Jak często golicie nogi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak często golicie nogi?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 96 z 96 ]

77

Odp: Jak często golicie nogi?

Im częściej golisz, tym szybciej rosną i mocniejsze. Może nie uwierzysz ale ja goliłam tydzień temu i dziś mają jakieś 0.5 mm :-) Chyba jestem szczęściarą :-P

Zobacz podobne tematy :

78

po goleniu włosy nie są mocniejsze. to mit.

po prostu wlos jest sciety rowno i przez to jest ostry i gruby.

ja wolę jednak depilator - i mam spokój na dwa, trzy tygodnie.

79 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2016-10-16 22:12:29)

na zimę zapuszczam, oszczędzam na rajstopach wink
Na szczęście mam słaby "zarost" i golę zwykłą maszynką raz na tydzień.
Podziwiam szczerze te, które używają depilatora. Ja bym nie dała rady...

80

co drugi dzień i zaczyna mnie to wkurzać.

81

A ja wcale nie golę, bo nie muszę:) Nie mam na nogach najmniejszego włoska, nigdy nie miałam.

82

ja golę co 2,3 dzień. Ostatnio poważnie zastanawiam się nad depilacją laserową...

Zazdroszę wam kobietki, które nie musicie... Ja latem to codziennie, teraz jak już są długie spodnie, no to, ze dwa, trzy razy w tygodniu...

84

Ja jestem blondynką, więc nawet jak tydzień nie golę, to tragedii nie ma. Z drugiej strony są tak łamliwe, że nigdy nie potrafię ogolić nóg depilatorem tak, żeby były gładkie, bo za bardzo się łamią i urywają i depilator ich nie łapie...

85

Ja jakoś co 3-4 dni, częściej mi się nie chcę, bo weź markuj codziennie 20 minut na to by dobrze je ogolić, a i tak przy nogach duuuuużo czasu w łazience (cellulit). pachy golę co 2 dni, bo to szybko idzie big_smile

każda wariatka ma na głowie kwiatka! smile

86

Zimą to nawet raz w miesiacu (:D), wiosną i latem co 4-5 dni

87

klaudia.g napisał/a:

Im częściej golisz, tym szybciej rosną i mocniejsze. Może nie uwierzysz ale ja goliłam tydzień temu i dziś mają jakieś 0.5 mm :-) Chyba jestem szczęściarą :-P

Najbardziej bzdurny mit.

Włosy zawsze rosna tak samo (chyba, ze nastepuja np. zmiany hormonane w ciele), zwyczajnie z powodu ich ścięcia są grubsze i ciemniejsze i wydaje nam sie, ze rosna szybciej niz nieścięte

88

Tak myśle, ze co 2-3 dni... Teraz ciepło się robi, więc niestety, ale trzeba częściej.

89

Przestałam golić, bo za szybko odrastały i mocniejsze. Raz na tydzień nakładam veet w kremie, taki do skóry suchej, bo mam problem ze skórą właśnie i tyle mi wystarczy. Kilka minut i spokój, żadnych zacięć, śladów, wygoda po prostu. smile

90

Co 2 dzień smile Nie wytrzymałabym dłużej tongue

91

1--2 razy w miesiacu, wloski rosna mi bardzo wolno.

92

Wzrost wlosa zalezy od wielu czynnikow - takich jak chociazby hormony. Wiec nic dziwnego, ze jednym rosna szybciej a innym wolniej

93

latem co 2-3 dni, bo nie chce mi się w łazience spędzać tyle czasu codziennie big_smile poza tym nie nosze zbytnio spódnic czy sukienek to nie widać aż tak big_smile

94

Też nie noszę, ale mam twarde włoski, więc jak odrastają to zaraz kłują, więc raz na tydzień ten veet. Zimą rzadziej, bo nie zawsze mi się chce, jak latam w spodniach. tongue

95

_v_ napisał/a:

po goleniu włosy nie są mocniejsze. to mit.

Powątpiewam. To chyba wymyślili producenci maszynek do golenia wink .
Gdy miałam bodajże 17 lat, pierwszy raz wzięłam maszynkę, by ogolić część nogi. Bałam się ogolić całą nogę, ogoliłam fragment. Wiecie jak teraz wyglądają moje nogi? Całe są owłosione jednakowo, ale w tym miejscu są bardziej. Jest wyraźny "placek", na którym jest ich więcej. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy są mocniejsze/grubsze, ale jest ich więcej. Niech mi nikt nie wmawia, że to nieprawda, bo ja jestem żywym dowodem, że golenie powoduje większy wzrost owłosienia. Kiedyś nie wyglądałam tak jak dziś... a wyglądam na nogach prawie jak mój mąż ( w sensie owłosienia).
W letnie ciepłe dni golę co 2-gi dzień (powinnam codziennie, bo już po 1 dniu widać odrosty).

Dla porównania. Okolice bikini i "wąsik"depiluję. Teraz już bardzo rzadko, bo włosy z czasem tak osłabły, że jeśli wyrastają to jest ich mało, są jasne i cienkie.
Gdyby depilacja była tańsza, potraktowałabym tak samo moje nogi wink .

Podobno włosy rosną niespełna 1 cm w m-c. Ja jestem ewenementem, bo nogi ogoliłam tydzień temu, a włoski już mają 5 mm.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

96

Teraz to w ogóle jest trend na niezgolenie, który testuje jedna z moich koleżanek, ale już widzę, że się łamie :-D

Na szczęście mam dużo włosów tam gdzie trzeba i niewiele tam, gdzie ich nie potrzebuję, więc od biedy co 2 tyg. przejadę po nogach depilatorem i właściwie w życiu może ze 2-3 razy zdarzyło mi się ogolić nogi maszynką do golenia i to tylko dlatego, że musiały być akurat idealnie gładkie, czyli pozbawione jasnych, rzadkich i słabych włosków, ale to i tak nie spowodowało, że zaczęły rosnąć jakieś mocniejsze czy coś w tym stylu, więc podtrzymuję twierdzenie, że to mit.

Posty [ 77 do 96 z 96 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak często golicie nogi?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018