KAWIARENKA DOROSŁYCH KOBIET - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » KAWIARENKA DOROSŁYCH KOBIET

Strony Poprzednia 1 2 3 4 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 110 z 396 ]

56

Odp: KAWIARENKA DOROSŁYCH KOBIET
lida47 napisał/a:

Dziewczyny na K, to Karmina, Kora i Koma -wpadają czasami, a my wciąż na nie cierpliwie czekamy.

No i karmela na "K".
Ciekawe czy karmela ma czas i ochotę być o 15-tej na Placu Defilad ?

A wiecie dziewczyny (lido-Ty zapamiętale kibicujesz !!!), że dziś u Moniki Olejnik bedzie GRUSZKA !!!?

Dziś rano, gdy malowałam rzęsy, przypomniało mi się, że rozmawiałyśmy kiedyś o makijażu. Pamiętam, jak lubi malować twarz karmina, pamiętam - że lida ma alergię na większość kosmetyków.
A jak jest u pozostałych koleżanek w tym względzie ? Malijecie się ?

Zobacz podobne tematy :

57

blanche napisał/a:

Obejrzałam, sesje zdjęciową Twojego kota smile Ma ładny pyszczek i miło popatrzeć na zwierzę z takiej odległości. Nie przepadam za kotami, tego że łaszą się pomiędzy nogami. Denerwuje mnie dotyk zwierząt, brzydzę się i czasem się go boję. Może gdybym miała własne zwierzątko traktowałabym inne zwierzęta lepiej. Wszystkie obce psy i koty niech chodzą swoimi drogami, ja im nie przeszkadzam i one też mogłyby być tak uprzejme dla mnie smile Już widzę wasze skrzywione miny - co najmniej dwie kociary w kafejce, a tu taki wpis!

Nie oglądam "Mam talent". Czasem włączę na początkowe odcinki podobnych programów, żeby zorientować się w czym rzecz, ale zwykle szybko mnie nudzą. Ale dzisiaj, obierając brzoskwinie (!), obejrzałam w dwójce "Powiedz tak", a zaraz po tym w jedynce "Gotowi na ślub". Chyba pierwsze odcinki to były. I też się rozczarowałam. Może jestem zbyt wymagającym widzem?

)

big_smile:D to faktycznie dla Ciebie tylko ta odległość jest do zaakceptowania, blanche.

A Szymona Majewskiego ? Ostatnio strasznie sobie "pozwalają".. Ale oglądam zawsze, jeśli tylko mam czas.

Dziewczyny - ja znowu mam komputer w naprawie. W sobotę wieczorem odmówił współpracy.
Piszę z biura - chwilę jeszcze "pobuszuję" - a potem nie wiem, kiedy się odezwę. Mam nadzieję, że jutro mi go oddadzą ! - dziś mąż go oddał do naprawy. Mówi - że to ja ciągle gdzieś "wchodzę" i ściągam śmiecie..!!!! Nieprawda.

58 Ostatnio edytowany przez blanche (2009-09-14 20:18:38)

Marilyn, jako założycielka kafejki nie możesz pozwolić sobie na awarie komputera tongue
Pogoń kogo trzeba! big_smile

Oglądałam Majewskiego do czasu, tzn. teraz TVN nie mam. W ogóle telewizora nie mam. Zajmuję mieszkanie nad babcią i do niej chodzę na tv ale nieczęsto, u siebie mam komputer i książki smile Jedyne za czym tęsknię to TVN 24. Lubiłam patrzeć na show Majewskiego, a najbardziej na "rozmowy w tłoku" smile

Make-up big_smile  Nie ukrywam: bez niego ciężko mi wyjść z domu big_smile Na co dzień obowiązkowo podkład, korektor i puder. Na miasto, imprezę maluję oczy - kredka, cień, tusz i dodaję różu na policzki. Najbardziej lubię "przydymione oko", uwielbiam ciemne cienie do powiek i zwykle stosuję podwójne. Od wielkiego dzwonu konturówka i błyszczyk, częściej pomadka w naturalnym kolorze, bo zawsze najmocniej pomalowane mam oczy.

Potrzebuję porady...
Dzisiaj pojechałyśmy na cmentarz z długaśną doniczką pełną wrzosów - śliczne są big_smile . Na nagrobku dziadka zastałyśmy pęknięty znicz i rozlaną wokół stearynę! Pomnik ma 2 miesiące! To się da zmyć? Pomijam już fakt, że żadna z nas nie kładła lampek na pomniku tylko przy nim. Miałyśmy zamiar kupić specjalne podstawki z hartowanego szkła, żeby na nich stawiać znicze, bo kamieniarz napędził nam strachu, że taka sytuacja może się przydarzyć... No i lipa! Sytuacja się przydarzyła, a my zostałyśmy z kłopotem....
Doniczka się przydała, zasłoniła plamę. Ale co robić zimą, kiedy żadnych roślin do niej nie włożę?

Same artystki na forum smile malowanie, robienie na drutach, fotografowanie. Czuję się gorsza sad Chociaż nie, uwielbiam tworzyć w piśmie. Żałuję jednak, że mama nie przekazała mi w genach 'dobrej kreski' - jako studentka rysowała portrety i projektowała. Do tej pory rysuje, wycina, maluje ale tylko do szkoły - też jest n-lką. Może w wolnej chwili spróbuję malowania na szkle.

59

Witam serdecznie koleżanki.
Wpadam jak po ogień i proszę o przyjęcie do grona Dorosłych Kobiet ,jak widzę mądrych ,zdolnych z wieloma talentami [ wady wyjdą zapewne w praniu ].
Nie mogłam wcześniej do Was przyjść bo miałam wiele spraw na głowie ,ale już jestem.Witam.
Musiałam się też trochę ubrać [avatar ,sygnaturka-ten kawałek podłogi zabrałam ,wybaczcie] ,niestety nie zdobyłam tak szybko programu korygującego pisownię [bo takim zapewne dysponuje blanche]

Blanche ty masz talent do pisania ,więc pisz jak najwięcej to będzie Nam milej.

Niestety dziś kończe pakowanie i jadę ale myślami jestem z Wami .
Do zobaczenia ,do usłyszenia .

Teraz mój jest ten kawałek podłogi.

60

Witam Cię, Bożenko! smile
Skoro Ty się ubrałaś to ja na golasa po netkobietach buszuję big_smile

Czy mam talent do pisania -  nie wiem. Po prostu lubię tworzyć długaśne epistoły big_smile Wygadana jestem, jak mi się wydaje także na forum.

Już sama nie wiem jak to jest z tym 'słownikiem'. Programu specjalnie nie pobierałam, jeśli nawet to nieświadomie.

A gdzie reszta dziewczyn, hę? Ładnie to tak zostawiać nas na pastwę losu?
Jakoś nie możemy się zgrać. Kiedy ja jestem, Was nie ma i na odwrót....

61 Ostatnio edytowany przez Marysieńka (2009-09-16 17:06:06)

Dzień Dobry ! Ja też jak po ogień ! Ja będę buszowała w figach i staniku ! Za dużo u Was nie popiszę ale pozwolicie, że będę przychodzić w odwiedziny. Ładnie piszecie, a do tego coś ładnego można obejrzeć. Chętnie się dowiem, jak jest z tym słownikiem lido? Blanche, miło się ciebie czyta. Majewskiego oglądałam, też myslę,że przesadził jeśli chodzi o te worki na głowach!prezydentów!
Oglądałam na DVD DZIEWCZYNĘ Z PERŁĄ, ach jak bardzo mi się podobał ten film! Czy oglądałyście może?
A na zalany nagrobek,to nie wiem jak to zrobić,ale stearyna zawsze po podziałanu na nią wysokiej temperatury wchłania się w serwetki. W domu-to rozgrzewam plamę parą z żelazka, a na cmentarzu,to nie mam pomysłu.
Marilyn,co z tym komputerem?To chociaż do tego biura idź popisać!
Serdecznie pozdrawiam Panie

62

Mrysieńko, cieszę się, że nasze grono się powiększa big_smile

Wiem, że wosk w domu można ściągnąć przez bibułkę, ale jak podłączyć do prądu żelazko na cmentarzu? smile Wczoraj dowiedziałam się, że można zamówić u kamieniarza czyszczenie stearyny z pomnika, koszt około 50 zł - niedługo wypróbujemy. Ponoć plama nie zniknie, ale zblednie i zbliży się kolorystycznie do granitu nagrobka. Zawsze to lepsze niż nic...

"Dziewczyny z perłą" nie widziałam, może kiedyś zdobędę.

I znowu tylko mnie przyszło powitać nową użytkowniczkę? sad Co się dzieje dziewczyny? Znajdźcie chwilę na kafejkę...

63

Dziewczyna z perła -piękny film.
Dodałam do swojej filmoteki na wielokrotne ogladanie.

Ja piszę na forum bez słownika.
Jesli nie jestem pewna sprawdzam w ortograficznym  -ksiażka, ewentualnie w edytorze tekstu.

Jeśli mimo to robię błędy, przepraszam.

Dziś moja córka obchodzi 18 urodziny więc pozdrawiając uciekam!

(...) niewielu miej przyjaciół, niech będą prawdziwi.

64

Witam dziewczyny.
Widzę ,że pracujecie nad ubiorem ,to dobrze.
Czy do pracy ubieracie się tak samo jak na podryw czy inaczej ,czy szata zdobi człowieka ,czy nie.
Myślałam,że już będę tylko dla Was ale jeszcze musze pozamiatać  obok.
Pa.
Karmina czy zauważyłaś ,że studenci ,absolwenci Wydziałów Artystycznych mają w ubiorach ,w wyglądzie zawsze coś  szczególnego ,zawsze coś intrygującego.
Napisz nam proszę jak jest u Ciebie.
Idę porozmawiac o ubiorach do 40+ bo ktoś ubiera się na Piotrkowskiej.
Blanche daj juz sobie spokój masz zainstalowany zapewne  cały pakiet Office,będziesz naszym korektorem.
Lida jestes super ,ale po tym wszystkim pewnie włosy same Ci sie wyprostowały ,na 18 daj córce coś szczególnego ,może babcinego ,może talizman.
Marilyn to może idź do netkafejki w mieście i coś napisz .
Pozostałe dziewczyny też pozdrawiam .
Napiszcie co z tymi ciuchami.

65 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-10-31 21:11:33)

Odzyskałam komputer, mąż miał rację (jak zwykle..?).
Komputer był zawirusowany. Wrócił zupełnie "goły"(komputer oczywiście!!!). Bez ulubionych, muzyki, zdjęć i dokumentów.:( Dobrze, że dok. i fotki utrwaliłam przed oddaniem go do naprawy. Ale kiedy ja odbuduję swoją bazę....oj sad,potrwa to trochę.
Muszę "wstrzymać nadawanie" dziewczyny. Biorę "forumowy urlop". Muszę.
Ps. Przypomniał mi się właśnie ulubiony cytat:
"Gdy spoglądasz w otchłań, ona także patrzy na ciebie." Fryderyk Nietzsche.
Pa smile

66

No to super.Marilyn.

Czy mamy Cie prosić .

Jak poczytasz sobie spokojnie co i jak to zobaczysz ,że już jest posprzatane w 40+.
Kafejki sa monitorowane ,dziewczyny mądrzejsze , trole pod kontrolą,więc o co chodzi.
Blanki wyszły z worka  itp[ choć moderator napisał itd -ciekawe o co chodzi].
Jak się okazało to było działanie celowe małych ,złych ludzi ,juz prawie ich nie ma.

To ja będac z boku otworzyłam Wam oczy bo  zawsze będe tępiła  głupotę ,kłamstwo i zło.
Nie mam czasu na  Forum ale nie mogłam być obojętna na podłość,to ja zaraz po powrocie lecę a Ty co .

Odpocznij i wracaj .

67

A sorki .
Marilyn jeśli Ci chodzi o ten kawałek podłogi to ja sie nim podzielę.

68

Zakładasz wątek i sobie idziesz??? :-O

69

Witajcie dziewczyny.Marilin pamietasz,jak kiedys ja mialam ochote zejsc z forum napisalas mi odpocznij i wroc.Teraz te slowa kieruje ja do Ciebie.Nie bylo mnie tu na forum jakis czas,wiec co sie dzialo w 40 ostatnio nie przeczytalam,bo tam jakies posty admin usunal,czy cos takiego.Ale powiem Wam tak,ja tez pamietam chwile,gdy tam zartowalysmy, przekomazalysmy sie..              pozdrawiam.i sorki,ze tak tu wtargnelam.

70

Witam Was serdecznie .
Kora masz racje , a przyjaciół poznaje sie w biedzie i oczywiście w Kawiarence Dorosłych Kobiet.
Blanche no gdzie jesteś ,co z tym odchudzaniem ,co z ortografią ?
Karmina ,gdzie Twoje obrazy ,malowane lub pisane?
Karmela ,Kora ,Koma co u Was słychać ?
Zuzia ,Niteczka i Lida jak Wasze samopoczucie?

71

Jestem, jestem...
Piszę tu i na 40+, a właściwie powinnam zaglądać i do kawiarenki pięćdziesiąt+.
Wiecie co?
Nie mam poczucia wieku. To chyba dobrze? Oczywiście bez przesady, do kołyski nie dam się włożyć;)

Fajnie, że weekend. smile

72

bożenka napisał/a:

Witam Was serdecznie .
Kora masz racje , a przyjaciół poznaje sie w biedzie i oczywiście w Kawiarence Dorosłych Kobiet.
Blanche no gdzie jesteś ,co z tym odchudzaniem ,co z ortografią ?
Karmina ,gdzie Twoje obrazy ,malowane lub pisane?
Karmela ,Kora ,Koma co u Was słychać ?
Zuzia ,Niteczka i Lida jak Wasze samopoczucie?

jestem ,  ,chodz  nie pisze ale czytam.a samopoczucie? czekam na lepsze dni smile

73

Zuzia ,wstawaj czas brać się za siebie.
Jesteś w gronie dorosłych kobiet ,które nie jedno przeżyły.
Jesli masz ochotę napisać nam kilka słów o sobie o swoich problemach z pewnością Ci pomożemy .
Wiedz ,że my także mamy złe dni .

74

Koma a na ile lat wyglądasz .
Twój avatar nie należy raczej do poważnych.

Czy kiedyś czułaś przejście z grupy do grupy wiekowej.

75

Na ile wyglądam? Nie mam pojęcia, na ile, ale podobno na wiele mniej.:))
Ale najważniejsze, że tak się czuję.

76

Koma widzę ,że czujesz się też doskonale .
Przeczytałam Twoje posty i zaczynam być pełna podziwu .

Pa.

77

bożenka napisał/a:

Zuzia ,wstawaj czas brać się za siebie.
Jesteś w gronie dorosłych kobiet ,które nie jedno przeżyły.
Jesli masz ochotę napisać nam kilka słów o sobie o swoich problemach z pewnością Ci pomożemy .
Wiedz ,że my także mamy złe dni .

smile

78

Hej, dziewczyny!

Po przeczytaniu ostatniego postu Marilyn musiałam ochłonąć. Nawet chciałam do niej napisać. W końcu zmądrzałam i doszłam do wniosku, że bez Was czuję się dziwnie i muszę zobaczyć co słychać smile

U mnie się trochę pozmieniało, dużo wrażeń (przyjemnych i niesmacznych). Zamiast pisać pracę, snuję przypuszczenia, gdybam. Może napisze kiedyś o tym. Na razie nie jestem w stanie.

Schudłam 5 kg!

Pozdrawiam smile

79 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-11-23 09:49:26)

Blanche - wybacz. Przykro mi bardzo, pewnie poczułaś się zawiedziona. Nie gniewaj się, bardzo proszę smile Proszę, zrozum i nie bądź na mnie zła smile

Wiecie co..?! Na konto, które tu zostawiłam napisała jedna kobietka, oraz ...... dwóch facetów !:D:D
Czy głównie faceci czytają kobiece fora ? wink big_smile) No nie ... wink

80

zajrzalam tu dzis.Marilin prawdziwych przyjaciol Ci zycze.Pozdrawiam Was wszystkie.

81

Jestem trochę starsza Marilyn,ale tak potrafiłaś klawo i ciekawie pisać,że z przyjemnością czytałam stary wątek 40+.Dużo też skorzystałam.Teraz tam szaro/buro/warchlakowe big_smile nudy,  a TU PUSTKA sad.
Przyłączę się do Kory-z życzeniami powodzenia.Do spotkania w cyberprzestrzeni!!

82 Ostatnio edytowany przez lida47 (2009-10-20 20:34:10)

Marysieńka napisał/a:

Jestem trochę starsza Marilyn,ale tak potrafiłaś klawo i ciekawie pisać,że z przyjemnością czytałam stary wątek 40+.Dużo też skorzystałam.Teraz tam szaro/buro/warchlakowe big_smile nudy,  a TU PUSTKA sad.
Przyłączę się do Kory-z życzeniami powodzenia.Do spotkania w cyberprzestrzeni!!

Cóż, Marysieńko pięknie podsumowałaś wszystkie dziewczyny piszące w 40+.

A ja mimo wszysto myslę inaczej niż Ty.

Pomyslności w spotykaniu samych "nienudnych" znajomych!!!

83

A skąd Ty się tak, Marysieńko, znasz na warchlakach? Mnie by do głowy nie przyszło, że one bidulki tak się w tym chlewiku nudzą...:(
Musi co wiesz o tych maleństwach coś więcej - poopowiadaj o świniach, może kogoś zainteresujesz i już nie będzie tak szaro-buro.
Muzyczkę im włącz...pośpiewaj...Rozwesel świat chlewa!
smile

84

Witajcie dziewczyny.Marysienko powodzenia w poznawaniu samych ciekawych ludzi.Coz ja ,jak i wiekszosc dziewczyn,zajmuje sie domem,a wiec nudnymi zajeciami.coz ale zycie nie jest wieczna zabawa.    Tyle mego zdania.   Dziewczyny,zagladacie tu?Bo pusto cos..

85

lida47 napisał/a:

No to Blanche, pomagaj przy sliwkach i spróbuj innymi oczmi popatrzec na mamę.

Mam 47 lat.Powoli uczę sie obsługi komputera.Jestem"nowa".Nie wiem jak zaprzyjażnic się z Wami.Pomózcie.Jestem cholernie samotna.Zostawił mnie mąz,po miesiącu syn ożenił się.Został mi tylko 16-letni pies.Co robić z wolnym czasem.Zaniedbałam swoje dawne przyjażnie.Pozdrawiam .
AKRIM

86

Myślę,że coś żle klikam.Jeszcze mam problemy ze zrozumieniem  komputera.Przepraszam.AKRIM

87

Marilyn napisał/a:

Zapraszam wszystkie kobiety, kobietki, babki, babeczki etc - do pisania smile

Moje kochane koleżanki, wszystkie osoby, które znam, wszystkie których nie znam - ale chciałabym poznać, i te które tylko czytają -piszcie - to kafejka dla nas. 

Dla światłych, dojrzałych kobiet.
I wolno nam tu wszystko - a co oznacza "wszystko" - wie każda światła kobieta.

Zapraszam, drzwi otwarte smile))

Ps. Nie mam pojęcia, jak tę kafejkę nazwać. Dam jej tytuł dyżurny - bo muszę wpisać temat wątku.

88

Witaj Mira.Cos tu pusto ostatnio..Spokojnie,nauczysz sie obslugi komputera.Czasami,zycie sie tak uklada,ze czlowiek zostaje nagle sam,i musi sie na nowo nauczyc zyc.Dasz rade,mimo,ze nie jest to latwe,ale zapewne uda Ci sie albo odnowic znajomosci,albo zdobyc nowych znajomych.pozdrawiam.

89

Miro, Mirko, Akrim

witaj

weszłaś tu w momencie kiedy to miejsce zastyga i pustoszeje

brak założycielki

i to chyba na dobre

Jeśli chcesz poznać osoby w podobnym do Twojego wieku  i z róznymi problemami zajrzyj do 40+; tam jeszcze tętni życie.

90

lida47 napisał/a:

Cóż, Marysieńko pięknie podsumowałaś wszystkie dziewczyny piszące w 40+.

Podsumowalłam je tak jak trzeba. Teraz widzę kolejne kobiety dość mają przynudzania. Przewaga liczebna marud jednak jest wielka.Ktoś mógłby pomyśleć że skończenie 40 lat = śmierć radości. Otoczenie zostawia ślad na naszej psychice.

91

koma5 napisał/a:

A skąd Ty się tak, Marysieńko, znasz na warchlakach? smile

Ja się nie znam. To któraś z was opowiadała o biednym warchlaku.

92

kora40 napisał/a:

Marysienko powodzenia w poznawaniu samych ciekawych ludzi.Coz ja ,jak i wiekszosc dziewczyn,zajmuje sie domem,a wiec nudnymi zajeciami.coz ale zycie nie jest wieczna zabawa.    Tyle mego zdania.   Dziewczyny,zagladacie tu?Bo pusto cos..

Tobie też powodzenia.Zgadzam się, nudne zajęcia ma każdy,ale nie każdy jest wampirem energetycznym.A tam parę jest.

93 Ostatnio edytowany przez Marysieńka (2009-10-26 14:13:09)

Marilyn napisał/a:

.......
Marysieńko, jeśli faktycznie uważnie nas czytałaś - to powinnaś wiedzieć, że posty w rodzaju tych, które Ty piszesz są dla mnie kłopotliwe i niejednokrotnie wprawiły mnie w konfuzję.
Myślę też, że zadziałały odwrotnie, niż to sobie wyobraziłaś.
Ale to już nie jest ważne.

Smutno mi z tego powodu. Zamiary miałam dobre. Ciekawe co słychać u ciebie. Już raczej się nie dowiem.

A o tych facetach nie napisałabyś nam co ci maile przysłali?

Ps.Dopiero zobaczyłam że Marlena co tak chwaliła mon61 też jest zbanowana hahaha

Jak byś zajrzała to chociaż o tych mailach napisz, ale mnie zaciekawilaś

94

Witam .
Długo mnie nie było i jak widzę nic nie straciłam ,to dobrze.

Marysieńka o ile mogę Ci pomóc,to daj sobie już spokój z historią ,Twoje uwagi nic nie wnoszą do tej kafejki,jedziemy dalej albo wysiadka.

Lida ja jednak mam nadzieję ,że ta kafejka też znajdzie swoje grono sympatyków.
U Ciebie  w kafejce jak widzę ilośc problemów jest wprost proporcjonalna do liczby uczestników co niestety nie daje szans na polepszenie nastroju ,lub znalezienie pomocy.

Mira jesli dasz nam szansę może Ci pomożemy .

Blanche ,Zuzia ,Kora ,Koma,Lida ,Marysieńka,Karmina ,Niteczka ,Marilyn,Mira-czy coś miłego Was ostatnio spotkało ?

95 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-10-31 21:19:36)

Och.. ta moja impulsywność !
No cóż - kobieta zmienną jest. Przeszło mi smile
Uzupełnię to powiedzeniem, że tylko krowa nie zmienia zdania wink
Tak więc wracam, jeszcze raz przepraszam te z Was - które zawiodły się moim zniknięciem.

96

bożenka napisał/a:

Blanche ,Zuzia ,Kora ,Koma,Lida ,Marysieńka,Karmina ,Niteczka ,Marilyn,Mira-czy coś miłego Was ostatnio spotkało ?

Bożenko, ale ty jesteś wytrwała smile Nigdy się nie zniechęcasz ?
Podziwiam takie osoby. Np. mój mąż jest taki, że jeśli sobie coś założy - to zawsze doprowadzi do końca, ominie lub pokona przeszkody i zrealizuje to - co zamierzył. Co by to było, gdyby był podobny do mnie ..?  - Masakra !!! wink:D

97 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-10-28 14:41:31)

Marilyn napisał/a:

Zapraszam wszystkie kobiety, kobietki, babki, babeczki etc - do pisania smile

Moje kochane koleżanki, wszystkie osoby, które znam, wszystkie których nie znam - ale chciałabym poznać, i te które tylko czytają -piszcie - to kafejka dla nas. 

Dla światłych, dojrzałych kobiet.
I wolno nam tu wszystko - a co oznacza "wszystko" - wie każda światła kobieta.

Zapraszam, drzwi otwarte smile))

Powtarzam zaproszenie smile
A to konie, napotkane podczas jednej z moich ostatnich przejażdżek rowerowych.

http://img94.imageshack.us/img94/6390/dsc07788v.th.jpg
http://img136.imageshack.us/img136/8414/dsc07794.th.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/9119/dsc07796.th.jpg
http://img136.imageshack.us/img136/9221/dsc07789x.th.jpg
http://img175.imageshack.us/img175/2137/dsc07851.th.jpg

Muszę już biec ! Zapowiadałam kiedyś, że ruszę się wreszcie z tej ulubionej kanapy w kafejce i pozaglądam w inne zakątki forum. Tak zrobię - ale niestety nie dziś. Brak czasu.
Pozdrawiam serdecznie smile

98 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-10-29 10:49:37)

Z moich obserwacji wynika, że jesienią i zimą wiecej kobiet szuka właściwego dla siebie forum. Może któraś znajdzie tą kafejkę ?  To proszę o wpisy smile

Blanche - wrócisz? Widzę, że prawie od miesiąca nie ma Cię na forum.
Już wiem - o co chodziło z tym automatycznie działającym słownikiem (chyba).  Jak uruchamiam net z Chromem Googla - to działa, a jak chcę mieć ulubiony pasek Toolbar - to muszę wyłączyć Chrome. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego dwa produkty Google nie są ze sobą kompatybilne.

Zuzia -o Twoich problemach przeczytałam dopiero wczoraj wieczorem - wcześniej nie "wychodziłam" na inne wątki. Od poniedziałku będę miała więcej czasu na wnikliwe przestudiowanie interesujących mnie wątków.

Będę często sprawdzać, czy ktoś tu zagląda. Tymczasem smile

Ps.
Ogladam właśnie wiadomości na TVN24 - dziś dyżur poranny ma Jarosław Kuźniar. Lubicie go ? Ja lubiłam - ale już mi przeszło. Teraz najbardziej lubię Krzysia Górnickiego, a z dziewczyn - Martę Kuligowską. A Wy?
Idę - muszę dziś zrobić coś w sprawie odebranego wczoraj wyniku badań hormonów tarczycy sad wrrrrr..

Karmino - może też zmienisz zdanie? jeśli tu zajrzysz.

99

Dzieeeeeeń    Doooobry  Maaaarilyn.

100

Cześć bożenko big_smile

Wybacz - muszę już biegiem lecieć do lekarza z głupimi wynikami... wrrrrrr
Ale pozdrawiam serdecznie i macham łapką . Pa

101

Wiesz co Marilyn cieszę się ,że jesteś ,konie są piękne .
Mimo jesiennej aury wnoszą tyle radości ,aż chce się żyć.

Zniechęcenie też czasami niestety mnie ogarnia lecz w słusznej sprawie walczę do końca.
A wytrwałości nauczył mnie właśnie mąż ,nigdy niczego nie osiągniemy bez wytrwałości , umiejętności pokonywania przeszkód i radzenia sobie z problemami.
My kobiety nie jesteśmy tak mocne ,w młodości uczy tego sport ,trening,rywalizacja ,wygrana- to wystarczy przełożyć na życie z zachowaniem zasad fer play i jest ok.
Podziwiam alpinistów ,tam nie ma kompromisów ,tam jest czysto ,tam trzeba być wytrwalym ,uczciwym i piekielnie mocnym .
Jak widzę Te nasze dziewczyny ,jak walczą z górami ,to jestem z nich dumna.

No ale wracamy na ziemię i mamy to co mamy.
Polityka -dno
Moralność -dno

O ile polityczne komentarze czytałam na forum to nie zauważyłam opinii w temacie -Polańskiego .
Czego nikt z nas tego  tematu nie porusza?
Nie rozumiem ,przecież to nasza sprawa ,kobiet.
Czy Te autorytety moralne ,broniące Tego człowieka nie mają dzieci ,córek ,jak można Go bronić.
Litwa ma bohatera [ mojego zresztą też]-Kedysa ,który sam wymierzył sprawiedliwość , a my kraj katolicki ,z takimi wartościami  gloryfikujemy pedofila ,no nie .

TVN 24 oglądam sporadycznie ,ale doceniam ich profesjonalizm i palikotomanię.

Ostatnia moja uwaga -kafejka jest mocno oglądana i należy sie spodziewać licznych odwiedzin -cioteczek .......... rad nie dajmy się [w ciąg dziesięciu minut od Twojego wejścia do kafejki mamy 12 odwiedzin 2699-2711]

Blanche pewnie broni pracę ,musimy poczekać .

Pozdrawiam i czekam na  Twoje ,Wasze opinie.

102

bożenka napisał/a:

........../../nigdy niczego nie osiągniemy bez wytrwałości , umiejętności pokonywania przeszkód i radzenia sobie z problemami.
.

Normalnie jakbym mojego męża słyszała !!! To część jego frazy ! wink:D

Wiesz co..swego czasu bardzo intrygowały mnie Twoje posty.
Ale dałam sobie spokój z domysłami... można się czasami nieźle zapętlić. A wracając do tematów, które poruszyłaś:   ja jestem bliska niemal bałwochwalczego podziwu wink:D dla kobiet-alpinistek (facetów zresztą też).
Gdy czytam lub oglądam sprawozdania z ich ekspedycji - robi to na mnie takie wrażenie !!! że przestaję się uśmiechać i z pełną szacunku uwagą kibicuję.. Przy czym potrafię sobie  wyobrazić wspinaczkę na Tien-Szan czy inny Mount Everest.. ale pod warunkiem - że byłoby tam co najmniej +10'C. !!
Właśnie staram się sobie przypomnieć, jak nazywa się jedna z naszych młodych i pięknych alpinistek.. ładna blondynka, delikatnej budowy..kurcze !! na razie nie pamiętam.

Poruszyłaś kontrowersyjny ostatnio temat Polańskiego. No właśnie -to ciekawe jak tuzy naszego życia artystycznego usprawiedliwiają winę szkalując ofiarę. Ale po większości "stowarzyszonego środowiska" można było się tego spodziewać.
Oni zawsze się organizują w takich razach - jak np.lekarze - w przypadku błędu lekarskiego popełnionego przez kolegę po fachu.
Idę do męża - umówiliśmy się na seans filmowy.
Pozdrawiam serdecznie. smile

Hej, dziewczyny, kobiety, laski, babki - piszcie!

103

bożenka napisał/a:

Blanche pewnie broni pracę ,musimy poczekać .

No to czekamy.

Pośpiewałam dziś w samochodzie (powyłam sobie raczej...), leciało to:
http://www.youtube.com/watch?v=phSmxfpQG1k  , pamiętacie?
- niezłe, ale wolę bez wizji wink

a w domu często ostatnio słucham tego pięknego numeru :
http://www.youtube.com/watch?v=xwv-DxOPhSc

Ponawiam zaproszenie : kobietki piszcie smile

104

Witam,dziś jestem tylko przelotem, w tych dniach mam sporo obowiązków.

Ta piękna ,młoda  alpejka to zapewne Kinga Baranowska,super dziewczyna .
Podobno wiara przenosi góry a Ona wiarą zdobywa góry ,ma 160 wzrostu i wagę 50 kg ,czy dasz wirę ,że Ona ma 31 lat,jak dalej tak będzie wygladała to idę w góry.

Muzyka to mnie zaskoczyła , najpierw ciężka nuta z naszej młodości no a potem poezja ,ale z młodosci mojej babci.Piękne kawałki.

Z tymi dziewczynami to nie przesadzaj ,przyjdą jak przyjdzie ich czas .
Zobacz co dzieje się obok tam jest już dziwnie.
Bardzo polubiłam  z tych aktywnych Lidke ,Majkę ,Komę,Mon,Alę ,ale jak One dadzą sobie tam radę to nie wiem.
Może powstanie trzecia kafejka.

Jest jeszcze jeden sposób .
W regulaminie forum zrobić zastrzeżenie ,że w ciągu minuty można publikować tylko jeden post ,jak sądzisz.
Ja sama mam taki plan dnia ,który stosuję od lat z powodzeniem ,w którym czas na zabawę przed komputerem ograniczam do określonych godzin,dzięki temu jak sądzę nic nie tracę z życia.

Do uslyszenia w przyszłym tygodniu .

105

Witajcie.Marilin fajnie,ze jestes.   Ilez to razy ja mialam ochote,zejsc z forum calkowicie,ale wciaz tu jestem.   Bozenko pytasz,czy ostatnio nie spotkalo mnie nic milego?Zaczelam szukac pozytywow,i olerka w tym tyg.naprawde same niezbyt ciekawe wiesci.Postanowilam w wekend potrzasnac soba,i choc troche przywrocic pozytywne myslenie.Trzymajcie za mnie kciuki.Pozdrawiam

106

kora40 napisał/a:

Postanowilam w wekend potrzasnac soba,i choc troche przywrocic pozytywne myslenie.Trzymajcie za mnie kciuki.Pozdrawiam

smile Witaj kora. Miło Cię widzieć!
Nie potrząsaj sobą - tylko spraw sobie coś miłego, dobrego .. W każdym razie ja pomyslę o Tobie ciepło. O pozytywne myslenie..czasem nie jest łatwo..ale kciuki będę trzymać. Jeśli zechcesz - napisz o tym więcej. Choć wiem - że ciężko Cię do tego namówić. A nadal piszesz z telefonu ?
Będę w poniedziałek (może zajrzę w niedzielę wieczorem). Pa

107 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-10-31 21:23:16)

bożenka napisał/a:

Witam,dziś jestem tylko przelotem, w tych dniach mam sporo obowiązków.

Ta piękna ,młoda  alpejka to zapewne Kinga Baranowska,super dziewczyna .
../.../..
Muzyka to mnie zaskoczyła , najpierw ciężka nuta z naszej młodości no a potem poezja ,ale z młodosci mojej babci.Piękne kawałki.

Z tymi dziewczynami to nie przesadzaj ,przyjdą jak przyjdzie ich czas .
../.../..
Bardzo polubiłam  z tych aktywnych Lidke ,Majkę ,Komę,Mon,Alę ,.../.../

Do uslyszenia w przyszłym tygodniu .

TAK! właśnie o Kindze Baranowskiej myslałam! Ta moja pamięć!

Jeśli chodzi o muzykę - to faktycznie mam eklektyczne upodobania. Niektóre z nich niezmienne - np. Billie Holiday z końca kariery, tj. z lat 50-tych. Po niedzieli znajdę jakis link i wkleję. Własnie próbowałam odszukać coś najulubieńszego - ale na szybko - nie udało się -:).

Rozumiem Twój brak czasu - nie musisz tłumaczyć.
Na gości w kafejce będę czekać bez "spinania się". Wszak NIE o ich liczbę idzie, a na pewno - NIE o ilość postów !!! (Spojrzałam dziś na inny wątek ..brr)

Nigdzie mi się nie spieszy - poza tym - teraz czytam i piszę również w innych tematach.

Temat: "czas w necie" - przestrzegam limitu - zarówno w sensie ilości, jak i pory. Bo nie chcę tu siedzieć, gdy do dyspozycji na żywo mam męża big_smile lub innych .. po godzinach pracy.  [edytuję - bo strasznie durnie zabrzmiało wink:D - inni w sensie - inni ludzie! - zwykle koleżanki lub siostry !!!]jenyyy, idę wreszcie !!! 
(Chyba...że mamy w domu "dym" - zdarza się czasem - właśnie w takich okolicznościach znalazłam  to forum).A weekendy staramy się spędzać we dwoje - najczęściej bardzo aktywnie.

Dla chętnych zostawię otwarty kredens - mam mnóstwo gatunków zielonej herbaty. Zapas kawy także uzupełniam.

Tak więc - życzę czytającym te słowa (skoro jak spostrzegłaś, tyle mam tu wejść) miłego weekendu ! smile

Ps.
Post na minutę ??? To i tak zbyt wiele!:)))

108 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-10-31 21:46:36)

bożenka napisał/a:

Bardzo polubiłam  z tych aktywnych Lidke ,Majkę ,Komę,Mon,Alę ,ale jak One dadzą sobie tam radę to nie wiem.

Uff..zapomniałam, jeszcze o tym chciałam..
Mnie dobrze się pisało z trzema pierwszymi dziewczynami z wymienionych przez Ciebie.
...
Wklejam jeden ze starych kawałków The Cure.
http://www.youtube.com/watch?v=P4SZhumb … re=related

Przejrzałam właśnie wpisy w kafejce od deski do deski - także wprowadziłam odrobinę ładu.

109

hej Wam.Marilin ,tak nadal pisze z telefonu.lol.Dzieki za trzymanie kciukow ,nastroj ciut lepszy.Zastosowalam moja stara metode,na kartce po prawej stronie napisalam negatywy,po lewej pozytywy .Potem zaczelam rozmyslac sobie jak owe negatywy zaczac rozwiazywac.Wiadomo,zlotego srodka nie znalazlam,ale juz na plus jest to,ze chociaz mam juz zarys planu,co w najblizszym czasie zmienic.Pierwszy krok ,nie zamykam sie przed ludzmi,bo przyznam sie szczerze,ze mialam taka ochote.

110

Bozenko jeden post na minute,to i tak duzo.Ja czesto pisze post pod postem,bo wykorzystuje,chwile,gdy fon mnie wpuszcza na net.Wczoraj i dzisiaj jakby sie wsciekl ten fon  rozlanczal co rusz.Trzymajcie sie cieplo.pa

Posty [ 56 do 110 z 396 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » KAWIARENKA DOROSŁYCH KOBIET

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018