Po 50 - Netkafejka 50 + - dla kobietek w kwiecie wieku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Po 50 - Netkafejka 50 + - dla kobietek w kwiecie wieku

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 1,884 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 180 z 112,996 ]

121

Odp: Po 50 - Netkafejka 50 + - dla kobietek w kwiecie wieku

dziewczyny 50 wy cos piszecie ,nikogo niema.......

przyjaciel to ten ,kto przychodzi, gdy caly swiat odchodzi
Zobacz podobne tematy :

122

Witam , nie bardzo umiem się tu poruszać czy piszecie też w innych wątkach czy tylko tu jest miejsce zarezerwowane dla takich małolat jak ja smile

123

ja zaglądam  na forum jak dorwę się do komputera, ostatnio jestem zaabsorbowana odżywianiem się wg 5- przemian i bytnością na tamtejszym forum, muszę rozwiać pewne wątpliwości... nie co do odżywiania, ale np.co zrobić z produktami ,które zakupiłam wcześniej.Dzisiaj jeszcze nie idę do pracy, jedziemy z mężem odwiedzić znajomych... bardzo ciekawych i "zwariowanych" ludzi. Oni od dawna już tak gotują i robią wiele dziwnych rzeczy. A więc na śniadanko moja ukochana owsianka wg 5- przemian Pa

124

Witam dziewczyny miszmasz, morawa,gizelabarano trochę Was tu przywiało i dobrze. Ostatnio tutaj tylko wiatr hulał...

U mnie dzisiaj święto, bo synowej imieninki i będzie fajnie. Serniczek i obiadek zrobiony i tylko czekam na nich.

Napiszcie coś więcej o sobie....
Pozdrawiam

Naucz się kochac wszystko co żyje - ja się nauczyłam

125

Witam wieczorowo Co ja mam  napisać , ile mam lat to pisałam już, mam dwoje dzieci  całkiem dorosłych  i wnucząt już też dwoje. Siedzę w domu i opiekuje się jednym z nich.  I co jeszcze  chyba na razie starczy, może później jak trochę się rozejrzę więcej, jak poczuje klimat smile

126

Kochane dziewczyny ja weszłam tez w inny watek ale tam młode majatakie problemy że mysle ze one jeszcze nie poznały zycia .A co zrobią jak beda w naszym wieku????,A MOŻE KTÓRAS NAPISZE JAK WSTAWIAC  emojki nie potrafię  pa pa

127 Ostatnio edytowany przez Bożena (2009-10-22 21:50:29)

Nie znalazłam  emotek ? chyba nie sa ustawione na tym forum.Mogę podpowiedzieć tylko jak się wstawia 
smile

128

UHUHU Dawno mnie nie było- wybaczcie - miałam wiele spraw i w ogóle trochę mi się namieszało z zdrówkiem. Ale wpadam i proszę - tyle nowych koleżanek smile O dziewczynki - witajcie wszystkie i zadamawiajcie się , tak się tutaj będziemy wspierać bo co nam innego zostało smile

gizelabarano5, miszmasz - No młodsze dziewczyny, mają takie problemy jakie mają. Ale cóż one nie wiedzą, że czasem życie bywa jeszcze bardziej pokomplikowane niż im się wydaje. dlatego czasem coś tam napiszę na ogólnym forum - niech mają starsze spojrzenie na swoje sprawy. Jakoś tak nawet lubię doradzać im - może akurat któraś skorzysta z rady i coś jej to da ? Nigdy nie wiadomo , a zawsze to dobry uczynek.  P.S Emotionkę umiem jedną dajesz dwukropek : i nawias ) razem koło siebie , tylko bliżej :   )    i jest uśmieszek smile

morawa - witaj  rówieśniczko kochana, to dla nas 50 z haczykiem ta netkafejka więc witaj w naszych skromnych progach i czuj sie jak u siebie smile

U zimno jakoś u mnie. Zbliża się czas zaduszek , trzeba sprzątać groby. Smutne dla mnie to święto. Bardzo je ostatnimi laty przezywam.

129 Ostatnio edytowany przez morawa (2010-12-17 19:39:23)

pozdrawiam

130

zycze wszystkim pogody ducha ,pogoda deszczowa ,coz jesien ,wszystkie mamy troski i problemy zdrowotne ,dlatego sie wspierajmy ,chociaz piszac ,pozdrawiam.

131

Witam was pogoda u nas nie ciekawa ale cóz trzeba wyjsc z domu  zeby sie przewietrzyć .Dzieki za rade ale póżniej ja wypóbuję .Ja tez wchodze w inne watki bo zawsze sie cos popisze a może ktos z tego sporzysta no jesteśmy starsze i napewno cos w zyciu przeszłyśmy ,ale ja mysle że młodzi tego jeszcze nie rozumieją dopiero jak beda w naszym wieku się zastanowia ile trzeba w zyciu iśc na kompromis  pa pa;;((( )))

132

dzisiaj spacerek odpada ,ale moze z parasolka ,narazie robie pranie ,gotowanie a odkurzyc trzeba bo pies ,pozdrawiam

133

piszcie dziewczyny cos wiecej .....

134

niedziela- jestem po 36 godz pracy i jestem zupełnie "wypruta". Kompletnie nic mi się nie chce. Jest rano więc może jeszcze się pozbieram.Nieraz też czytam inne wątki ale sprawa "zakochania się" i związane z tym problemy zupełnie mnie nie interesują.Chociaż to jest miły okres w życiu,  tak absorbujący, że nie myśli się wówczas o rzeczach ostatecznych. A jak już eros słabnie to odsłania się inna przestrzeń , oczywiście też do "zagospodarowania", ale ja na razie jestem w jej przedsionku i tak strasznie się boję. Mój mąż mówi,że "nie wie o czym ja mówię", ale ja od dzieciństwa przesiąknięta jestem strachem /ojciec-alkoholik/, więc to teraz w dwójnasób ze mnie wyłazi.i muszę z tym żyć. To takie moje smutki "zmęczeniowo-poranne" Mam nadzieję,że jak się zbiorę i wezmę do roboty , to chociaż trochę mi przejdzie. Acha... myślę,że na ten stan dokłada się trudna sytuacja finansowa.... bardzo trudna.

135

lodyga napisał/a:

niedziela- jestem po 36 godz pracy i jestem zupełnie "wypruta". Kompletnie nic mi się nie chce. Jest rano więc może jeszcze się pozbieram.Nieraz też czytam inne wątki ale sprawa "zakochania się" i związane z tym problemy zupełnie mnie nie interesują.Chociaż to jest miły okres w życiu,  tak absorbujący, że nie myśli się wówczas o rzeczach ostatecznych. A jak już eros słabnie to odsłania się inna przestrzeń , oczywiście też do "zagospodarowania", ale ja na razie jestem w jej przedsionku i tak strasznie się boję. Mój mąż mówi,że "nie wie o czym ja mówię", ale ja od dzieciństwa przesiąknięta jestem strachem /ojciec-alkoholik/, więc to teraz w dwójnasób ze mnie wyłazi.i muszę z tym żyć. To takie moje smutki "zmęczeniowo-poranne" Mam nadzieję,że jak się zbiorę i wezmę do roboty , to chociaż trochę mi przejdzie. Acha... myślę,że na ten stan dokłada się trudna sytuacja finansowa.... bardzo trudna.

to trzeba byc robotem zeby 36godzin pracowac ,co ty robilas lodyga ,ludzie ja 12na nogach i padam .........:):=)

136

Witam. Wpisałam w google hasło: samotność i tak trafiłam na forum. Pewnie nie wiem czego szukam, ale chyba nie możliwości ponarzekania. "Samotność" - bo brak mi kontaktów z rówieśniczkami. Babskich spotkań, zwyczajnie koleżanek. Chciałabym to zmienić.

137

Tramp - witamy serdecznie smile Zadomawiaj się smile Ehhh chyba wszystkie mamy dużo pracy - ale taki jużci los smile Ale lodyga Ciebie to po prostu podziwiam !!!! 36 godzin ? JA bym już nie dała rady tyle czasu. Teżmiała kiedyś , jak byłam młodsza takie maratony - więc wiem co to znaczy i teraz już bym nie podołała. Podziwiam. Mam nadzieję ,że wypoczęłaś dzisiaj . JA jutro mam dzień prania i wielkiego prasowania. Nazbierało mi się tego , ze hej smile

138

czesc dziewczyny ,piszcie bedzie weselej ,tramp pisz ,jestes samotna ,wyladuj sie ,bedzie ci lzej co cie boli ,doskwiera ci samotnosc napisz cos pomozemy ,mysle ze dziewczyny pomoga tez ,ja po niedzieli biore sie za odkurzanie ,zjadlam sniadanko leki wzielam ide na spacer bo pogoda ladna ,biore pieska i do ciucholandu zajrze bo dzisiaj nowy towar hi hi pozdrowienia

139

Witam no jak dobrze ze dzis piekna pogoda ja juz po kawce i spacerze z pieskiem a teraz to do Makro po znicze ,aż chce się zyć jak świeci słoneczko ,Pozdrawiam i pa

140

A  tramp moze napiszesz gdzie mieszkasz na mejla to sobie pogadamy a moze sie spotkamy ja tez jestem samotna no mam meza ale bez koleżanek pa

141 Ostatnio edytowany przez morawa (2010-12-15 21:32:43)

pozdrawiam

142

ale pieknie na dworze bylam z pieskie,po sklepach pobuszowalam:):=) teraz obiad gotuje pomylam okna bo tak pieknie smile:=)pozdrowienia

143

Witam  smile widzę że na taką samotność w tłumie więcej nas narzeka , ja niby tez mam męża , dzieci i nie wiem czemu tak często czuje się bardzo samotna. Mam  przyjaciółkę, tylko los nas mocno oddalił  od siebie , odległość jaką mamy do siebie nie pozwala na częste spotkania i okrutnie brakuje mi ich.
A powiedzcie dlaczego wy nie macie przyjaciółek ?
gizelabarano5 w Makro jest sporo zniczy już wyprzedawanych  w niższej cenie, właśnie wczoraj wieczorem byłam.
lodyga niesamowite tyle godzin pracować , a jeśli to niej est tajemnicą czy możesz zdradzić co cie aż tak mocno pochłonęło?
Nie lubię tego przestawiania czasu, wolałam jak rano było cieniej i się rozjaśniała w czasie jak ja brałam rozbieg na dzień  niż jak teraz piszę i juz prawie ciemno a co to dopiero 16 się zbliża.

144

ja mam kolezanke smile:=)ona tez juz nie pracuje spotykamy sie ,przyjaciolki nie mam ,bo to powazna decyzja ,a teraz trudno juz sobie wybrac ,trzeba latami pracowac na przyjazn.:):=)

145

Witajcie moje kochane ja tez mam przyjaciółke ale jak urodziła jej śię wnusia to juz biedna straciła głowę , nawet sie tez z ciesze ze jest szczęsliwą babcią ,ale juz nie ma teraz czasu dla nikogo .Ja jestem juz do samotnosci przyzwyczajona .Weszłam w internecie na klub seniora i jest bardzo ciekawy nawet sie spotykamy no nie często  i mamy miły dzien to sa Panie zpomorza bo ja mieszkam w Trójmieśćie .pa miłego wieczoru

146

to trzeba byc robotem zeby 36godzin pracowac ,co ty robilas lodyga ,ludzie ja 12na nogach i padam .........smile:smile. Pisałam wcześniej ,że pracuję w małej gastronomii. Pracuję 3 dni po 12 godz i cztery następne mam wolne, to odpocznę. Pisałyście o koleżankach. Ja przyznam,że mam takich kilka, że zadzwonię i pogadam o wszystkim, a jeną taką, z którą mogę rozmawiać kilka razy dziennie, jak mamy taką potrzebę. Nasi mężowie stukają się wówczas w głowę. O czym można rozmawiać , tak długo. ?????i po co???. Nadmieniam,że mężowie nasi też się lubią. To jest jedyne małżeństwo , które nas odwiedza. Pisałam kiedyś,że 6 lat temu wyprowadziłam się z miasta na głuchą prowincję. do najbliższego sklepu mam 3 km, do busa 1,5km. Ale żeby przejść od busa do domu muszę iść przez pustą niezabudowaną szosę a póżniej pod górę polami i dopiero stoi nasz domek.Wioska jest porozrzucana, domki oddalone od siebie . Przez te trzy dni dojeżdzamy do pracy 30km w jedną stronę, więclepiej jest raz pojechać a dobrze niż codziennie po 8 godz.Mieszkam w świętokrzyskim

147

piszcie bo  cos slabo nam idzie ,trzeba pisac tyle jest wspanialych dziewczyn ,co wy tak malo piszecie ,ja bylam z psem ,deszcz pada ,okna umylam  mam szczescie hi hi

148

czesc dziewczyny ,i znowu pogoda deszczowa ,samopoczucie tez nie za bardzo ,teraz wszystkie zajete bo trzeba groby posprzatac ,ja tez jade jutro ,trzeba ubierac sie na cebulke ,bo raz cieplo ,raz zimno ,taka zdradliwa pogoda.....pozdrowienia

149

ale ladna pogoda  slonce to dobrze ,borano nic nie zapowiadalo .:):=)

150

Witam wróciłam z zakupów  a teraz czas powoli na obiadek bo mąz wróci z działki no ale jak jestem na emeryturze to chociarz mam ochotę na gotowanie  bo jest czas ,ale popołudniu wychodze do znajomej i tam sobie poplotkuję bo juz dawno jej nie odwiedzałam ,może jakiegos drinka ????tez wypijemy na taka pogode deszczową -pozdrawiam z Rumi

151

gizelabarano5 napisał/a:

A  tramp moze napiszesz gdzie mieszkasz na mejla to sobie pogadamy a moze sie spotkamy ja tez jestem samotna no mam meza ale bez koleżanek pa

gazelabarano5 nie jestem za dobra w obsłudze forum i nie wiem jak napisać na prywatnego maila, ale poczytam.

Nie wiem jak Wam udało się "wypracować' swoją samotność, ale ja na swoją popracowałam. Nie mam koleżanek ze szkoły i studów, bo za często zmieniałm miejsce zamieszkania i jakoś się rozlazło. Niedawno zastanawiałam się, z którą z dawnych koleżanek miałabym ochotę się spotkać i wyszło mi, że z jedną z pierwszej części podstawówki. Świetny wynik! Ustabilizowałam się nie tak dawno, bo jakoś ponad 10 lat temu, a w tym wieku nie tak łatwo zdobywa się koleżanki, a co dopiero przyjacółki.

152

No nareszcie troche lepiej się czuję - ze zdrówkiem juz teraz jak po pochylnii czyli z gorki.Dobrze ze mam kompusia i jako takie pojecie  obsługiwania sie bo inaczej to wyc do księzyca ktorego i tak nie widac  zza chmur .
Dzien jak codzień - w samotności .Dobrze ze moje kociaki  umilaja  szarzyzne  .Pada i ponuro .Zbliza sie dzień 1 listopada - nie lubie  tego dnia  bo .coraz więcej bliskich mi osób jest po tamtej stronie .
Niestety .
http://i37.tinypic.com/5wc6m0.gif

. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy

153

Jest wieczór po 22.00. Zaczęłam gotować na jutro kapustę z pieczarkami , oczywiście wg 5 przemian i teraz muszę poczekać aż "dojrzeje".Jedynym mankamentem tej kuchni jest to,że trzeba dosyć długo gotować potrawy.Czyli trzeba mieć dużo czasu.Ale za to kuchnia jest przesmaczna i bardzo lekkostrawna a w naszym wieku pojawiają się już różne dolegliwości jelitowo-żołądkowe.Jak mam wolne to często siedzę do 24 lub 1 w nocy.A póżniej jeszcze parę kartek do przeczytania przed snem. Prawdę mówiąc dzisiaj złapałam takiego "doła",że ledwie się z niego wygrzebałam. Boże, czy to już tak będzie?????. W zasadzie to nie miałam powodu do takiego stanu. Zawsze pocieszam się tym ,że jeszcze jesteśmy w miarę zdrowi i dogadujemy się. Ale podejrzewam,że to sprawy finansowe, bardzo dla mnie teraz trudne wywołały ten stan. Ale teraz jest już ok

154 Ostatnio edytowany przez morawa (2010-12-15 21:33:59)

pozdrawiam

155

czesc dziewczyny pozdrawiam milego dnia zycze ,chociaz pogoda do bani ,ale mamy jesien ,to roznie to bywa smile:=)

156

dziewczyny -  brońcie sie przed dolami .POmimo  wielu przeciwnoci  i zlosliwości losu  udaje mi sie wychodzic obronną reką  z róznych zyciowych powikłań .
Wymyslam sposoby na zycie istaramsię  je realizowac .Udaje się - moze dlatego ze brdzo chce i jestem bardzo silna psychiczni8e ??
POzdrawiam  - jakby co to sluże radą .
http://i36.tinypic.com/qzn4oj.jpg

157 Ostatnio edytowany przez Nicolle (2010-03-13 18:58:32)

W

158

Witajcie dziewczyny nawet robi sie przyjemnie i jestesmy aktywne -pozdrawiam

159 Ostatnio edytowany przez Nicolle (2010-03-13 18:59:10)

J

160 Ostatnio edytowany przez morawa (2010-12-15 21:34:44)

pozdrawiam

161

tramp napisał/a:

Witam. Wpisałam w google hasło: samotność i tak trafiłam na forum. Pewnie nie wiem czego szukam, ale chyba nie możliwości ponarzekania. "Samotność" - bo brak mi kontaktów z rówieśniczkami. Babskich spotkań, zwyczajnie koleżanek. Chciałabym to zmienić.

Witam dziewczyny smile
Jakie to dziwne... Mogłabym napisać dokładnie takiego posta !! Słowo w słowo!
Jak wiele z nas trafia na to forum w identycznych okolicznościach !
Także pewnego dnia czułam się samotnie. A gdy po jakimś czasie nastrój mi się poprawił - to już na tyle polubiłam to miejsce - że zostałam -  dla samej przyjemności konwersacji etc

162 Ostatnio edytowany przez Nicolle (2010-03-13 18:59:52)

m

163

Ojej no i udało mi się HURA !!!!!

164 Ostatnio edytowany przez Nicolle (2010-03-13 19:00:35)

D

165 Ostatnio edytowany przez morawa (2010-12-15 21:35:28)

czesc dziewczyny,wstalam juz o 7 ,nikolle to jest wlasnie to duszenie w sobie ,skutki stresem

166 Ostatnio edytowany przez Nicolle (2010-03-13 19:01:07)

m

167

Nicolle napisał/a:

Witajcie  kobietki !!!!!!

Mogę u Was przycupnąć? Mam 49 latek ale czuję się jakbym miała 60+. Więc chyba tu moja przystań.

Witaj, możesz też zaglądnąć do nas /nie ,żeby Cię porywać smile/ ale spokojnie wpadnij do 40+ zapraszam i imieniu swoim i koleżanek -Wszystkie jeteście mile widziane/ja też czasem czuję się na 60 a mam 43/ zaglądniesz pozdrawiam Julka
                                                do następnego

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile

168

majaKL napisał/a:

Witam, zadomowilam sie w innej netkafejce i jest mi tam dobrze ale do was tez chetnie czasami zajrze.
Mam 50+1 lat smile

Witaj Maju, mam nadzieję,że nas nie opuścisz/ możesz być w dwóch netkafejkach / pozdrawiam ciepło Julka

169

karmina50 napisał/a:

Cześc  Magdo, . Jestem w kafejce z czterdziestkami. Może dam rady na dwie kafejki popisać?. Marilyn .Maja,co wy na to?Też dacie radę?

Acha , skończyłam już 50-kę. O rany, jestem już w drugiej połowie.

Witaj czemu do nas nie wpadasz ? prosimy zaglądnij, napisz co u Ciebie pozdrawiam Julka

170 Ostatnio edytowany przez Julia24 (2009-10-29 14:58:25)

WITAM wszystkie 40 latki,50 latki zapraszamy do nas /bez względu na wiek
/metrykalny/ wpadnijcie ,rozgoście się, jesteśmy otwarte.    Pozdrawiam do następnego Julka

171

Witajcie.
Czasem wystrarczy poczytać, żeby nastrój się poprawił. Niektóre z Was mają tyle energii!
Widzę, że nie tylko ja mam problemy z nerwicą, arytmią i czymś tam jeszcze - wobec tego nie jestem dziwolągiem.
Na razie nawet na czytanie nie mam za wiele czasu, ale fajnie, że jesteście.

172

Witam was kochane a ja dalej nie potrafie wkleic na to forum obrazka gdzie inndziej wklejam a tu cos nie potrafie no wiem jestem juz stara  ale bardzo mi sie tu podoba  ,ja biore tab. ziołowe na uspokojenie bo coraz bardziej mni ponosi i to nawet sama sie zastanawiam czy mam jakis powód ??pa pa=) wynik: smile

173

No kochane widze ze emojka udało mi sie wkleic pocwiczę moze i obrazek wkleje pa kochane babeczkiwynik: lol

174

http://www.iv.pl/images/ovvssg30cgcb3kifs53j.jpg

175 Ostatnio edytowany przez Nicolle (2010-03-13 21:05:50)

n

176 Ostatnio edytowany przez Nicolle (2010-03-13 21:06:53)

h

177 Ostatnio edytowany przez Nicolle (2010-03-13 21:07:22)

g

178

No a ja cały czas chcę wstawic obrazek i nie mogę ,nawet na awatora mam za duże po zmiejszeniu też nie wchodzą  -czekam na dobra rade pa cool

179

gizelabarano5   spróbuj zmniejszyc obrazek  np na awatara w PAINT  ten program jest w systemie  komputera .
Pozdrawiam - czy skorzystaas z tego co napisalam ???
http://i33.tinypic.com/j5cks9.jpg

180

Witam smile Wydaje mi sie że wszystkie te dolegliwości biorą się od zmniejszonej ilości hormonów.Ja jak leczyłam się hormonalnie to wszystkie tego typu dolegliwości całkowicie ustąpiły , spałam jak młody Bóg czułam się jak 30.

Posty [ 121 do 180 z 112,996 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 1,884 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Po 50 - Netkafejka 50 + - dla kobietek w kwiecie wieku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021