133

Odp: Szczepić czy nie?
beniaban napisał/a:

jA Mam w książeczce do 2 r.ż 16 szczepień..

Może chodzi o dawki? to by się zgadzało ,że coś koło 16 samo wzw jest 3 razy

134

Odp: Szczepić czy nie?

no tak..17 wkłuć do drugiego roku życia. Doliczyłam. W każdym razie mając już doświadczenie z lekkim NOP-em boję się okrutnie każdego szczepienia. Teraz jestem w ciąży i słyszałam, że od 2017 wprowadzają darmowe szczepienia na menin i pneumokoki..nie wiem tylko czy obowiązkowe?

135

Odp: Szczepić czy nie?
beniaban napisał/a:

no tak..17 wkłuć do drugiego roku życia. Doliczyłam. W każdym razie mając już doświadczenie z lekkim NOP-em boję się okrutnie każdego szczepienia. Teraz jestem w ciąży i słyszałam, że od 2017 wprowadzają darmowe szczepienia na menin i pneumokoki..nie wiem tylko czy obowiązkowe?

To dziwne, bo ja rodziłam w 2013 i mam jak byk 16 wkłuć do 4-ego roku życia. A szczepiłam tylko i wyłącznie na szczepienia obowiązkowe.

136

Odp: Szczepić czy nie?

Nie wiem od czego to zależy. Dostałam książeczkę w szpitalu jeszcze i tu jest ostatnie szczepienie w wieku od 16-18 miesięcy a potem dopiero  w 6 rż i policzyłam 17 wkłuć
a rodziłam w zeszłym roku

137

Odp: Szczepić czy nie?

Szczepię, od NOP-u bardziej boję się powikłań po chorobach.

Posty [ 131 do 137 z 137 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024