zakupy przez internet - tak czy nie?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » zakupy przez internet - tak czy nie??

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 97 z 97 ]

66

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Matko, temat rzeka. Jedne rzeczy opłaca się kupowac przez internet inne nie. To co jest wystandaryzowane, np. elektronika, która prawie wszystkie cechy ma w opisie na stronie internetowej jak najbardziej kwalifikuje się do kupowania przez internet zwłaszcza, że jest droga

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

W internecie opłaca się kupować jak są wyprzedaże  i warto też patrzeć na koszty wysyłki, bo czasem tym sobie odbijają niższa cenę produktu. Niby 30 zł taniej, a wysyłka 25 na przyklad. No ale ja ostatnio kupiłam w Matrix Media pralkę bez kosztów wysyłki. Plus do tego spora obniżka z okazji wyprzedaży. Jest jeszcze do 6 października - nieregulaminowy link smile

68

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

ja kupuję kosmetyki w stałym sklepie on-line jako stały klient mam oprócz czasowych promocji dobry stały rabat, koszt wysyłki tez powyzej 250 zł jest 0

69

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Większość rzeczy opłaca się kupować w internecie. Jeśli chodzi o sprzęty elektroniczne to zazwyczaj najpierw typuje coś na podstawie opinii i cen w internecie, potem idę zobaczyć na żywo, a potem zamawiam tam gdzie najtaniej tongue (oczywiście biorąc pod uwagę bezpieczne źródła).
Kosmetyki które wcześniej używałam też zamawiam internetowo, buty zawsze przez internet po wcześniejszym przymierzeniu. Spora oszczędność pieniędzy i często czasu smile

70

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Ja nawet nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach kupować sprzęt elektroniczny, książki czy środki czystości w sklepie - kolejki, zawracanie głowy, marnowanie czasu i jeszcze drożej niż w internecie z przesyłką.

71 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-11-19 18:47:16)

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Zakupy przez internet to teraz podstawa wink Zawsze jestem zabiegana i nie mam czasu, a tak to wystarczy coś znaleźć, kliknąć i tylko czekać na miłego Pana kuriera wink Bardzo często zamawiam kosmetyki przez internet. Ostatnio też buty, chociaż długo się przed tym wzbraniałam, a teraz wchodze np na schaffashoes i widzę, że te botki na przecenie mówią do mnie 'kup mnie":D [nieregulaminowy link] I co zrobic, muszę kupić wink

72

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Też chyba wolę kupować przez internet. Co najwyżej jedzonko tak stacjonarnie.

73

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Ja uwielbiam zakupy online z kilku powodów. Są wygodne, fakt. Można zaoszczędzić i co fajne są różnego rodzaju porównywarki cen, czy parametrów i można dokładnie sprawdzić w czym dany model jest lepszy od tego innego. A stacjonarnie to liczymy tylko na poradę sprzedawcy, a to wcale nie musi być prawda co nam poleca. Ja teraz chce kupić nowy telefon i faktycznie online jest to łatwiejsze, bo od tygodnia wyszukuje modele i porównuje w porównywarce. Jeszcze co prawda nie zamówiłam, ale jeśli już się zdecyduje to na pewno będę zadowolona z zakupu.

74

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

jestem za zakupami przez internet, jedyny minus jest tki że trzeba bardziej uwżac zeby sie nie naciąć na kase, w necie znów krąży info o lipnych linkach od firm kurierskich, sporo pozamawiałam przez neta i pewnie taki mail by moich podejrzeń nie wzbudził, macie jakieś swoje sposoby zeby nie dać się oszukać w necie?

75

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Ja kupuję właściwie wszystko w sieci. Nawet zakupy spożywcze zamawiam sobie do domu. Fakt, płacę coś tam za przesyłkę, ale oszczędzam czas, paliwo, nerwy i nie kupuję niczego spoza listy, więc wychodzi mi to korzystniej. Ale kiedyś się bałam robić takie zakupy, bo byłam ofiarą ataku hakerskiego i straciłam wszystkie dane. Teraz już mam dobry antywirus i jestem spokojna. A o bezepieczeństwie w sieci fajnie piszą na klikaj bezpiecznie pl.

76

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Ja kupuję tylko przez internet, ale trzeba sprawdzić zabezpieczenia jakie dany sklep posiada.

77

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??
ladyyy napisał/a:

jestem za zakupami przez internet, jedyny minus jest tki że trzeba bardziej uwżac zeby sie nie naciąć na kase, w necie znów krąży info o lipnych linkach od firm kurierskich, sporo pozamawiałam przez neta i pewnie taki mail by moich podejrzeń nie wzbudził, macie jakieś swoje sposoby zeby nie dać się oszukać w necie?

trzeba być naprawdę naiwnym albo nieostroznym żeby się na coś takiego naciąć - statusy zamówienia można spokojnie sprawdzać na stronach sklepów, a po to się podaje nr telefonu przy zakupie, aby kurier mógł się skontaktować. co do samych zakupów to dużo kupuję przez sieć, tylko w ostatnim miesiącu przyszły do mnie ze sklepów www panele kuchenne szklane, nowy monitor i szafa do garderoby.

78

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Jak kupujesz w znanych sklepach jak saturn, neonet czy mediaexpert nie masz czego się obawiać, jak w jakichś nieznanych to trzeba je najpierw dobrze sprawdzić, poczytać opinię, jak z gwarancją itd. Ja mam coś takiego, że sprawdzam na ceneo jak opinie o sklepie są ok to kupuje jak piszą, że są problemy to odpuszczam.

79

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Praktycznie wszystko kupuję internetowo, ale prawda jest taka, że wszystko trzeba wypróbować na własnej skórze. Ja długo nie mogłam się przekonać do kupowania "spożywki" online, w obawie przed uszkodzeniem produktów itp... Ale jest kilku sprawdzonych pośredników typu szopi.pl, którzy załatwiają to z klasą, chociaż póki co jest to opcja dostępna przede wszystkim w większych miastach i ma zasięg lokalny.

80

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Żywności raczej nie zamiawiam przez net, bo wolę sama pojechać na zakupy, ale zabawki, rtv, agd i wszystko co można kupić taniej - jak najbardziej

81 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-09-14 11:30:44)

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??
mery napisał/a:

Żywności raczej nie zamiawiam przez net, bo wolę sama pojechać na zakupy, ale zabawki, rtv, agd i wszystko co można kupić taniej - jak najbardziej

Zgadzam się, żywność to jednak żywność, owoce i warzywa trzeba przecież oglądnąć przed zakupem, podobnie jak mięso czy wędliny. Ja natomiast zamawiam przez Internet karmę dla psa - wychodzi dużo taniej bo zamawiam 2-3 duże opakowania i mam spokój na dłuugi czas.
Co do bezpieczeństwa zakupów - po prostu należy unikać anonimowych sklepów, sprawdzać na Ceneo wiarygodność - ja wspomniane karmy zamawiam w spam.

82

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Przecież żywność to nie tylko owoce, warzywa i wędliny. Ja zamawiam dużo przez internet bo w moim miasteczku brak porządnych produktów, zwłaszcza takich jakie powinnam spożywać. Zamawiam np. ksylitol, syrop z agawy, czystek i inne nietypowe produkty. Oczywiście mam stałych dostawców.

83

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Ja tam sporo zamawiam przez neta, także żywność. Szczególnie taką cięższą. Jak wody, których kupuję na raz ze 2 zgrzewki, mleko, cukier, mąkę i inne takie. Warzywa - pod moim blokiem jest fajny, mały warzywniak, pani dba, żeby każdego dnia było wszystko jak najlepszej jakości, więc schodzę na dół i wybieram co potrzebuję. Mięsny i piekarnię też mam niedaleko, więc wracając z pracy zawsze coś dobrego dostanę. smile

84 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-04-20 19:01:59)

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Zdecydowanie tak! Wcześniej nie byłam przekonana, ale teraz odkąd jest wirus to nie wyobrażam sobie żeby nie można było zrobić zakupów spożywczych przez internet. Jestem z Tarnowa i u nas działa taka stronka spam (dowożą w okolicach i w Nowym Sączu). Dzięki temu robię przeważnie zakupy dla dziadków, bo nie chcę żeby wychodzili i się narażali. To starsi ludzie (70+). Bardzo sobie chwalimy. Jeśli trafi się na dobry sklep to ma się pewność produktów. Zawsze też można zadzwonić i ustalić szczegóły - pakowanie, ilości itd, chociaż na stronie jest wszystko podane. Ogólnie jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z zakupów online.

85

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Oczywiście, że zakupy przez internet! Nawet agd i meble do mieszkania zamawiam online. Tak mi dużo łatwiej niż chodzić od sklepu do sklepu i wybór większy.

86

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

ja też uwielbiam kupować w sklepach internetowych! jakieś garnki, akcesoria kuchenne, chlebaki jak najbardziej. Sprzęty - najpierw czytam wnikliwie opinie. Ale ubrania - zamawiam, ale mam problem z rozmiarówką, więc często zwracam... sad

87

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Bardzo lubię kupować w sieci, choćby ze względu na ogromny przegląd rynku i dostępność towarów w cenach lepszych niż w sklepach stacjonarnych.
W Internecie kupuję prawie wszystko - sprzęt AGD, RTV, odzież, obuwie, artykuły wyposażenia domu, kosmetyki i wiele, wiele innych. Oczywiście czasem lepiej jest przed zakupem coś zobaczyć, dotknąć, ale nie zawsze okazuje się to konieczne.
Zawsze jednak sprawdzam opinie sklepu, a jeśli istnieje taka możliwość, to wyszukuję oferty z darmową przesyłką i zwrotem, dzięki czemu niczym nie ryzykuję.

88

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Oczywiście, że TAK. Ja nawet meble zamawiam przez internet, nie wyobrażam sobie jakbym miała teraz chodzić od sklepu do sklepu i oglądać wystawy. W necie jest szybciej i więcej produktów można zobaczyć.

89

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Ja uwielbiam zakupy on-line! Sama kupuję i często wysłałam też rzeczy, których sama nie potrzebuję. Vinted do tego się super nadaje wink Oczywiście paczki wysyłam tylko i wyłącznie za pośrednictwem Szybkich Nadań, a teraz mają dodatkowo super promocję!

90

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Dlaczego wszystkie komentarze tutaj brzmią jak spam... Hmm...
Każdy z nas kupuje on-line i nikt nie robi z siebie idioty z tego powodu...

91

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

głównie i w większości przez internet, sama zresztą sporo rzeczy sprzedaję (głównie ciuchy, ale tez inne). Wiadomo, że czasem chce coś człowiek obejrzeć na żywo, albo nie ma czasu czekać na przesyłkę, ale nauczyłam się już dawno robić zkupy (zwlaszcza prezentowe) z wyprzedzeniem i jakoś to ogarniam. Paczkomat mam pod blokiem, wiec sytuacja idealna smile

92

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Ja też kupuję coraz częściej przez Internet, daje on nam ogromne możliwości. Nieważne gdzie jesteś w chwili obecnej możesz zrobić zakupy nie wychodząc z domu i nie stojąc w kolejkach, a jednocześnie można na bieżąco porównać sobie ceny najbardziej korzystne dla nas smile. Wiele sklepów posiada opinie kupujących i dzięki temu można uniknąć niezadowolenia z zakupów, a także oferuje możliwości wymiany, czy zwrotów, co dla mnie jest super rozwiązaniem smile Tym bardziej kiedy ma się ograniczony czas na chodzenie po galeriach handlowych.

93

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Ja często kupuję takie rzeczy przez internet, mój ostatni zakup - odkurzacz z xaomi i jestem bardzo zadowolona.

94

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

czasami kupuję przez internet, głównie jak coś jest mi potrzebne np ubrania, płyty CD, książki, jest to dużo łatwiejsze niż chodzenie po sklepach.

95

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

Ja przez neta kupuję głównie ubrania i bieliznę. Wolę przymierzyć w domu i odesłać.

96

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

ja wszystko przez media expert zamawiam bo nidgy nie mialam problemu ze zwrotem jak cos sie zepsulo

97

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

ale w media expert to przepłacasz drogi kolego

Posty [ 66 do 97 z 97 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » zakupy przez internet - tak czy nie??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024