Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Strony Poprzednia 1 18 19 20

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,236 do 1,293 z 1,293 ]

1,236

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Hej dziewczynki ;-)
Ale was zaniedbałem, wybaczcie ale cóż moja praca zbyt czasami absorbuje i wyciąga siły z człowieka
A co tam u was dziewczyny w nowym roku ciekawego słychać??
Ja na walentynki jadę na urodziny swej chrześnicy ;-)

Zobacz podobne tematy :

1,237

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

tongue Witajcie cieplutko tongue

Miło że zaglądacie tongue Ivonko jeszcze raz tulam i współczuje ogromnie smile*

Truskaweczko  jaki film ostatnio obejrzałaś?

Stefcio tongue jesteś straszelnie zajęty  no ale skoro to na chlebek  to człek musi  się
postarać  nie ma inaczej.


Pozdrawiam ja rozpiszę się w sobotę bo teraz nie za bardzo mam czas. tongue

1,238

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

No niestety Milionku chcesz żyć w miarę musisz zasuwać... do tego moja mama ukochana była w szpitalu ale dzis wróciła szczęśliwie już do domu

1,239

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Dobry wieczór Wam tongue

Tak Stefcio  no niestety i aż ręce urobione nogi boleją a robić kazali.
Jutro muszę pozałatwiać pewne sprawy  wzięłam wolne niestety
nie da się w Urzędach inaczej...a tym bardziej że z pracy jestem albo
o 16 albo o 17 dopiero  wtedy już wszystko pozamykane tongue


Stefciu zdrówka życzę Szanownej Mamusi smile

1,240

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Dziekuje Milionku za miłe słowo;-)
W sobote jade do swej chrześnicy na walentynki wink, czyż mozna miec piekniejsze walentynki?

1,241

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

cześć
wróciłam...
jestem już w domu, w Anglii, niedługo wracam do pracy (za tydzień)
w Polsce wszystkie spawy oficjalne załatwiłam, zostało mi tylko uprzątnięcie do końca mieszkania Taty, w sumie pół mieszkania gotowe, została ta gorsza połówka...  potem remont i szukanie kogoś kto będzie chciał je wynająć
samochód sprzedałam, załatwiłam sprawę internetu, telefonu itp, itd
teraz muszę zbierać kasę na remont
a baterie mam na wyczerpaniu...

1,242

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Ivory  dobrze że już  na miejscu mam nadzieję że lot minął  spokojnie tongue

Dziękuję raz  jeszcze  Iwonko :* 

Stefcio smile nie ma za co tongue

Miłego wieczorku wam życzę muszę  przygotować kawusię  i jedzonko dla Milusia tongue

1,243

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Dobry wieczór. Czy mogłabym się przyłączyć do Waszych pogaduszek?

1,244 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-02-16 20:43:15)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Milionek napisał/a:

tongue Witajcie cieplutko tongue

Miło że zaglądacie tongue Ivonko jeszcze raz tulam i współczuje ogromnie smile*

Truskaweczko  jaki film ostatnio obejrzałaś?

Stefcio tongue jesteś straszelnie zajęty  no ale skoro to na chlebek  to człek musi  się
postarać  nie ma inaczej.


Pozdrawiam ja rozpiszę się w sobotę bo teraz nie za bardzo mam czas. tongue

Ostatnio to co w ostatnio obejrzanych filmach na forum tutaj pisałam, czyli "Słowo na M", "Starry eyes", "Love, Rosie". Dwa filmy romantyczne i jeden horror psychologiczny, tak bym to ujęła. A Ty? smile

Aneste, pewnie, że tak smile

1,245 Ostatnio edytowany przez AnnetteS. (2015-02-16 20:56:59)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witaj Truskaweczko smile

Skoro jestem nowa, to może na początek coś o sobie napiszę:)
Lubię powieści kryminalne, filmy przyrodnicze a moją pasją jest rękodzieło i sztuka. Aktualnie wyczekuję wiosny, mojej ukochanej pory roku. Więcej pewnie z czasem się wygadam.
Mam nadzieję, że szybko ogarnę co tu się dzieje smile

1,246

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Hej smile

To fajnie smile Ja też lubię czytać kryminały. Teraz czytam "Chłopca, który zaginął" Drora A. Mishani, dorwałam w bibliotece. Na razie to spokojna, nawet może bardziej spokojna książka niż wiele kryminałów skandynawskich kryminałów, które lubię chyba najbardziej, ale też niezła, intrygująca dosyć.
Szukam pracy obecnie. Tak to nic ciekawego.
Filmy przyrodnicze ciekawe smile Można się wiele dowiedzieć smile Sporo też ciekawych rzeczy o zwierzętach i nie tylko dowiedziałam się z magazynów dwóch o wiedzy, które kupuje - "Świat wiedzy" i "Świat na dłoni", ale ten pierwszy lepszy smile Kupuję jednak oba co miesiąc.
To fajnie, pewnie coś tworzysz, skoro sztuka, rękodzieło? smile Chętnie posłucham, bo sama nie mam do tego drygu ani zdolności manualnych, wszystko zawsze takie wychodziło mi średnie. No, ale bardzo lubię podziwiać obrazy, dowiadywać się rzeczy o malarzach, skoro sama nie umiem, to chętnie chociaż popatrzę, posłucham wink
Myślę, że tak smile

1,247

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

O się kącik czytelniczy rozkręca ;-)
Ja to niedawno skończyłem "Władcę piorunów" Biografia Nikoli Tesli, teraz wziąłem się za "Draculę" Brama Stockera. A co do czasopism to "Focus Historia", "Enigma", "Focus Historia Extra". Z czego "Enigmę" prenumeruję ;-). A w kolejce do przeczytania oczekują "Fight Club", "Orły Imperium:Gladiator", "Zew Cthulu" i "Strych Tesli". Huh troszkę tego jest jak widzicie ;-)

1,248

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

TRUSKAWECZKO życzę Ci zatem owocnych poszukiwań smile
Wygląda na to, że mamy podobne gusta czytelnicze. Ja od trzech lat czytam kryminały, thrillery, sensację, zdarzały się też horrory. Wcześniej sięgałam głównie po psychologiczną literaturę i tzw. "do torebki".
W zeszłym roku "przerobiłam" sagę Camilli Lackberg.
Poza tym, czytałam H. Cobena, G. Musso, S. Kinga, R. Koontza, M. Clark Higgins, S. Sheldona, K. Fosum i wiele innych. Lubię wątki psychologiczne, zagadki, elementy nadprzyrodzone. Kilka książek podróżniczych też przeczytałam.
Obecnie czytam "Nieproszonego gościa" Charlotte Link. Przewijają się tam wątki o śmierci ukochanej osoby, depresji, a także miłości toksycznej, psychicznej choroby. Ciężkie tematy ogólnie mówiąc i czytam ją dość powoli jak na mnie. Zanotowałam sobie nazwisko autora, którego książkę czytasz. Może uda mi się też poznać jego twórczość.
Dawno temu oglądałam seriale kryminalne, potem ich miejsce zajęły właśnie filmy przyrodnicze. Też lubię poczytać o różnego rodzaju ciekawostkach.
Akurat nie zajmuję się malarstwem realistycznym. Moje dziedziny to malarstwo abstrakcyjne, robienie książeczek artystycznych, origami modułowe, różnego rodzaju drobiazgi, biżuteria papierowa, dekoracje, ozdabiane pudełka, głównie pod kątem recyklingu.

STEFAN naprawdę sporą masz kolejkę, ale dobrej lektury nigdy za wiele:)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Aneste napisał/a:

TRUSKAWECZKO życzę Ci zatem owocnych poszukiwań smile
Wygląda na to, że mamy podobne gusta czytelnicze. Ja od trzech lat czytam kryminały, thrillery, sensację, zdarzały się też horrory. Wcześniej sięgałam głównie po psychologiczną literaturę i tzw. "do torebki".
W zeszłym roku "przerobiłam" sagę Camilli Lackberg.
Poza tym, czytałam H. Cobena, G. Musso, S. Kinga, R. Koontza, M. Clark Higgins, S. Sheldona, K. Fosum i wiele innych. Lubię wątki psychologiczne, zagadki, elementy nadprzyrodzone. Kilka książek podróżniczych też przeczytałam.
Obecnie czytam "Nieproszonego gościa" Charlotte Link. Przewijają się tam wątki o śmierci ukochanej osoby, depresji, a także miłości toksycznej, psychicznej choroby. Ciężkie tematy ogólnie mówiąc i czytam ją dość powoli jak na mnie. Zanotowałam sobie nazwisko autora, którego książkę czytasz. Może uda mi się też poznać jego twórczość.
Dawno temu oglądałam seriale kryminalne, potem ich miejsce zajęły właśnie filmy przyrodnicze. Też lubię poczytać o różnego rodzaju ciekawostkach.
Akurat nie zajmuję się malarstwem realistycznym. Moje dziedziny to malarstwo abstrakcyjne, robienie książeczek artystycznych, origami modułowe, różnego rodzaju drobiazgi, biżuteria papierowa, dekoracje, ozdabiane pudełka, głównie pod kątem recyklingu.

STEFAN naprawdę sporą masz kolejkę, ale dobrej lektury nigdy za wiele:)

Wpadłem, aby wyrazić podziw na temat Twoich pasji życiowych smile Nie pytaj o moich ulubionych malarzy i tak zbytni ze mnie oryginał życiowy smile

1,250

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Cześć wszystkim. Starym i nowym bywalcom smile
Widzę, że od nowa się rozkręca.
Wielbicielu - napisz jakie malarstwo lubisz.

1,251

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

HEJ WAM HEJ  tongue


Miło że zawitałaś do nas Aneste tongue  Czytelniczko tongue  dobrze trafiłaś chyba wszyscy lubią czytać nie mówiąc o pasjach , które nas uspakajają tongue

Miłego wieczorku Wam życzę

Lucynko
Stefano
Truskaweczko
Iwonko
Aneste tongue

Mnie bierze coraz bardziej grypsko  więc muszę uciekać  do wyrka. tongue

1,252 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-02-18 02:48:40)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Aneste napisał/a:

TRUSKAWECZKO życzę Ci zatem owocnych poszukiwań smile
Wygląda na to, że mamy podobne gusta czytelnicze. Ja od trzech lat czytam kryminały, thrillery, sensację, zdarzały się też horrory. Wcześniej sięgałam głównie po psychologiczną literaturę i tzw. "do torebki".
W zeszłym roku "przerobiłam" sagę Camilli Lackberg.
Poza tym, czytałam H. Cobena, G. Musso, S. Kinga, R. Koontza, M. Clark Higgins, S. Sheldona, K. Fosum i wiele innych. Lubię wątki psychologiczne, zagadki, elementy nadprzyrodzone. Kilka książek podróżniczych też przeczytałam.
Obecnie czytam "Nieproszonego gościa" Charlotte Link. Przewijają się tam wątki o śmierci ukochanej osoby, depresji, a także miłości toksycznej, psychicznej choroby. Ciężkie tematy ogólnie mówiąc i czytam ją dość powoli jak na mnie. Zanotowałam sobie nazwisko autora, którego książkę czytasz. Może uda mi się też poznać jego twórczość.
Dawno temu oglądałam seriale kryminalne, potem ich miejsce zajęły właśnie filmy przyrodnicze. Też lubię poczytać o różnego rodzaju ciekawostkach.
Akurat nie zajmuję się malarstwem realistycznym. Moje dziedziny to malarstwo abstrakcyjne, robienie książeczek artystycznych, origami modułowe, różnego rodzaju drobiazgi, biżuteria papierowa, dekoracje, ozdabiane pudełka, głównie pod kątem recyklingu.

STEFAN naprawdę sporą masz kolejkę, ale dobrej lektury nigdy za wiele:)

Dziękuję smile
Tak, widzę, że podobne gusta smile
Ja parę książek Camilli Lackberg też, ale jeszcze też sporo mam jej do przeczytania smile Wstawki o życiu Erici i Patrica trochę mnie irytowały, tzn lubię wiedzieć o życiu prywatnym komisarzy, ale oni czasem akurat tzn Patric i ona bywają moim zdaniem irytujący, zwłaszcza Erica hehe tongue No, ale poza tym podobają mi się zagadki w jej książkach, czyta się przyjemnie, jest sporo ciekawej zagadki. Najbardziej chyba dotąd podobała mi się jej "Syrenka".
Cobena też parę czytałam, Musso na razie jedną książkę chyba, Kinga parę i też nawet lubię, choć to zależy jaka książka jeszcze, Koontza sporo i lubię, Higgins Clark nie, mam w planach, Sheldona jeszcze nie, zapiszę sobie, Fossum na razie dwie i teraz mam też trzecią jej z biblioteki smile
Charlotte Link uwielbiam, jedna z moich ulubionych autorek, tę książkę co czytasz, to będę czytać potem jak wypożyczę, a wkrótce będę czytać "Ciernistą różę", bo mam już wypożyczoną smile Charlotte Link świetnie pisze o różnych tematach, dla mnie jej książki mają podobny klimat do skandynawskich, a to Niemka smile Świetnie pisze smile
Ok, no poszukaj jego książki, pewnie że tak, ja jego drugiej poszukam, jak nie będzie w bibliotece, to kiedyś kupię smile

Rozumiem, ja seriali kryminalnych tak nie oglądałam konkretnie, ale mam zamiar np "Żądza krwi" bodajże serial chce obejrzeć, na podstawie książek Val McDermid to jest i ją też lubię, czytałam dwie jej książki i bardzo mi się podobają, na pewno sięgnę po resztę smile Z filmów też bardzo lubię  thrillery, kryminały, horrory, ale i inne też oglądam jasne np. obyczajowe (książki też takie czytam), romanse, melodramaty czasem, komedie, dramaty - im więcej głębi w takim dramatu, przeżyć bohatera, psychologii postaci tym lepiej i w sumie tak samo jak w filmie lubię jak jest ten psychologizm, odczucia bohatera silnie pokazane, tak samo w książkach smile Nutka tajemniczości, specyficzny klimat też uwielbiam smile
To świetnie, na pewno piękne dzieła, sprzedajesz może też komuś czy po prostu dla siebie tylko? smile Może kiedyś nam wstawisz hehe smile


Stefan, to też dużo masz do przeczytania, obejrzenia smile "Fight Club" muszę w końcu obejrzeć, po książkę też na pewno sięgnę.

No tak, coś się rozkręca w kafejce smile

A do tego jestem nocny marek, ale dzisiaj to już za długo siedzę dużo tongue Jutro u mnie chłopak chyba nocuje, ale wcześniej zawitam tutaj do kafejki smile  Miłych snów smile Dobranoc smile

1,253

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Oj tak truskaweczko obejrzyj koniecznie to jest naprawdę, świetny film jak i chyba książka... A mogę Ci dodać że i twemu facetowi tez by się spodobało bo to męskie kino... tylko uważaj jak zacznie znikać na całe noce i zacznie wracać z siniakami ;-)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
luc napisał/a:

Cześć wszystkim. Starym i nowym bywalcom smile
Widzę, że od nowa się rozkręca.
Wielbicielu - napisz jakie malarstwo lubisz.

Luc, na pierwszym planie znajdują się nazwiska takich malarzy jak: Ludwik Machalski i Oton Ivekovic smile
Milionku, szybkiego powrotu do zdrowia!

1,255 Ostatnio edytowany przez AnnetteS. (2015-02-19 19:46:16)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

LUC, MILIONKU witajcie smile

WIELBICIELU nie uważam, żeby moje pasje były godne szczególnego podziwu niemniej jednak dziękuję Ci za miłe słowa:) Każdemu z nas coś tam w duszy gra. Ja mam ten problem, że zbyt dużo rzeczy przyciąga moją uwagę:p
Jednak tak jak wspominałam malarstwo realistyczne jest mi obce.

TRUSKAWECZKO mnie też Erika z Patrickiem irytowali. Ciekawe ile bułeczek cynamonowych i kanapek z czekoladą poszło i jeszcze pójdzie w ciągu całego cyklu sagi... Mimo, że tych wątków macierzyńsko-tacierzyńskich jest mi tam za dużo, to jednak opowiedziane historie i zagadki kryminalne spełniają moje oczekiwania. Cieszę się już na nadchodzącego Pogromcę lwów. Ja nie mam ulubionej części, wszystkie czytałam jak w transie big_smile
Kończę czytać "Nieproszonego gościa", co jakiś czas rozdziawiając paszczę. Studium psychologiczne niesamowite i jakie zwroty akcji...
Cenię sobie podobne elementy fabuły co Ty. Ciekawa jestem zatem, czy znasz twórczość Grażyny Bąkiewicz?
Moje twórcze przygody trwają już trochę czasu i zdarza mi się coś sprzedać jak również wymieniać się z innymi twórcami. Poza tym wolontariat i obdarowywanie bliskich oraz znajomych.

Podziemny krąg mówicie? Chyba sobie przypomnę ten film big_smile Oglądałam go wieki temu i wtedy szczerze powiedziawszy głównie B. Pitt mnie tam interesował. Idę zatem szukać przesłania big_smile

1,256

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

A dziękuję Wielbicielu tongue

To chyba angina ... no ale muszę wyzdrowieć jutro ostatni dzień w pracy  weekendos.

Co do książek naczytałam się sporo tego niemal od dzieciństwa  literatura francuska

Dumasa  kilka książek , powtarzałam je co kilka lat... potem Agata Christe , Joanna chmielewska Biografia  i jej kryminały  uśmiać się można....

1,257

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

dobry wieczór
widzę, że wszyscy zaczytani smile
ja też miałam okazję teraz trochę poczytać
nie mogłam spać po nocach więc czytałam i czytałam
zaliczyłam już dwa tomy trylogii Simoni'ego Marcello, pierwszy "Handlarz ksiąg przeklętych", drugi "Zaginiona biblioteka alchemika", a trzeci dzisiaj został odebrany w księgarni w Polsce i za jakiś czas go dostanę
wcześniej czytałam "Pierścień Bolesława" Wojtysia... ale troszkę się rozczarowałam tą książką
we wtorek wracam do pracy więc będzie mniej czasu na czytanie, co nie znaczy, że przestanę czytać smile
aaaa.... i jeszcze "Kroniki Wardstone" kupiłam przed wylotem z Polski żeby mieć coś do samolotu, na razie 2 pierwsze tomy, chyba resztę też kupię, no i obejrzę film

1,258

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Ivory witaj  Kochana :*

Czyli również lubisz czytać  no fajnie  naprawdę tongue  U mnie teraz nie tak łatwo
bo wzrok słabszy niestety  więc staram się szukać książek z dużym drukiem smile

Ja ostatnio czytałam bardzo ciekawą książkę na faktach . Sam Doktor Neurochirurg
opowiada co przeżył podczas śpiączki trwającej tydzień czasu. Był przeciwny
wszelkim cudom na Ziemi........

tytuł "Dowód"  Emed Alexander lub Embed nie pamiętam dokładnie ...
Książkę przy[padkowo zobaczyłam w księgarni, ale cena mi nie odpowiadała
więc poszłam do Biblioteki i o dziwo  książka  była smile


Pozdrawiam cieplutko

1,259 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-02-20 23:53:23)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Aneste napisał/a:

LUC, MILIONKU witajcie smile

WIELBICIELU nie uważam, żeby moje pasje były godne szczególnego podziwu niemniej jednak dziękuję Ci za miłe słowa:) Każdemu z nas coś tam w duszy gra. Ja mam ten problem, że zbyt dużo rzeczy przyciąga moją uwagę:p
Jednak tak jak wspominałam malarstwo realistyczne jest mi obce.

TRUSKAWECZKO mnie też Erika z Patrickiem irytowali. Ciekawe ile bułeczek cynamonowych i kanapek z czekoladą poszło i jeszcze pójdzie w ciągu całego cyklu sagi... Mimo, że tych wątków macierzyńsko-tacierzyńskich jest mi tam za dużo, to jednak opowiedziane historie i zagadki kryminalne spełniają moje oczekiwania. Cieszę się już na nadchodzącego Pogromcę lwów. Ja nie mam ulubionej części, wszystkie czytałam jak w transie big_smile
Kończę czytać "Nieproszonego gościa", co jakiś czas rozdziawiając paszczę. Studium psychologiczne niesamowite i jakie zwroty akcji...
Cenię sobie podobne elementy fabuły co Ty. Ciekawa jestem zatem, czy znasz twórczość Grażyny Bąkiewicz?
Moje twórcze przygody trwają już trochę czasu i zdarza mi się coś sprzedać jak również wymieniać się z innymi twórcami. Poza tym wolontariat i obdarowywanie bliskich oraz znajomych.

Podziemny krąg mówicie? Chyba sobie przypomnę ten film big_smile Oglądałam go wieki temu i wtedy szczerze powiedziawszy głównie B. Pitt mnie tam interesował. Idę zatem szukać przesłania big_smile

Hej smile

Rozumiem. No miałam takie same odczucia. No, ale racja, zagadki bardzo dobre, więc i tak mi się książki podobają Camilli Lackberg i sięgnę po dalsze. Faktycznie teraz widzę, że wyjdzie jej "Pogromca lwów", nie wiedziałam. Na pewno potem też po niego sięgnę smile
Cieszę się, ja niedługo na pewno wypożyczę też "Nieproszonego gościa". Przeczytałam już "Ciernistą różę" i podobała mi się. Połączenie teraźniejszości z przeszłością, może nie tak wspaniałe dla mnie jak "Dom sióstr" itp, ale nadal dobre i warte przeczytania. Tak 7/10 bym dała. A siła Beatrice głównej bohaterki godna podziwu, a tyle przeszła. Jest w tej książce też wiele postaci samotnych, uzależnionych od czegoś, może miałam wręcz wrażenie, że trochę za dużo, dlatego chwilami książka mnie przygnębiała mocniej, ale to jedyny minus. No, ale ja jestem wrażliwa i przeżywam po prostu jednak wink Ciekawa też postać Helen. W ogóle ciężko też było się oderwać, a książka prawie 600 stron. No i został mi teraz tylko autorki "Nieproszony gość". Mam nadzieję, że niedługo wyda kolejną książkę smile
Nie, jej twórczości nie znam, widzę, że chyba takie obyczajowe? Zapiszę sobie smile To żaden przytyk oczywiście, ale na pewno wiele mogę się od Ciebie dowiedzieć, w końcu jak widać w rubryce wiek jesteś 10 lat starsza i mogłaś po prostu więcej przeczytać smile Fajnie podzielić się tym i pogadać o tym smile Jesteśmy też na Lubimy Czytać, ale na razie książki dodawałam tylko te przeczytane w 2014 roku, to co świeżo pamiętałam, bo dawałam tam też recenzje i teraz też chcę dodać hehe ;p

Rozumiem smile Ja sobie książki czasem pożyczam z przyjaciółką, a teraz z innego forum za jakiś czas jednej dziewczynie prześlę pocztą dwie książki i ona mi też. Taka wymiana smile Książek do czytania nigdy dość smile

Asiu, coś czytałam o tej książce. Kiedyś przeczytam smile

Ivory to dobrze, że czytasz smile Na pewno to też pomaga w trudnych chwilach. No i warto czytać co się lubi po prostu i fajnie, że to się robi smile Fajnie kochana smile

1,260

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witajcie Milutko

Ja na sekundu  bo jeszcze mam parę rzeczów tongue do zrobienia ale już mnie spako bierze pewnie z grypy czy anginy tongue


Truskaweczko warto  tongue Pozdrawiam was wszystkich tongue

Stefcio a Ty masz w swoim pakiecie ubezpieczeń wiadomości na temat zatrudnienia.
Jak wygląda ubezpieczenie w pracy? ogólnie jak Zakład to robi jeśli pracownik miał umowę na 10 dni z czego przepracował tylko 3 godziny a ma liczone że tydzień i przez to stracił ubezpieczenie jako bezrobotny... no coś koło tego...

Iwonko oto mi chodziło co powyżej napisałam tongue

1,261

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

O kurcze dziewczynki ale Guzik odżył!! Jestem pozytywnie zaskoczony ;-)

Milionku z ubezpieczeniami w pracy ja to nie bardzo bo robię w majątku. Ale coś ogarnę.

Truskawaczko nasza urocza ślicznotko jak Ci weekend miną?

1,262

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

No kafejka odżyła, bardzo mnie to cieszy smile Ślicznotko, jak miło smile No nawet dobrze, choć leniwie, a jutro widzę się ze znajomą z forum, z taką pierwszy raz, ale mało chyba na forum się udziela jakby co. Już jedną znajomą z forum znam i to fajna znajomość smile Czasem fajnie poznać smile A Tobie jak minął?:)

Zasiedziałam się nieźle ;p Dobranoc smile

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Może zagram na dobre zakończenie weekendu?

1,264

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witajcie tongue

Stefcio  ja również się cieszę... że jesteście że zaglądacie smile
Rozumiem...ale jakbyś w wolnym czasie coś tam znalazł
to wstaw poczytam.... z góry dziękuję.

Wielbicielu posłucham pózniej...i dziękuję........  sama jestem ciekawa
jakie wrażenie zrobi na mnie....

1,265

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Na spokojnie ślicznotko ;-)
Plus troszkę domowej pracy i porządków. Czyli domatorsko ;-)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Milionek napisał/a:

Witajcie tongue

Stefcio  ja również się cieszę... że jesteście że zaglądacie smile
Rozumiem...ale jakbyś w wolnym czasie coś tam znalazł
to wstaw poczytam.... z góry dziękuję.

Wielbicielu posłucham pózniej...i dziękuję........  sama jestem ciekawa
jakie wrażenie zrobi na mnie....

Milionku, na mnie ta piosenka działa silnie smile

1,267

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

dobry wieczór!
cały dzień dzisiaj lało
nawet kot od rana spał w kącie  i dopiero teraz wstał
jest niemożliwy.. gryzie wszystkich, drapie co się da, wszystko przez tą pogodę
a nam się nie chce nawet sprawdzać co nabroił, bo taki senny dzień
przed chwilą wyrwał kabelek z pompki do akwarium, a potem mąż nie mógł go wyciągnąć zza akwarium, bo mały potworek szczerzył zęby jak wampir i gryzł do krwi
no po prostu mały czarny diabeł wenecki smile

1,268 Ostatnio edytowany przez Milionek (2015-02-22 21:22:46)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Iwonko

Nasz też rozrabia...  ale dzisiaj z powodu że ubrudził się węglem czarne łapy tam gdzie jest biały trzeba było  go że tak powiem wyprać.... nie piszczał nie gryzł  tylko spokojnie dwa razy uciekał  ale udało się go umyć .... po tym zabiegu jest tak cichutki.... śpi  odpoczywa.... zmienia miejsca i dalej odpoczywa.... czyżby taka reakcja?

Dobrej nocki Wam życzę, coś Aneste zajęta  bo się nie pokazuje tongue

Wielbicielu to piosenka chorwacka? bo wsłuchując się w słowa to powiem że zachodzi mi mieszanką greckiego - romskiego....  itp


O czym jest  ta piosenka?  o miłości?

1,269

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witam wszystkich nocną porą, choć nikogo nie ma sad
Widzę, że przybyła też kolejna zagorzała czytelniczka - Aneste. Jak miło.
I Ivoryvette wróciła. Witaj. Mam nadzieję, że już doszłaś do siebie po ostatnich smutnych wydarzeniach.

Asiu - jak zdrowie Twoje i córki?
Piec wreszcie działa?

Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:

Luc, na pierwszym planie znajdują się nazwiska takich malarzy jak: Ludwik Machalski i Oton Ivekovic smile

Machalski nie jest w gronie moich ulubionych malarzy (choć Krakus wink).
Ivekovica nie znałam, ale sobie już wyguglałam. Może być wink - lubię malarstwo historyczne, choć nie na pierwszym miejscu.

1,270 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-02-23 01:15:27)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Stefan86 napisał/a:

Na spokojnie ślicznotko ;-)
Plus troszkę domowej pracy i porządków. Czyli domatorsko ;-)

Spoko przystojniaku smile Facet mi chyba nic za to nie zrobi jakby co hehe, podziwiam po prostu Ciebie z wyglądu, a tak to jestem grzeczna smile

Ok rozumiem smile Wielbicielu zaraz posłucham piosenki smile

No tak Luc, wczoraj mnie akurat nie było, teraz jeszcze jestem, tak z godzinę do 2 pewnie posiedzę. Jakich malarzy lubisz? Jak byłam w Krakowie to byliśmy w muzeum Malczewskiego. Dużo wtedy dowiedzieliśmy się o jego obrazach, choć przyznam teraz sporo wyleciało mi z głowy. Bardzo ciekawe to jednak było, wiem na pewno wink

Szukam jeszcze pracy. No zeszło się z tym długo ogólnie, ale teraz na pewno coś ruszy. Już się nie będę lenić.

Buziaki :*

1,271

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witajcie ja z pracy  z piecem naradzie ok ale drugi się odzywa bo cofa. A TM gdzie Aga SPI pokój i tak jest bardzo zimny masakra.

Co do malarstwa Lubie tego od słoneczników i je często maluje

Pozdrawiam lece pa :-)

1,272 Ostatnio edytowany przez AnnetteS. (2015-02-23 12:35:57)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witajcie, miałam w ostatnich dniach trochę rodzinnych spraw na głowie.

TRUSKAWECZKO G. Bąkiewicz od razu przyszła mi na myśl, jak przeczytałam, że lubisz w książkach psychologizm i dramat. Spróbuj przeczytać jedną a sama się przekonasz czy Ci się podoba:) Tak się składa, że teraz będę czytać jedną z jej powieści, której do tej pory nie miałam okazji poznać. Jest to "O melba".
Już jestem po lekturze "Nieproszonego gościa" i z chęcią sięgnę po inne powieści Ch.Link. Do ostatniej strony nie było wiadomo jak sprawy się potoczą i to mi się bardzo podobało. Konto na lubimycztać.pl to bardzo przydatna sprawa, też posiadam wink "Odhaczanie" każdej przeczytanej książki stało się już u mnie nawykiem. Nie gardzę też różnorodnymi formami książek. Korzystam zarówno z papierowych, jak i z elektronicznych i audiobooków.
Ja od Ciebie też już dowiedziałam się o kilku nowych autorach, także myślę, że nawzajem będziemy sobie podsuwać coraz to nowsze pozycje do przeczytania:)

MILIONKU u mnie w bibliotece widziałam książki z dużą czcionką. Chyba była jakaś akcja w ramach, której biblioteki dostawały dotacje na zakupy tych książek, bo u mnie jest ich mnóstwo. Z powodu większej czcionki są grubsze i w większym formacie za to papier jest w nich cieńszy i cała książka jest leciutka.

IVORYVETTE też wielokrotnie wspierałam się lekturą w różnych trudnych chwilach także wiem o czym mówisz. W nocy, gdy sen nie przychodzi książka staje się dobrym kompanem:)

Zostawiam Wam linka do mojego albumu, który dawno temu stworzyłam.

https://picasaweb.google.com/105295224856389608020

Teraz zajmuję się raczej innymi rzeczami, mimo to zapraszam do pooglądania - Pozdrawiam Wszystkich smile

1,273

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
truskaweczka19 napisał/a:

Spoko przystojniaku smile Facet mi chyba nic za to nie zrobi jakby co hehe, podziwiam po prostu Ciebie z wyglądu, a tak to jestem grzeczna smile

Buziaki :*

No no aż nie wiem co mam rzec zyskałem fankę swoich wdzięków ;-). Aż się zaczerwieniłem.
A ja w biurze po kawusi dokańczam resztki pracy biurowej... Norma przynajmniej mało latani będzie ;-)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Milionku, chorwacka w 100% smile Nie jestem pewny, o starej chacie?
Luc, Ludwik Machalski był bratem mojego Pradziadka.

1,275

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:

Luc, Ludwik Machalski był bratem mojego Pradziadka.

To jest Twoim ulubionym malarzem z uwagi na kunszt czy rodzinne koneksje? wink
Swoją drogą, to miłe mieć takiego przodka.

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
luc napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:

Luc, Ludwik Machalski był bratem mojego Pradziadka.

To jest Twoim ulubionym malarzem z uwagi na kunszt czy rodzinne koneksje? wink
Swoją drogą, to miłe mieć takiego przodka.

Myślę, że ze względu na jedno i drugie smile Poza tym malował konie- zwierzęta, które podziwiam i szanuję smile Masz rację, to całkiem miłe.

1,277

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

O to ciekawy język Wielbicielu , w chorwacji nigdy nie byłam znajomi jeżdżą niemal co roku piękne miejsce na odpoczynek no cóż pozostaje marzeniem tongue


Zaczął się niwy tydzień a więc spokojnego owocnego tygodnia wam życzę....

Aneste  tak wogóle to powinni pomyśleć  o dużych czcionkach wszędzie gdzie ludzie muszą  coś załatwiać. Dziwię się że od tylu lat powstały Zakłady Chronione   ale co do pomocy takim ludziom niestety  masakra.....

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Milionek napisał/a:

O to ciekawy język Wielbicielu , w chorwacji nigdy nie byłam znajomi jeżdżą niemal co roku piękne miejsce na odpoczynek no cóż pozostaje marzeniem tongue


Zaczął się niwy tydzień a więc spokojnego owocnego tygodnia wam życzę....

Aneste  tak wogóle to powinni pomyśleć  o dużych czcionkach wszędzie gdzie ludzie muszą  coś załatwiać. Dziwię się że od tylu lat powstały Zakłady Chronione   ale co do pomocy takim ludziom niestety  masakra.....

Milionku, bardzo ciekawy i jaki romantyczny smile

1,279

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

MILIONKU powinni ale od dawna wiadomo, ze chorzy i słabsi nie mają szans w systemie.

1,280

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Dziewczyny co tu tak posucha?
JA ciężko pracujący tydzień zajeżdżony w terenie jestem... ale cóż taka praca i nic z tym nie zrobisz.
A co u was?? Milionku, Truskaweczko ;-)?

Pewnie na wieczór będę więc możemy se poklikać ;-)

1,281

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Hej smile

U mnie wszystko ok, bez zmian, jak będą zmiany to napiszę, czyli jak np znajdę pracę tongue Chłopak ostatnio dwie noce pod rząd nocował, graliśmy w grę itp smile Napiszę też na pewno jak będą jakieś zmiany, znajdę pracę czy coś, jeszcze nie znalazłam. A co u Was? smile
Więcej napiszę jutro, odpiszę też na to co pisałaś Aneste. Wcześniej właśnie a to chłopak nocował, a to coś pisałam na forum, a potem zmęczenie mnie brało, dlatego nie odpisywałam. No, ale jutro napiszę.

1,282

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witajcie nocną porą smile
Ktoś obecny?

1,283

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Ja ;-)

1,284

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Ja teraz, ale właśnie idę spać ;p
Dobranoc smile

1,285

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

A ja rozpoczynam święty dzień Bogini Frei ;-) więc sałatka na dzień dobry z jabłuszkiem bo Stefek dba o linię a musze jeszcze z 9 kg zrzucić ;-)

1,286 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-03-12 22:33:51)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Aneste napisał/a:

Witajcie, miałam w ostatnich dniach trochę rodzinnych spraw na głowie.

TRUSKAWECZKO G. Bąkiewicz od razu przyszła mi na myśl, jak przeczytałam, że lubisz w książkach psychologizm i dramat. Spróbuj przeczytać jedną a sama się przekonasz czy Ci się podoba:) Tak się składa, że teraz będę czytać jedną z jej powieści, której do tej pory nie miałam okazji poznać. Jest to "O melba".
Już jestem po lekturze "Nieproszonego gościa" i z chęcią sięgnę po inne powieści Ch.Link. Do ostatniej strony nie było wiadomo jak sprawy się potoczą i to mi się bardzo podobało. Konto na lubimycztać.pl to bardzo przydatna sprawa, też posiadam wink "Odhaczanie" każdej przeczytanej książki stało się już u mnie nawykiem. Nie gardzę też różnorodnymi formami książek. Korzystam zarówno z papierowych, jak i z elektronicznych i audiobooków.
Ja od Ciebie też już dowiedziałam się o kilku nowych autorach, także myślę, że nawzajem będziemy sobie podsuwać coraz to nowsze pozycje do przeczytania:)

MILIONKU u mnie w bibliotece widziałam książki z dużą czcionką. Chyba była jakaś akcja w ramach, której biblioteki dostawały dotacje na zakupy tych książek, bo u mnie jest ich mnóstwo. Z powodu większej czcionki są grubsze i w większym formacie za to papier jest w nich cieńszy i cała książka jest leciutka.

IVORYVETTE też wielokrotnie wspierałam się lekturą w różnych trudnych chwilach także wiem o czym mówisz. W nocy, gdy sen nie przychodzi książka staje się dobrym kompanem:)

Zostawiam Wam linka do mojego albumu, który dawno temu stworzyłam.

https://picasaweb.google.com/105295224856389608020

Teraz zajmuję się raczej innymi rzeczami, mimo to zapraszam do pooglądania - Pozdrawiam Wszystkich smile

Wybacz, że dopiero odpisuję. Tak wyszło, jestem też w paru innych kafejkach i tak czasem wychodzi ;p

Zapiszę sobie nazwisko tej autorki smile Cieszę się, że podobał Ci się "Nieproszony gość", ja jak skończę te książki co mam teraz, to też przeczytam. Czytam teraz "Syreni śpiew" Val McDermid - ciekawa, a postać Tonego jak zwykle tak samo interesująca, jest profilerem w tych książkach, to jest pierwsza część, czytałam już 2 książki autorki i lubię, ale nie po kolei wtedy. Potem będę czytać "O krok" Mankella, wiem, że to dalsza część autora, a jego książkę jedną na razie czytałam, ale akurat była w bibliotece i wzięłam, więc przeczytam i tak wink
A czytałaś Jo Nesbo? Ja tak, już większość jego książek, też jeden z moich ulubionych autorów.


Stefan, kto to Bogini Freja? wink

1,287 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-04-08 00:05:06)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Hej smile

Tak wyszło, że dopiero piszę, więc nie złożyłam Wam życzeń świątecznych, tyle jest kafejek co w nich piszę, że coś mi nie starczyło czasu, następnym razem lepiej się zorganizuję i życzenia na pewno będą? Jak święta? smile U mnie dobrze, u babci z rodzicami, z chłopakiem też trochę u babci, a potem trochę też u jego babci. Było fajnie smile Trochę za dużo zjadłam ;p Ja właśnie szukam na razie pracy dorywczej, póki nie znalazłam stałej pracy i teraz pewnie choćby dorywczo coś znajdę, bo więcej ofert dodają, aplikowałam i pewnie się odezwą.

Idę niedługo spać, dobranoc smile

1,288

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Hej Truskaweczko Bogini Freja to Nordycka Bogini wegetacji, miłości,wojny, płodności i magii. Najpiękniejsza z Nordyckich Bogiń, jej poświęcono najwięcej mitów i sag... do tego obiekt westchnień wszelkich istot z mitów (ludzi, bogów, olbrzymów, Trolli). Co ciekawe masa atrybutów Frei została przypisana skandynawskim Matkom Bożym. Jej dniem jest Piątek ;-).

A wracając do świąt sam w domu z rodzicami nikt nie przyjechał... na Szczęście ;-)!! Więc Stefek wypoczął wyspał się i zrelaksował szkoda ze to było tylko 4 dni;/

1,289

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Cóż ot tak Kafejka zamarła? Dziewczęta Gdzie jesteście?

1,290

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Hej smile

Byłam trochę chora po panieńskim koleżanki co bierze ślub, grypa, ale  od środy w sumie czuję się dobrze, a jutro idę na ślub i wesele koleżanki tej właśnie  Dzisiaj byłam po zakupy na wesele, jednak nie idę w sukience, bo teraz jak mam tę nadwagę, duży brzuch, to wiele sukienek nie było dla mnie, nie czułam się tez komfortowo. Założę czarne spodnie, kupiłam ładną bluzkę, założę naszyjnik. Zrobiłam dzisiaj też w salonie manicure hybrydowy, mama mnie namówiła i jego mam w sumie pierwszy raz. Paznokcie krótkie, ale pani powiedziała, że i tak pasuje. Taki metaliczny fiolet/granat jak chodzi o kolor. Idę sama na to wesele koleżanki, bo mój facet tak w ogóle nie może akurat, no ale bywa, a i tak będzie ok.

1,291

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Trochę mnie nie było na forum i musiałam się nieźle naszukać naszego GUZIKA... Pozdrawiam prawie czerwcowo smile co tam u Was?

1,292

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witam ponownie po przerwie.Zapraszam na luzne rozmowy.

1,293

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Odswiezam temacik  Ciekawe czy ktos sie pojawi fiu fiu

https://images.cooltext.com/5631568.png

Posty [ 1,236 do 1,293 z 1,293 ]

Strony Poprzednia 1 18 19 20

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024